ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatan sensin/

  • 56 286
  • 736
# 285
Честит празник на всички!

........................

Снимките от новия епизод.

https://www.kanald.com.tr/vatanim-sensin/foto-galeri/vatanim-sen … olum-fotograflari










Виж целия пост
# 286
Слънчев, весел и щастлив празничен ден! Hug




............................................

Още снимки от еп. 29  Peace

..... ooooh! ooooh! Rolling Eyes


Момичета, очаква ни много тежка серия, наситена с много драматизъм... smile3518













Виж целия пост
# 287
Честит празник!










Благодаря за преводите!
Виж целия пост
# 288
РЕЗЮМЕ

Маската на Тефик е свалена, но той няма да приеме лесно поражението си. Спасява се от гнева на хората като взема Азизе в плен и казва цялата истина за Ешреф паша на Васили. Това доказва, че Джевдет е агент и Тефик се надява, информирайки гърците, да си осигури билет за Лондон. Джевдет няма представа, че Тефик ще използва този коз, но има нещо, което и Тефик не е включил в сметките си.

Васили се опитва да открие предателя в гръцката армия. От друга страна прави последни приготовления за поредното настъпление на войската. Джевдет получава неочаквана възможност да предаде секретна информация до Анкара. Правилното използване на тази възможност е от значение да бъде предотвратена окупацията на Анадола.
Виж целия пост
# 289
Варна, благодаря за превода на резюмето! Flowers Rose



===============

КЛИПЧЕ - Халит в задръстването - от 19.05./2017г. Grinning Grinning

https://www.instagram.com/p/BUcv9PJg-yB/?taken-by=berguzarhalitworld
Виж целия пост
# 290

Vatanim sensin 29. - Fragman 3

https://www.instagram.com/p/BUeq-OHhCcP/?taken-by=o3medya
Виж целия пост
# 291
VESE 956, благодаря за фрагмана! Hug bouquet

Брех, каква изненада! Grinning  Hug

И аз го пускам bowuu


https://www.kanald.com.tr/vatanim-sensin/fragmanlar/vatanim-sens … -bolum-fragmani-3









Виж целия пост
# 292
Честит празник на всички с малко закъснение!
Бъдете здрави и нека всички ваши пътища са осеяни със светлина! bouquet bouquet
Наде, Хел,  Hug!

Варна, благодаря за превода на резюмето! bouquet bouquet
Благодаря за фрагмана, снимките и коментарите! bouquet bouquet

Наистина серията се очертава напрегната и решителна за Тефик и Джевдет, а и за съдбата на Азизе!
Виж целия пост
# 293


...........

Месут Яр днес пише за продължаващите сериали   Peace




Ето статията:

http://www.posta.com.tr/hangi-dizilerle-devam-ediyoruz-mesut-yar-yazisi-1299386
Виж целия пост
# 294
Привет!

Една сладка усмивка за добро утро! Heart Eyes



В очакване на новата серия си пожелавам Джевдет по-бързо да открие своята Азизе! Heart Eyes
Виж целия пост
# 295
Добро  утро!  Hug

Берг с писателката Назан Сара Шатан. От вчера е снимката. Сложена е в ИГ с думите "Две силни и успешни жени".




Виж целия пост
# 296
Дано излязат още снимки, явно е имало някакво събитие, което Берг е посетила.

-------------------------------

Интересно ми е какво не е предвидил Тефик, а Джевдет го използва, за да излезе от ситуацията с Васили?
Дали е казал за Али Кемал, както си мислят повечето, или е нещо съвсем различно?
Мисля, че Али Кемал ще го оставят или за финала на първи сезон, или за втория.
Виж целия пост
# 297
Привет в четвъртък! Hug




Всеки нов ден, е  нов подарък - да го разопаковаме с усмивка
и да му се насладим Grinning Hug




.....................................................

Цитат
В очакване на новата серия си пожелавам Джевдет по-бързо да открие своята Азизе!

Майдрийм, силно се надявам това да се случи още в тази серия  PraynigPraynig





Днес имайте много поводи за усмивки и радост! Grinning Heart Eyes
Прекрасен ден желая на всички! Hug


Скрит текст:
Виж целия пост
# 298




Чоджука явно ще остане при Хасибето. Joy Joy Joy

Малко са им проблемите на Джевдет и Азизе, ами сега и това дете. Тези сценаристи нямат капка жал към добрите главни герои в сериалите. Защо някое друго семейство не го приюти? В семейството на Джевдет никак не е безопасно! Азизе и бебе чака. Изобщо са като сдружение за подпомагане по всички линии - военна, революционна, семейна, социална....Всички за ватан ичин! Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 299

Каква хубава снимка!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Слагам я още веднъж.

Азизе прибира всички безпризорни деца, както Берг всички бездомни кучета и котки.
Joy


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия