ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatan sensin/

  • 56 291
  • 736
# 375


Виж целия пост
# 376
Хел, благодаря за новите снимки! Hug Hug Hug

Специално искам да поздравя феновете на Халит и Берг с една песен и един танц от нашите сладури на 1.24 в епизода от ББГ,
а на 1.13 - малко спомени.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост
# 377
ФРАГМАН 1 за еп.30  Peace

https://www.kanald.com.tr/vatanim-sensin/fragmanlar/vatanim-sens … 30-bolum-fragmani




               

                  Адмирации за Нуран  Шит- отново успя да ни изненада! bowuu
Виж целия пост
# 378
СНИМКИ ОТ ФРАГМАН 1 Peace
















Тази ръка с пистолета дали не е  на Тефик!  Thinking
Виж целия пост
# 379
















Виж целия пост
# 380

Джевдет към Азизе: Генерал Васили знае всичко.
Азизе: Какво иска от теб?

След това с гласа на Джевдет звучи текста от негово предсмъртно писмо.

"Ако четете това, значи съм загинал в името на отечеството"

И трите предсмъртни желания на Джевдет

- на гроба му да бъде поставено родното знаме
- майка му, цялото му семейство да узнае, че не е предател
- да се знае една истина, до която случайно е стигнал - "Али Кемал е син на Васили и Вероника"
Виж целия пост
# 381
Благодаря за превода!
Всичко черно на бяло е написано, подредено и прибрано в кабинета му, та лесно да го намерят.





Виж целия пост
# 382
Няма сънища, няма нищо.

Джевдет наистина е разконспириран и нямам идея каква ще е ролята му оттук нататък.

Васили ще научи за АК, но това с нищо не го задължава да се смили над семейството на Джевдет, още по-малко да държи предател в армията си.

В резюмето към фрагмана пише:

Какво ще поиска Васили от Джевдет?
Ще намери ли Леон начин да спаси Хилял?
Ще разбере ли АК кои са истинските му родители?

С разкриването на истината за АК всички патрони бяха изгърмяни. Втори сезон ще гледаме напълно нова история.
Виж целия пост
# 383
Благодаря за фрагмана и превода! bouquet
Виж целия пост
# 384
Страхотна снимка!
Виж целия пост
# 385
И аз благодаря за преводите и фрагмана.  Peace Hug
Цитат
Какво ще поиска Васили от Джевдет?
Е това ми се струва ключов въпрос. Защото единственият логичен изход за Васко при научаването на цялата истина е да го убие - тихо и без много шум.
Същия въпрос във фрага задава и Азизе. А после гледаме Джевдет препуска на кон. Та това, което ми идва наум е някаква двойна шпионска игра да се е родила във Васковата глава.  Laughing
Виж целия пост
# 386


Надеждата ми, че е сън, беше минимална. Не повече от 2%. Като удавник за сламка, и против всякаква логика.
Каквото и да е поискал Васили от Джевдет, той е тръгнал да го изпълни, защото сигурно от това ще  зависи живота на семейството му. А дали кадрите са хронологично подредени - не се знае.
Виж целия пост
# 387


Добро утро!  Hug

За мен най-лошият вариант беше всичко да е нечий сън. Това е най-изтърканият номер. Слава богу, че не са прибегнали до него.

Както и да са подредени кадрите, в резюмето към фрагмана пише, че Васко разбира, че Джевдет е внедрен агент и открива тайни документи в кабинета му, включително предсмъртното му писмо, в което прочита истината за АК.

Така като гледам от фрагмана май АК го водят пръв на екзекуция. Първа серия завърши с подготовката за неговия разстрел, може да затворят кръга сега. Но този път ще го спаси не Джевдет, а Васили.
Каквото и да стане, не само АК, всички ще се спасят. По-голямата загадка е как ще продължат да живеят в Измир, след като Васко вече знае с какво се занимават и Джевдет, и Азизе.


Виж целия пост
# 388
Имаме предложение за нов партньор на Берг.  Joy

Engin Altan Düzyatan







Виж целия пост
# 389
Добро утро! Hug



Новият ден е вече тук, затова да го изпълним с енергия, с желание за
живот...за нови неща и нови хоризонти!

Прекрасен и вдъхновен вторник ви пожелавам  Heart Eyes Hug
....и с надежда, че ще ни донесе още един трелър Praynig bowuu


 



                                        ..............................................

                                           И една  приятна новина  Peace
                Ferzan Özpetek'in yönetmenliğini üstlendiği #İstanbulKırmızısı
                filminin DVD'lerinin 1 Haziran'da satışa çıkacağı açıklandı.


             https://twitter.com/sinemakurdu01/status/869218860901306368

                    


                               ...............................................................

Майдрийм,  благодаря ти за чудесните спомени от 1001 нощ,
които ни подари! Heart Eyes bouquet




Варна, благодаря за преводите!  bouquet



Пожелания за хубаво настроение! Grinning Grinning

Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия