Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 34

  • 42 824
  • 753
# 465
ние си го платихме, добре е да е по желание.
Виж целия пост
# 466
И ние щяхме да го плащаме, но като дойде моментът беше станала безплатна. Честно казано добре ни дойде един разход по-малко Simple Smile
Виж целия пост
# 467
Чудех се къде се бяхте изгубили, а се оказа, че аз съм затритата. Всичко съм изпуснала - и РД на Гугините юнаци, и ИД на инженера на Бамби, и завръщането на Кокона.....

Гуги, Бамби, да са ви живи и здрави момчетата! Да продължават да бъдат най-прекрасните синове Simple Smile

Аз да се оплача - моето момче миналата седмица много тежко се разболя. За първи път, откакто се е родил. Досега само си представях какво е да видиш термометър с 40.5 градуса (и да знаеш, че въпросният термометър изкарва Т. по-ниска от живачния), но вече го преживях. Направихме и сефтето на антибиотика. Важното е, че човекът вече е добре.

Фели, благодаря Simple Smile Като свърши сиренето във вашия Кауфланд, ще идвате от нашия Simple Smile
Виж целия пост
# 468
Гале, следи го да не направи пневмония, дано се разминете. Аман от тия болести вече, още ме е страх да ги пусна сред деца да не прихванат нещо. Крайно време беше да се сдобиете с хубав супермаркет  Laughing
Тъй както ни е тръгнало май ще откараме лятото без градина. И без това юли и август са сборни групи, по-добре да изграждаме имунитет на слънце и море. Тая за тортите ме ядоса яко, и без туй следя темата за тортите, за другия РД запрятам ръкави и аз ще я майсторя. Не можела да прави едикаква си фигурка, по-добре да си занеса фигурките аз, че не била толкова добра в правенето им. Ако не намеря фигури щяла да направи само една, щото много сложно било и мики и мини, че и двойно съм ги искала за двете торти, бля...бля... Намерих фигури аз, но не е там работата, като се наяде човек започва да го мързи, вместо да се старае да се развива, типично по български  Whistling
Виж целия пост
# 469
ехе, Фели, вие се готвите усилено за рождения ден Simple Smile аз от нашата съм доволна, че ми угажда на прищевките за фигурки, тази година сякаш само на вкус не се беше справила толкова, ама пък на децата им хареса. От цялата работа разнасях -разнасях торта и никой не ми върна кутии и чинии Laughing Crazy аз не съм се наканила да кача снимки, ще метна, сега се подсетих.
Виж целия пост
# 470
Здравейте, ако някой има информация за лечение на хемангиом ще съм ви много благодарна. За такова с бетаблокери не искам да чувам, изкарахме си акъла, не че още знаем какво да правим! На горната устна е и порастна доста, докторките твърдят, че трябва да се лекува,защото няма да може да се храни
Виж целия пост
# 471
Няма ли вариант да изчезне?
На колежката детето се роди с такъв, но беше на челото. Изчезна около втората година.
Друго не знам за това, но някъде имаше тема, май и лекар даваше съвети  Rolling Eyes
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=732568
Виж целия пост
# 472
Джас Hug
Едната ми дъщеричка има . Роди се с такъв на дупито. При нас, не расте и дори се разнесе,  точно, както ни каза кожната при която я водихме като бебе .
Тук има такава тема и някакэв доктор дори съветва. Незнам в кой подфорум е, потърси я. По спомени доктор Оги
Виж целия пост
# 473
ще водите ли децата някъде на 1 юни?
гледам че надежда организират нещо, ама не разбрах какво точно и дали има какво да правят 4г там  Rolling Eyes
то и работен ден, освен всичко.
Виж целия пост
# 474
Аз няма да го водя никъде. Ще съм на зъболекар да ми слагат протезите Sad

Тъкмо свикнах, и БГ - мама пак се променя. Явно съм закостеняло животно.....
Виж целия пост
# 475
и аз няма никъде конкретно да ги водя на 1ви, евентуално на тържеството на клиниката на3ти.
Гледам и аз отгоре, че пак ще има нова версия и хич не се кефя, от кога ще е това чудо newsm78
Виж целия пост
# 476
Бамба, а ще си взимаш ли почивен ден за 1ви Юни?!
Аз като начало мисля да изляза по-рано от работа и да си го взема и просто да сме заедно. Ама какво ще правииим....
Виж целия пост
# 477
няма да вземам почивен ден.
те ще имат театър в градината тогава, той много обича да ходи.
пък и честно казано с мен си му е скучно, търси си деца.  Rolling Eyes
вчера пак води преговори за едно бебе  Mr. Green
братовчедка ми бяха с детето у нас да разменим дрехи, той е на две.
нашия си наизвади играчките, хвана го за ръка, гали го по главата. а дребния се нахилил и само върви след него.
накрая имаше оферта за майка му и баща му, да оставели бебето у нас, пък да идват да си го виждат  Crazy
Виж целия пост
# 478
Бамба, повярвай ми, ако си имате у вас, ще си смени мнението Laughing
Виж целия пост
# 479
със сигурност ще му омръзне конкуренцията  Crazy
просто в момента е в такъв период, а и явно другите деца споделят за братя и сестри, гледам в градината че повечето си имат.
много е забавно обаче какви ги измисля.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия