ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatan sensin/

  • 56 291
  • 736
# 360

Вчера си пожелах догодина да имаме същата конкуренция, но тази сутрин в gecce.com прочетох, че сериала на Къванч и Туба го спират. Значи по всички канали ще имаме нови конкуренти наесен . Сценаристите ни трябва здраво да поработят лятото.
Вече и един сезон едва-едва изкарват сериалите и то такива, в които участват уж големи звезди. Но като гледам никой не се е трогнал особено- нито продуценти, нито актьори полагат някакви искрени и сериозни усилия нещата в турския дизи сектор да се променят. Явно ще я карат така, докато тотално катастрофират.



Сериалът на Туба и Къванч беше замислен до края на сезона. Имаше публикации, в които се говореше, че има вероятност да продължи и следващия сезон, но плана беше да е само един сезон, защото действията се развоняват и разтягат.
Виж целия пост
# 361


Сериалът на Туба и Къванч беше замислен до края на сезона. Имаше публикации, в които се говореше, че има вероятност да продължи и следващия сезон, но плана беше да е само един сезон, защото действията се развоняват и разтягат.


В турските форуми чета други неща, но няма да споря.

Много се съмнявам, че ако имаше висок рейтинг, сериалът щеше да остане с един сезон.


Виж целия пост
# 362



И аз мисля, че краят на сезона ще е на 15 юни. Обикновено  приключват в средата на юни.

Едно момиче от техническия екип беше писало вчера "Още 12 дни". Като се има предвид, че снимките ще приключат няколко дни преди 15-ти, точно се получава.

Тя снощната сцена беше достойна за финал на сезона.  Grinning
Но добре, че няма цяло лято да си блъскаме главите какво ще стане.
Те толкова бързо се случват събитията вече, че за още три серии кой знае още колко неща ще ни поднесат.

Приятна почивка БГ wavey
Аз не съм сигурна,че няма да си блъскаме главата.Кой знае какви ще ги сътворят за да чакаме с
нетърпение втория сезон.
Винаги до сега в изминалите епизоди, когато умувам какво ли ще последва имам няколко предположение.
Дали се сбъдват или не няма значение ,но нещо предполагам,а сега бяло петно.
Едва ли разкриването на Джевдет Василий ще препише на сина си.Той му каза ,че повредата на
телеграфа е достатъчна за да му прости.
Резилът за Васийли е голям,защото държа под крилото си осем години турски шпионин, при положение,
че обкръжението му имаше сериозни съмнения в лоялността на Джевдет,а той сляпо му вярваше. Така че по добре е разкритието да препише на себе си..
Доста глупаво е един шпионин да се хване на въдицата и да повярва,че Василий загърбва тези
доказателства и продължава да му вярва давайки му възможност да отмъсти на Тафик както и да го направи главнокомандваш на гръцката армия в предстоящото настъпление.





Виж целия пост
# 363
Привет!
Все още не съм изгледала епизода с руски суб., но си чакам нетърпеливо фрагманчето.  Heart Eyes

Песента, която звучи при изпращането на семейството е много хубава, това, което чувам е за гизли севди, тайна любов ли, как се превежда?  Grinning
Мисля, че съм я чувала в някакъв тр филм, но не мога да се сетя...

Днес видях в ИГ снимка от оператора и беше отбелязана от сета на ВС. Дали е било снимачен ден?
Сигурно са започнали обратното броене до финала на сезона.
Виж целия пост
# 364
FASHION TV MODA ODULLERI

Годишни награди в областта на модата и телевизията

Най-успешен актьор - Халит Ергенч  Hug Hug

Най-успешна актриса Серенай Саръкая


http://blog.milliyet.com.tr/-6-fashion-tv-moda-odulleri-sahipler … og/?BlogNo=561662

И  една новина от Аржентина

Най-известната телевизионна водеща в Аржентина Сузана Гименез стартира на 11 юни юбилейния 30-ти сезон на своето шоу. Още от началото на май имаше новини в аржентинските медии, че първият й гост ще бъде Халит. Днес преди два часа и в туитър се появи същата новина.

Да видим дали ще излезе истина. И ако е, дали Халит ще пътува до Буенос Айрес или ще има телевизионен мост с Истанбул.



Скрит текст:
TODO TELEVISIÓN  📺‏ @todotelevision  2h2 hours
 #ELSULTAN CON SUSANA 》Halit Ergenc sería invitado en el primer programa de #SusanaGimenez.

Сузана Гименез, телевизионна водеща, актриса, модел и бизнес дама

Виж целия пост
# 365
Варна, благодаря за новините!
Много , много се радвам за наградата на Халит!
Да видим какво ще стане с шоуто на Сузана Г...
Виж целия пост
# 366
Варна,за хубавите новини bouquet
Ако със снимките са приключили може и да отлетят до Аржентина,
а след това да направят посещение на още някои от  държавите
 на Южна Америка. Навсякъде ще ги посрещнат с отворени обятия




Виж целия пост
# 367
Варна, за страхотните новини - Благодаря ти! Flowers Rose Two Hearts

Честита награда на Халит ! bouquet
Много ме зарадва тази новина bowuu

Дано да излезе истина и новината от Аржентина...



............................................

Пънар, Сенан, Кубилай, Мирай и Бергюзар❤

Виж целия пост
# 368

Добро утро и хубава седмица!  Hug

Не знам защо тази сутрин в един куп фенски профили са решили да припомнят фотосесията на Кенан и Берг. Може би защото понеделник е денят на КД. Две години след финала феновете не ги забравят. Grinning

И аз ги слагам, защото са много хубави.

Искам да снимат и Берг и Халит, но трябва да е някоя ретро фотосесия.  Joy
Което не е лоша идея.



Виж целия пост
# 369
Добро утро!



Цветна фотосесия с Берг и Халит е добра идея. За компенсация, че сценаристите на сериала им отделиха толкова малко време, а общите им сцени напоследък са все в мрак, костюмите им също тъмни. За разлика от душите им, които са светли и красиви.
Честита награда на Халит! Пожелавам му още, на Берг - също. newsm10 И на всички останали талантливи актьори в "Ти си моята родина". Направиха изключителен сериал, заслужават признание и съм сигурна, че ще го получат. smile3501
Виж целия пост
# 370
Добро утро в последния за месец май Понеделник! Hug

Днес подарявайте обич и усмивки, бъдете добри, успешни....
Пожелавам ви усмихнат, слънчев и носещ прекрасни усещания Понеделник! Grinning Hug




...................................

И да си пожелаем ден, наситен с още по-хубави новини и... фрагман Praynig Peace



             

                                     Успешна нова седмица!!!
Виж целия пост
# 371
Two Hearts txtloves Two Hearts

Виж целия пост
# 372
СЕДМИЧНИЯТ РЕЙТИНГ Peace











Виж целия пост
# 373
Привет на всички!
Чакам фрагмана....
Благодаря за всичко споделено! bouquet
Виж целия пост
# 374
Още една снимка се появи от вчера Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия