Всичко върви освен сексът

  • 13 121
  • 45
# 30
Купи си вибратор.
Няма драма.
Драмата ще е след години..

При 3 милиарда мъже на планетата, да си купи вибратор?! По скоро да си намери любовник. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 31
Купи си вибратор.
Няма драма.
Драмата ще е след години..

При 3 милиарда мъже на планетата, да си купи вибратор?! По скоро да си намери любовник. Rolling Eyes

Чакай сега, на планетата има 3 милиарда хомо сапиенси от мъжки пол. Да кажем 20% са под необходимата възраст, 20% са попреминали. Освен това един милиард са азиатци и не ни трябват въобще. Други пък са черни.

Махаме дебелите, бедните, неприятните, алкохолиците...накрая за секс хич не остават много мъже.
Виж целия пост
# 32
Пак има достатъчно мъже,Мамасита знаеш. който търси.намира...
Виж целия пост
# 33
Че има- има, ама не може да не направим един back of the envelope calculation, за да видим, че не са три милиарда.

Между другото, това се е утрепало за въпрос за интервю, за програмисти, маркетинг специалисти...питаш- колко мъже има на света...и гледаш докъде ще стигне с отговорите и критериите. Щото ако ще продаваш бира, явно не всичко мъжко ще пие бира:) пък и си е главоблъсканица.
Виж целия пост
# 34
Сирена, не ти е представителна извадката ! Защо изключи бедните и черните ? Ако говорим само за секс има бедни с много добри данни, пък за черните да не говорим какви легенди се носят  #Crazy !!!
Виж целия пост
# 35
Носят се легенди, ама и кой знае какви тропически болести се носят.
Виж целия пост
# 36
То не всички черни живеят и идват от тропиците !

А за болестите - няма гаранция, че като е бял, приятен и богат, няма да ти накичи няколко венерически...

Остави народа да се секси на воля  luvbed

И моля те, не бъди расистка !
Виж целия пост
# 37
Съпругът ми може да  прави секс всеки ден.От 3 години имам любовник.Не съм с него заради секса!Просто любов от пръв поглед,страст,тръпка...кефи ме чисто физически...Той не може повече от 2 пъти в месеца.Жена му е най-незадоволената жена.Мисълта ми е,че който си го може си го може,но който пък не го може не може и да го промени...И двамата са на по 47г.
Виж целия пост
# 38
Съпругът ми може да  прави секс всеки ден.От 3 години имам любовник.Не съм с него заради секса!Просто любов от пръв поглед,страст,тръпка...кефи ме чисто физически...Той не може повече от 2 пъти в месеца.Жена му е най-незадоволената жена.Мисълта ми е,че който си го може си го може,но който пък не го може не може и да го промени...И двамата са на по 47г.

Как няма да е незадоволена жена му, като крадеш силите му и я огрява още по-малко.
Виж целия пост
# 39
Съпругът ми може да  прави секс всеки ден.От 3 години имам любовник.Не съм с него заради секса!Просто любов от пръв поглед,страст,тръпка...кефи ме чисто физически...Той не може повече от 2 пъти в месеца.Жена му е най-незадоволената жена.Мисълта ми е,че който си го може си го може,но който пък не го може не може и да го промени...И двамата са на по 47г.

Ох, това е като вица за "пуста мода"...

Скрит текст:
Една жена прави секс с любовника си и по едно време си мърмори- пуста мода, пуста мода...

Оня спира и я пита- какво сега говориш за пустата мода?

А тя: Еми ето на, у дома ме чака ей такъв 8=====>, аз тука съм дошла за ей такъв 8=>, ама пуста мода да си с любовник...
Виж целия пост
# 40
Съпругът ми може да  прави секс всеки ден.От 3 години имам любовник.Не съм с него заради секса!Просто любов от пръв поглед,страст,тръпка...кефи ме чисто физически...Той не може повече от 2 пъти в месеца.Жена му е най-незадоволената жена.Мисълта ми е,че който си го може си го може,но който пък не го може не може и да го промени...И двамата са на по 47г.
Сега се фукаш или какво?
Виж целия пост
# 41
Не се фукам.Споделям моето мнение.Че всеки е различен.Може би е до хормони...тестостерон...Но нещата при авторката няма да се подобрат...
Виж целия пост
# 42
Госпожооооо, вашето изобщо не е за пример камо ли добър.
Виж целия пост
# 43
Те всички любовници уж не правят секс вкъщи, ама не е така.И изобщо не ми хвалете мъж с правене на секс 2 пъти месечно.Ужас!
Виж целия пост
# 44
Може да прозвучи егоистично,но секса,ако е не качествен ставам и си тръгвам.Веднъж отрязах един защото свърши преди да е започнал,просто 2-ри шанс не му дадох.Имах връзка 1 година с един който не можеше да издържи  3 минути и свършваше.....За мен секса е важен и предпочитам да е веднъж,но да е качествено от колкото няколко пъти.Обичам игричките,мръсотии и не ме е срам да кажа какво искам от мъжа ми,той е отворен и прави всичко (Без тройки)  Laughing Това за,да не ме захапете пак за онази тема.Обичаме да експериментираме мислили сме за тройки,за суинг,но се оказа,че аз не съм толкова демократична. Живеем под голям стрес с две деца,работа детски градини,болести,но когато сме интимни мислим само за удоволствието.Секса е важен и играе много важна роля във една връзка,така,че ако не върви там въпрос на време е и останалото да се разпадне между вас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия