ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatan sensin/

  • 56 288
  • 736
# 300
Снимки от оператора Peace



Много хубави портретни снимки - всяка една от тях
носи  силен емоционален заряд..



https://vk.com/vatanim.sensin?w=wall-135955712_199899


https://vk.com/vatanim.sensin?w=wall-135955712_199956

=======================

Виж целия пост
# 301


Берг с писателката Назан Сара Шатан. От вчера е снимката. Сложена е в ИГ с думите "Две силни и успешни жени".





Не е нова, от 2012г е Peace
Бергита май имаше снимка и с Али Ръза Laughing от същата вечер Sunglasses

Благодаря на всички за споделеното  bouquet bouquet bouquet чета крадешком, ни никакво време за нещо повече 33uu
Виж целия пост
# 302
............ Heart Eyes Heart Eyes



=================


Виж целия пост
# 303


Виж целия пост
# 304
Кой знае какво са измислили сценаристите?!
Виж целия пост
# 305
 
Дано излязат още снимки, явно е имало някакво събитие, което Берг е посетила.

-------------------------------

Интересно ми е какво не е предвидил Тефик, а Джевдет го използва, за да излезе от ситуацията с Васили?
Дали е казал за Али Кемал, както си мислят повечето, или е нещо съвсем различно?
Мисля, че Али Кемал ще го оставят или за финала на първи сезон, или за втория.
Благодаря за всичко споделено!
Аз предполагам ,че Джевдет може да използва тайните връзки на Тафик с Хамилтън зад
гърба на Василий.
Тази момент наистина е прекрасен, все едно Джевдет благодари на господ,че може отново да прегърне своята Азизе


Виж целия пост
# 306
Интересно ми е дали някой няма да пробва ябълката ,която Хамилтън даде
на детето и по този начин и той да бъде разобличен в пъклените си планове.



Виж целия пост
# 307
За настроение.. Laughing Laughing




====================

Виж целия пост
# 308
 wavey beer3 Popcorn

Приятно гледане!  Hug

Любим момент. Joy
Виж целия пост
# 309


Хаштагът тази вечер.

ЗАВИНАГИ
Виж целия пост
# 310
Много обещаващо.
Завинаги........
Виж целия пост
# 311
Аз- Детето няма вина, остави го
Теф- Аз съм виновен за всичко нали?

Аз предлага да  вземе нея за заложник.

Дж си говори на себе си- Не го прави, Азизе.

Теф- ще убия Азизе, ако ме проследите

Дж казва на Як да прибере детето, той тръгва след Теф

Як праща мъжете да разкажат истината за опажареното село на целия град, кой  е истинският виновник

Теф - как можа да ми причиниш това
Аз- Ти сам си причини всичко

Теф - думите от фрагмана, ще убиел децата й

Теф отлетя с каретата. Дж си изтърва.

Йъ иска пари от Вас. Йъ обещава да узнае къде е Леон и да му съобщи.
Вас- знаеш какво го чака, ако го заловим, нали
Йъ- не ме интересува
Вас- ще си остане между нас, само на мен ще съобщиш, ще си получиш парите

Мъж разказва на целия град, че с ушите си е чул от Тефик, че гърците са избили хората и опожарили селото. Ще им отмъстят. Въстаниците са невинни.

Вас заповядва веднага да открият Дж

Аз- нищо няма да се промени, всичко е ясно
Теф- аз ти вярвах, Джевдет ми постави този капан
Аз- какъв Дж, той е гръцки генерал
Теф- това не се знае, още нищо не е свършило
Аз- всичко свърши, всички видяха истинското ти лице
Теф- докато аз не кажа , нищо не е приключило

Теф казва на човека, че са се загубили с Аз. Жена му била бременна, да им позволи да си починат.

Теф към Аз - само да си направила някоя глупост

Олееее как я удари Тефик. Това бебе сто пъти трябвало да е умряло досега.

Теф- ти още не съм разбрала кой съм аз. Нямам никакво намерение да си тръгна тихомълком. Никакво !

АК казва на Хил, че всички знаят истината за Тефик и селото. Салих потвърждава. Казват й, че Теф е избягал и е взел Аз. АК - вземи Салих и го приберете на сигурно място.
Пита за Леон
Хил- не искам да го виждам
АК- ако те потърси какво ще направиш
Хл- ще ви кажа

Дж към Вас - Тефик  призна всичко,  избяга с жена си, него преследвах, затова се забавих

Вас към Хам- не забравяйте, че сме в една лодка, потъне ли, потъваме и двамата

Дж- хората няма да се успокоят, защото сред тях има такива, които лично са чули думите на Теф. Длъжни сме да заловим Теф, иначе не можем да измием петното, което хвърли върху нас

Вас- искаш да го заловим заради сестра Аз

Дж- знаете ,че нямам нищо общо с нея

Вас- завардете изходите на града, издайте заповед за залавянето му

Дж към Хил - ще направя всичко възможно да върна майка ти жива и здрава
Хил моли да пуснат приятелите й от затвора, вече се е разбрало, че не те са виновни

Вас съобщава, че турският командир на източния фронт е получил поверителна информация. Значи все още има предател в техните редици.

Теф- яж, не се инати, бременна си
Аз- сега ли се сети, забрави ли когато ме удари
Теф- бях принуден, извинявай
Аз- колко състрадателен си бил, защо направи всичко това
Теф- заради теб, всичко досега съм го направил, за да остана здраво на краката си , да бъда силен мъж и да бъда до теб. Дж те напусна заради мисията си, аз се грижих за теб, ти беше единствената ми цел
Аз- аз бях жената на най-добрият ти приятел, и никога не съм те гледала с други очи
Теф- така е, но разбираш ли, дори това не ме спря, винаги съм те обичал, знаеш ли каква любов е това, да те гледам с Дж, да отглеждаш децата му, аз бях в ада, знаеш ли какво е да страдаш от любов
Аз- млъкни, не искам да чуя нито дума, ти унищожи не само себе си, а и всички други, ръцете ти са покрити с кръв, ти не си войник, ти си убиец, мръсен, долен подъл убиец. Съжалявам за всеки миг в който съм ти вярвала, в който не съм виждала истинсккото си лице. Ти казваш, че причина за всичко е любовта ти, ти не знаеш какво е любов, ти си ортак на дявола. Не споменавай повече думата любов.
Теф- приготви се, отсега нататък където аз, там и ти, няма да видиш нито децата, нито Джевдет, нали казваш ,че не знам какво е любов, имаме дълъг път и много време пред нас, ти ще ме научиш какво е лююбов








Виж целия пост
# 312


Виж целия пост
# 313
Дж- Теф знае много добре, че е в края на пътя си
Як- не се притеснявайте, ще го хванем, ще попречим и на настъплението на гърците

Вас- не може да ми нареждате, нито Вие, нито вашата държава
Хам- угризения ли имате
Вас-нямам угризения за нищо, но само аз ще издам заповед за настъплението

Хил и бабата- ах, как можахме да повярваме на Теф  Joy

Баба- как можах да му дам Аз за жена, да ми изсъхнат ръцете

Хил - ти нямаш никаква вина, майка направи тази грешка само заради татко

Салих тъжи за майка си, все лошите ли ще побеждават, те никого ли си нямат, няма ли кой да ги защити

Бабата започва да му говори за Мустафа Кемал, общо взето ода за големия лидер, за победите, идеалите, подвизите му. Той ще ги спаси

Сал- кой е този герой? Не ми каза името му.
Баба- Мустафа Кемал!
Виж целия пост
# 314
Благодаря на Варна за превода!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия