Нещо не мога да се отпусна с него, чувствам се несигурна в действията си, а той като, че ли е малко тромав, някак си не успява да ме възбуди... нито казва подходящите неща в подходящото време, нито знае къде и какво да пипне. Но вече е доста плашлив и той не може да се отпусне с мен, постоянно се притеснява, че не ми е хубаво и т.н. Не знам и аз вече какво да правя... 
Така всички ще са доволни.

Ми това е някакъв мазохизъм. И да знаеш, ако има проблеми в началото, те НИКОГА не се оправят в последствие, а ВИНАГИ стават по-дълбоки (независимо дали е секс, женкарство, насилие, комарджийство или алкохол). Много пъти съм се чудела колко тъпи могат да бъдат влюбените момичета, че все си вярват (погрешно разбира се), че ще могат да променят въпросния мъж. Ми няма да го промените, направо се отказвай. Като ходиш на пазар нали все гледаш да избереш свестни продукти, а не вземаш дефектни с планове как да ги оправиш после, нали? А колко по-сериозно нещо е връзката с мъж
Ми това е някакъв мазохизъм. И да знаеш, ако има проблеми в началото, те НИКОГА не се оправят в последствие, а ВИНАГИ стават по-дълбоки (независимо дали е секс, женкарство, насилие, комарджийство или алкохол). Препоръчани теми