Кауфланд - тема 21

  • 108 219
  • 743
# 675
Здравейте! Току що си купих пластмасовия шкаф с четири чекмеджета! Моят мъж го сглоби и веднага го напълних с джунджурии.  Whistling Един вид доволна съм!  Party
Виж целия пост
# 676
Ние пък не. Joy
И тези откраднаха.
Отивам да разгледам новия каталог.
Късно е вече, но да кажа, че съм доволна от Бинго, ползвала съм само прах за цветно, прочетох положителен коментар и за омекотител и задължително ще взема за проба.

Споко и нашите ги откраднаха. Само да ги видя зимата с какво ще си палят печките.  #Crazy  Mr. Green
Виж целия пост
# 677
Аз хвърлих око на външната батерия, дали е читава? newsm78 Чудя се дали да не взема и една кафява етажерка ...
Виж целия пост
# 678
Някай да е срещал машинка за фрапе с кабел  на ток ,не на батерий ?
Здравейте,проверете в Техополис или Техномаркет и в двата имаха на ROHNSON R500 на 20 лв беше.
http://www.technopolis.bg/bg/Mixers/Mixer-ROHNSON-R500/p/829731#tab-stores
Със сигурност ще си намерите и на по добра цена.
Благодаря !Отивам в Джъмбо  Simple Smile
Токущо ми казаха че в Джъмбо имат различни модели  от 3,99лв. до 13,99лв.
Благодаря взех си от Джъмбо ! bouquet
Виж целия пост
# 679
Здравейте! Току що си купих пластмасовия шкаф с четири чекмеджета! Моят мъж го сглоби и веднага го напълних с джунджурии.  Whistling Един вид доволна съм!  Party
Има ли възможност да се наредят 2 по 2 чекмеджетата или трябва да са задължително едно върху друго всичките?
Виж целия пост
# 680
Аз съм потресена от качеството на новата брошура на К. Една страница скъсана, ама така скъсана, че има една малка част, закачена за самата брошура. Средната част на страницата липсва, но пък крайната част, която е крайна и не е закачена за брошурата, си седи вътре. Лепилото е излязло от средата на брошурата и трябва да късам част от страниците, за да ги разлистя и видя какво има по средата и в края им. А едната страница е скъсана само малка ивица от средната част, до средата на страницата.
Пуснах им снимки във фейсбук, щели да проверяват дали се дължи на разпространението или е станало при печата на брошурата. При все че обясних неколкократно, че брошурата беше смачкана, беше оставена преди малко от човека, който ги разнася. Съмнявам се възрастен човек да седне да се занимава да къса брошури, но нека си проверяват.
На мен ми паднаха много в очите.
Виж целия пост
# 681
Какво са виновни те,че печатницата не си е свършила работата както трябва?  Rolling Eyes Едва ли някой от К може да разлиства всички брошури да види дали са ок или не. Нашата си беше идеална.
Виж целия пост
# 682
Нарича се качествен контрол и всеки възложител може и трябва да го осъществява върху крайния продукт на изпълнителя.. В момента аз нямам брошура, която да става за разглеждане, а онлайн не ми е удобна. Ако за Вас не е проблем, то за мен и за К. е проблем, защото взеха отношение по случая.
Виж целия пост
# 683
На мен не ми е проблем и ако имам желание,има как да видя брошурите.
Хубаво е,че са взели отношение и именно за това ми стана интересно защо са Ви "паднали в очите". Не е кой знае какъв проблем,че така да реагирате. Не съм искала да се заяждам.  Peace
Виж целия пост
# 684
Здравейте! Току що си купих пластмасовия шкаф с четири чекмеджета! Моят мъж го сглоби и веднага го напълних с джунджурии.  Whistling Един вид доволна съм!  Party
Има ли възможност да се наредят 2 по 2 чекмеджетата или трябва да са задължително едно върху друго всичките?
И аз имам от тези шкафове. Нареждат се едно върху друго, защото има само една част, която се явява капак (най-отгоре, която се слага, като плотче) и само една част като основа, на която пък отдолу да се сложат колеленцата (аз не съм ги сложила).
Виж целия пост
# 685
          Здравейте. Да попитам по - запознатите - има ли шанс вентилаторите/19,99 лв./ от миналата седмица да са останали на промоция и тази?
Виж целия пост
# 686
Набелязах кокосовото масло, външната батерия и калъфа за гладачна маса /само трябва да проверя дали отговаря на размера на масата/  Laughing
Виж целия пост
# 687
          Здравейте. Да попитам по - запознатите - има ли шанс вентилаторите/19,99 лв./ от миналата седмица да са останали на промоция и тази?

Да, някои продукти ги оставят на тази цена и следваща седмица, провери  Peace
Виж целия пост
# 688
Здравейте! Току що си купих пластмасовия шкаф с четири чекмеджета! Моят мъж го сглоби и веднага го напълних с джунджурии.  Whistling Един вид доволна съм!  Party
Има ли възможност да се наредят 2 по 2 чекмеджетата или трябва да са задължително едно върху друго всичките?

О не, нареждат се едно върху друго. Ако искаш по- малък или по- точно по- нисък шкаф, може да сложиш с чекмедже по малко. Отгоре има плотче стои като масичка. Купих си бежов цвят, макар че цветът малко жълтее, не е толкова лошо. Кафявото най- ми харесва, но не ми се вписва в обстановката. За мен беше по важно функционалността и малкото пространство, което заема, както и това че е леко, евтино и доста добро решение да попълниш някой кът. Например аз го сложих в мокро помещение и го напълних с неща които са се търкаляли преди и са нямали точно пределeно място. За тази цена си струва, може да се ползва навсякъде и да се пренася.  Party
Виж целия пост
# 689
Взех си спрей мопа.Доволна съм . Да питам откъде резервни кърпи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия