Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 34

  • 42 824
  • 753
# 165
Аз, не съм пациент, нито на едната, нито на другата. Да, лъскавата част привлича, но аз, повече се вълнувам от другата и част.
Виж целия пост
# 166
Точно вчера се мъчих да изцедя малко кърма, за да му сложа в пюрето на младежа, че нали е голяма претенция с храната - помпам, помпам - нищо, някакви мижави капки. Дадох му само да засмуче гърдата и като тръгна това мляко, не мога да сваря да сложа контейнерчето, за да не опръскам навсякъде (моите канали явно са с малко по-голямо налягане и кърмата не капе на капки, а хвърчи на няколко струйки).
Просто при някои жени рефлексът на потичане не се задейства от изкуствени стимули като помпата. На мен това ми го каза консултантката по кърмене и честно казано в началото тя ми помогна не само да се справя със запушването на гърдите, а и чисто психологически. Макар да не е психолог, има някаква харизма, която поне на мен ми влияе страшно успокояващо. А и на децата действа като звероукротител, май само Голям Мушмул не можа да го хипнотизира  Heart Eyes
Виж целия пост
# 167
Аз дори не стигнах до нея, Пънчето ми беше консултантката Simple Smile
Виж целия пост
# 168
Хаха, горката накрая се предаде. Мушмул я омаломощи  Joy
Виж целия пост
# 169
Милия Laughing Или трябва по-скоро да кажа милата, хахаха
Виж целия пост
# 170
Да, милата. Тръгна с голям устрем, но накрая призна, че по-добре щастливи мама и бебе на АМ, отколкото другото  Joy
Това след три часа с Мушмул  Mr. Green
Виж целия пост
# 171
Аз цедя, задължително на нощтната пауза към 12-1, иначе ще се пръсна. Снощи изцедих 110мл и даже не се изцедих до край, при това с лекота. Това обаче след 4 часа пауза. Ето и сега излязоха с баба му, яде само кърма. Има дни в които яде по веднъж ам, има и други дето не мога да го успокоя и си изяжда значително количество.
Виках консултант, но нещата пак не потръгнаха. Малкият захапва добре, суче ефективно, наливам се с вода, чай, сок ... Даже ям някаква гадост със сминдух. Изобщо каквото се сетих, опитах! Не страдам от дохранването ... Даже ми е спокойно.
Виж целия пост
# 172
Момичета привет, липсвате ми  Hug Но на новата работа е абсурд да отворя форума, там сме всички в едно общо помещение, между някои дори преграда няма, а с шефката само крачка ни трябва, за да си опрем гърбовете..... В почивните дни пък все гледам максимално да обръщам внимание на детето, тя също и в двете поредици от по 3 почивни дни беше болна, имахме открити уроци в детската градина по английски и по танци, роди ни се бебе във фамилията - племенницата ми има прекрасно момиченце, въобще голяма въртележка. Радвам се, че всички сте сравнително добре  Grinning

Фели, големи премеждия сте имали, дано всичко е зад гърба ви  Hug

Бамба, купихте ли цвички?

Амини, оздравя ли? Проходиха ли децата?

Ирен, стягате ли се за рождения ден?

Приятен уикенд, ние утре се каним в зоологическата градина да ходим.
Виж целия пост
# 173
Опа Фокси е за сиропа, извинявам се, бяла птица съм. Не знам обаче аз ако не цедя ще се пръсна, поне два пъти ако детето само суче. Има разлика, като цедя само, трудно тръгва кърмата. Сега не съм давала с дни, защото пищеше.
Виж целия пост
# 174
Джас- за Лактулозата ли иде реч?
Виж целия пост
# 175
Зази, за съжаление отговора на въпросите ти към мен е не, нито съм оздравяла, нито децата искат да се мръднат от пода  ooooh! Но аз не съм кой знае колко болна, кашлям и не мога да отхрачвам, там ми е слабото място.

Аз като се цедях кърмата тръгваше след 5 минути...
Виж целия пост
# 176
Хора, полудявам...Откакто се научи да се изправя сам и да марширува из леглото, вече няма мира. За трети път го приспивам и десет минути по-късно вече е станал и събаря книги от библиотеката Crazy От 3 дни е някакъв кошмар, денем и нощем! Някой имал ли е подобен проблем? Confused
Виж целия пост
# 177
Кристи, той къде спи? Слагай в кошара, оттам няма измъкване.
Виж целия пост
# 178
В кошари...една сгъваема през деня и дъвена през нощта. В момента са на средното ниво, но утре мъжо ще ги мести на най-долното. Проблемът не е, че се измъква. Снощи се опита да прекрачи решетката, но не успя и се отказа. Проблемът е, че става и започва да се разхожда в леглото, като естествено от време на време пада, ревва и наново. След това, разбира се, трябва наново да приспивам и така 10 пъти на ден. Направо ми се реве вече.

Да не говорим, че понякога успява да си удари главата за пореден път я в стена, я в дървото, а вчера надмина себе си, като се оказа разкрачен на шпагат (един Господ знае защо) и се дере, защото не знае как да се изправи от точно това положение Crazy
Виж целия пост
# 179
Като свалиш нивата защо не го слагаш и през нощта в платнената, там няма да може да стане. Не ти е лесно с това активно бебе  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия