Кауфланд - тема 21

  • 108 215
  • 743
# 465
В новия Кауфланд (до Пирогов ) също са я махнали скарата
Виж целия пост
# 466
Аз пък изобщо не гледам, не купувам по принцип от там.
Ще видя следващия път.
Виж целия пост
# 467
В Кауфланд каквото махат, го махат навсякъде.
Виж целия пост
# 468
Хвърлих очо на омекотител Коколино- синьо, кълки/крилата 3-4 пъти вече са сякаш от бебета пилци  Crazy /,
пародонтакс/обаче не знам каквъв вид да си купя/,
Пародонтакс си вземам от тази, която е без флуорид.
 newsm78 Не можах да намеря новата й опаковка, че да ти я покажа. Аз доста се лутах, когато смениха кутийката.  Peace
Вчера като си взимах от пастата и погледнах, че Класик е без флуор  Peace

Лимонената киселина беше изчерпана.

Имаше преди при нас, близо до хлябовете, един щанд с оризови неща - вафли, снакс и т.п., но вчера не го намерих. Не можах и да видя служител, който да попитам и се чудя да не би и той да е закрит  newsm78 При вас има ли ги тези продукти?
Виж целия пост
# 469
При био нещата провери ли?
Виж целия пост
# 470
Имаше преди при нас, близо до хлябовете, един щанд с оризови неща - вафли, снакс и т.п., но вчера не го намерих. Не можах и да видя служител, който да попитам и се чудя да не би и той да е закрит  newsm78 При вас има ли ги тези продукти?

Оризови неща има до зеленчуците, при реда на био и еко нещата. Виж там или питай на информация.
Виж целия пост
# 471
В Кауфланд каквото махат, го махат навсякъде.
Не винаги е така.Специално  за скарата ще останат в много малко магазини ,в другите ги затварят за постоянно.
Виж целия пост
# 472
И мен ме интересува възглавницата на Тед, за тая цена 35 лв е много добра промоцията. Но аз обичам да спя на много ниски възглавници. Моля, ако някой си я е купил да ми каже как се спи на нея Praynig
Виж целия пост
# 473
Купих две. Бях много скептично настроен, но ни харесаха много. Пяната потъва и заема формата на главата и става ниска и удобна и за спане на гръб, и на една страна. А гелът действително охлажда. Даже първият път ми беше странно, все едно съм легнал в локва. Първата нощ и двамата с жена ми спахме непробудно до сутринта, а иначе спим много неспокойно. Но пък след вчерашното наспиване, тази сутрин се събудих в 4:30. Но се чувствам наспан.
Виж целия пост
# 474
Обаче са тежки. Все едно са пълни с пясък. Ако се налага да ги вдигате като оправяте леглото ще направите мускули!
Виж целия пост
# 475
Е, чак пък толкова тежки.
Виж целия пост
# 476
Купих две. Бях много скептично настроен, но ни харесаха много. Пяната потъва и заема формата на главата и става ниска и удобна и за спане на гръб, и на една страна. А гелът действително охлажда. Даже първият път ми беше странно, все едно съм легнал в локва. Първата нощ и двамата с жена ми спахме непробудно до сутринта, а иначе спим много неспокойно. Но пък след вчерашното наспиване, тази сутрин се събудих в 4:30. Но се чувствам наспан.

 Благодаря много! Тогава отивам след работа да си купя, дано да има  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 477
Ще проверя и при зеленчуците  Hug Преди винаги съм ги намирала до хлябовете, но явно са ги преместили и дано да е така. Не ми се връщаше обратно до информация, но ако не ги намеря ще питам следващия път.
Виж целия пост
# 478
*Avalon* Благодаря  bouquet

Определено има разместване и преподреждане на щандове,
едвам намерих ориза и галетата примерно.
Снаксове, Фафли и др. са срещу месото при нас Thinking
Виж целия пост
# 479
 ooooh! И при нас са размествали, но нямах време да запомня кое къде са слагали.
Политиката им е невероятна.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия