те така играят как да не заревеш
Каг гръмнаха Мелек нИ ревах
Миме
от всички серии , които гледах смъртта на ашкъма ме разстрои най-много ....Самия му герой беше толкова самотен, скромен, отдаден на работата човек ...а и толкова обичаше Сарп...за него страдах много , а и си поплаках искрено 
НЯМА да го коментирам ...лошото е , че тоя фрагман показва нещата точно така както ни очакват в 35 епизод . Тоя път единствената уловка е , че Джошкун стреля в Джелял ......А може и да не е уловка
Няма и да се учудя тоя рахитичния накрая да целне бабато ....колко батки преди него не успяха , все някой ще трябва да го занули..

.....

Енгин примамва Чачи с тия снимки ......


Въпросът е Чачослав сам ли ще замине или ще си Земе и съкровището
Сигурно ще почине малко, ще наобиколи селската рода и после през океана.... Ще изчака да му порасне косата та да смени визията за филма, ще го снима и после месеци нищо няма да чуем за него, ще разчитаме на Енгин да пусне някоя снимка
А, забравих сватбата на Умут, там може да ни огрее с повечко материал, че онзи няма да пропусне да се изрекламира с Ча... И после дъъълго нищо няма да се чуе пак....
ша го приклещим и нЕма къде да бега

Много лесно ми се струва , нещо по-сложно са ни замислили сценаристите ...но ще видим във втория Фраг



ми крайно време е
то няма за кога вече
Само да не научат, след като някой от тях е гръмнат, че ше се гръмнем и аз ритуално

Бел
Феми 
те така играят как да не заревеш
Каг гръмнаха Мелек нИ ревах
То па бива вкус, ма тва па е....
Явно не е наясно момчето кви моми го аресват
Требе му се явите една по една, го омаяте и да забрави за оная цвилещата
Да не е луда го изтърве 
мяза на шаман само пера и требват на чЕлото
Препоръчани теми