Пролет вече стана, а ОКТОМВРИйче все повече издува коремчето на мама!-Тема 5

  • 35 792
  • 732
# 195
Идеи нямаме, имаме разногласия  Joy Не, имаме няколко варианта, за които сме съгласни и двамата, но до края има мнооого време  Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Мойте имена си ги знаех още преди да забременея . Монченце бих кръстила на единствения му дядо ,на мъжа ми бащата (моя баща цял живот не ме погледна ,затова и детето ми ще има само един дядо ) ,а момиченце - на двете си баби . И на двете имената са с еднакви първи 4 букви Simple Smile мъжа ми нещо не удобрява ,но ще стане на мойта ! Сега се пазарим ако е момче той да избере име ,ако е момиче - аз  Laughing
Виж целия пост
# 197
Вики, ти при кой записа за ФМ ?
Аз при Стратиева. Малко на своя глава, нито Минев ми е споменавал, че е необходимо, нито Петрова, но е хубаво и ще ми е по-спокойно.
Виж целия пост
# 198
И аз при Стратиева, в петък бях при Ставрев и ми каза, че е подходящо да се запиша при нея за 28.05. За Кръшков въобще нищо не ми е предлагал, но и аз нямам намерение при него да ходя
Виж целия пост
# 199
И аз съм на 28.05. Party
Може да се запознаем Grinning
Виж целия пост
# 200
Аз съм в 10:30. А за втори БХС говорихте ли с Минев, на мен Ставрев нищо не ми е казвал, само че са ок. Троянчев ми каза, че няма нужда да се повтарят.
Виж целия пост
# 201
Аз съм в 13.30 ч., няма да се засечем  Confused
Нищо, друг път  Hug
Иначе за втори БХС д-р Минев нищо не е споменавал, а и аз не виждам смисъл. При първия резултатите ми бяха добри, предполагам и за това не е ставало въпрос за повторение.
Виж целия пост
# 202
Малко със закъснения, но поздравления Лизи Simple Smile
Много се радвам, че всичко е наред с бебо и честито ти момченце Simple Smile
И ние от така с генетичен тест разбрахме, че чакаме момченце. Името беше готово от години Simple Smile Тодор ще се казва Simple Smile
Мъжките майки с опит ще помагат Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Имената ми бяха готови още от преди да забременея.Бях си набелязала за момче и за момиче и само си мечтаех да ми се случи чудото един ден да нося малко човече в себе си.Няма да е кръстен нито на баби нито на дядовци,а на себе си,и възрастните едва ли ще имат нещо против.
Виж целия пост
# 204
При мен в Тина Киркова всичко става много бързо . Най-много 10 минути да съм чакала със записан час за ЖК
Виж целия пост
# 205
За едно сме категорични и единодушни - няма да си кръщаваме децата на баби, дядовци или на себе си. Иначе имена и аз си имах избрани, ноо не го решавам само аз и както си мислех, че ММ ще каже да избирам аз, се оказа, че човекът си има мнение  hahaha
Виж целия пост
# 206
Кети,аз имах предвид че бебо ще е кръстен на себе си.Да го кръстя на мен не ми е минавало през ума. Laughing
Виж целия пост
# 207
Аз в това отношение също си имам мнение - не искам децата да се кръщават на баби и дядовци. И големият не е кръстен на никого. Почнах да си гледам идеи за имена тези дни, още нямам фаворит. Трудно ще ми е, аз съм такава в тези неща - трудно ми харесва нещо  Joy
Виж целия пост
# 208
Аз пък не съм против кръщаването на баби и дядовци, стига да са им хубави имената и те самите да са хубави хора  Laughing
Виж целия пост
# 209
Стефи, разбрах те  Wink Нямах предвид теб с това, което написах, а по принцип го казах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия