Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 34

  • 42 824
  • 753
# 435
Мече, ти на Стаменов ли си пациентка?!
Виж целия пост
# 436
Мече, ти на Стаменов ли си пациентка?!
Пациентка съм на пражка клиника.
Бях основно пациентка на Тимева, ходила съм при Стаменов, Владимиров, минах и през 2 атински клиники и накрая за процедурите, които ги искаха чехите ходех при Калчев и при доц. Русев.
Та Е е в Прага.  Като знам как сме пътували до там - буквално с каквото намерим - през Мюнхен, Берлин или през Виена, сега с бебе е немислимо. Бебешока аз го гледам и няма кой да помага. Моите родители са на 250км от София и не могат да помагат, а на ММ родители са много възрастни. Ще трябва да помислим добре преди да се хванем пак на хорото
Виж целия пост
# 437
Мече, аз бих си направила още една разходка до Прага  Grinning Пътят ви вече е утъпкан, а и това не е цялостна процедура.
Виж целия пост
# 438
.... а и до Братислава са пуснали евтини билети Wink
Виж целия пост
# 439
Относно безлимитното финансиране аз го разбрах, че вече няма да има горна граница от 5000 лв на опит, т.е. ако опита излезе примерно 6000 лв, Фондът плаща всичко. Отделно, че броят на опитите по Фонда стават 4. Но може и да греша...... Не съм го гледала Стаменов по ТВ, от нета каквото прочетох.......

Виж целия пост
# 440
За съжаление бяхме от изключенията. За фонда трябваше сг да не е с азооспермия.
Оххх абе истината е че най-тежките случай остават без финансиране.
Виж целия пост
# 441
пускам линк към една тема, който иска да гласува за да помогнем на едно българско дете http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=977928
Виж целия пост
# 442
Гуги, и от десктопа, и от телефона пускам, но е доста назад  Sad
Виж целия пост
# 443
Добро утро  Grinning
Наспсхме се и игрем
Фели, да не ви изпреварихме Simple Smile
Виж целия пост
# 444
Иренче, изпреварихте ни днес, в 5.30 станаха ама се излежвах половин час и сега чакам закуската да изстине. Много се надявам да започнат да спят до по-късно, и аз да мога да ставам като нормалните хора, а не с кокошките  Whistling

Гуге, много ти е хубава новата лентичка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 445
Фели, мани, снощи щях да ви викам на помощ, че какъвто съм хакер, докато уцеля кой линк да сложа, нервите ми изскочиха Laughing
Виж целия пост
# 446
Момичета, струва ли ви се рано при 6 навършени месеца да се даде жълтък?
Виж целия пост
# 447
на мен ми се струва рано.
аз жълтъка изобщо не го въвеждах, направо цели яйца малко по-късно.
Виж целия пост
# 448
Много рано даже. На 6 месеца се започва захранване.

Бамба, какво стана с цвичките?
Виж целия пост
# 449
купихме цвички, най-после  Mr. Green
14.99 от колев и колев. взех ги един номер по-големи, да стават и догодина.
ама момчето нещо мис е закашля сутринта, дано да е нещо временно да не изпусне накрая тържеството.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия