ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatan sensin/

  • 56 291
  • 736
# 405
Здравейтеее!

Ето я, бе запразнила усмивката  Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост
# 406
Здравейтеее!

Ето я, бе запразнила усмивката  Heart Eyes Heart Eyes




Оо, Галюшка! Hug
Хубавото ми момиче!  Heart Eyes Обичам я тази Берг! Стига сълзи!Пожелавам и най-вълшебната почивка на света! Да се наслади на свободата, слънцето, на Халит, на Али и на приятелите си! Що купони изгуби! Joy Joy Joy

Благодаря за снимките и превода на резюмето! bouquet bouquet

Новият епизод ще мога да го изгледам едва в неделя вечер, но пък ще следя за фрагман, че много зор дотук от видяното на финала на предния епизод и от първото фрагманче....
Виж целия пост
# 407

ФРАГМАН 2



https://www.kanald.com.tr/vatanim-sensin/fragmanlar/vatanim-sens … -bolum-fragmani-2



ФРАГМАН

Хам към Теф: Искам Мустафа Кемал.
Теф: Какво?!
Хам: Искам трупа му.
Вас към Дж: Ще направиш избор. Родината или семейството.
Дж: Никога не бих предал родината си, генерале.
Вас: Ще започна от сина ти, първо него ще убия...
       ...после ще дойде ред на дъщерите ти...
       ...и разбира се, сестра Азизе, нея ще оставя за накрая...
       ... майката ти изобщо няма да се наложи да я докосвам.
АК: "Да живее отечеството", с тези думи на уста ще умрем. Заклеваме ли се?
Виж целия пост
# 408
Варна,  Hug  благодаря за фрагмана и за  превода! bouquet






Виж целия пост
# 409
Благодаря за превода!
Очаквано Васили изобщо не се трогва от това, че Димитри е жив, спасен и отгледан от семейството на Джевдет.

















Виж целия пост
# 410


Не се знае кога Васили научава за АК.

Имам чувството, че в последната за сезона серия ще останат живи само двете семейства.  Joy

Хамилтън със сигурност ще го занулят.

Якуб може би и той, опитвайки се да убие Джевдет, ще бъде ликвидиран. Няма как Джевдет да умре.

Само около Тефик имам въпросителна. Но по-добре и той да излезе.
Виж целия пост
# 411




Виж целия пост
# 412



Халит си играе с колички на сета.
  Laughing Laughing Laughing

Клипче




https://www.instagram.com/p/BUwzlxhARtv/?taken-by=halitergencfan … ionated&hl=en
Виж целия пост
# 413
Има доста снимки от сета bowuu



                             С композитора Йълдърай Г.

      

                  

                   

                           _______________________________

                                И нашата Бергита Heart Eyes Heart Eyes

                                  

  

Виж целия пост
# 414
Благодаря за фрагмана и превода! bouquet bouquet

Хел, снимките от сета изобилстват  bouquet, явно, са на приключване и се снимат за спомен след добре свършената работа!
Виж целия пост
# 415
В новия епизод на обичания сериал ВС Джевдет ще опита всичко, за да спаси семейството си.






В руския форум излизат новини за различни сериали. Така съм се смяла тази сутрин.

Една след друга ми излизат сватбени снимки от три сериала, които вървят към края си.
Такава липса на въображение, на всякакво усилие да бъдеш оригинален, нестандартен, да излезеш от утъпкани милион пъти пътеки.

По принцип не съм човек на сериалите, защото те изискват постоянство, трябва да отделиш повече време, за да можеш да ги следиш. Предпочитам игралните филми, два часа и приключваш. Но напоследък започнах доста усилено да гледам американски сериали. След турските, усещането е, че все едно излизаш  от къртича дупка на светлина. И срещу тях да бягат турците, не могат да  стигнат американците. Лошото е, че инерцията, на която са се оставили, уврежда критериите не само на публиката, но и на актьорите, на режисьорите, на сценаристите. Те си въобразяват, че правят нещо кой знае какво. А всъщност са много, много зле.

Гледайте сега какво става тука.  Joy

Този град ...



Кара севда



Cesur ve guzel



Виж целия пост
# 416
》ЮНИ ще бъде Обич, Целувка и Небе...
......》 ЮНИ ще бъде споделена радост, слънчеви моменти и Море
......
Добро утро

Първоюнско
щастливо
слънчево
и по детски усмихнато.
Добре дошъл, нов месец!
Пожелавам ви прекрасен и очарователен Юни, приятели
... с много красиви мигове и слънчеви усмивки,... месец, в който
всичките ви надежди, очаквания и желания се превръщат в една
 думичка само - ЩАСТИЕ!




Да започнем този хубав ден Четвъртък  с усмивка и прекрасната Берг Heart Eyes

                    




..........................................................

Честит празник на децата!  baloni

 Да имат своето безгрижно детство и безброй сбъднати мечти!




Усмихнат и много слънчев празничен ден, момичета! Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Hug

Скрит текст:
Виж целия пост
# 417


Много драма ни чака довечера.... Cry Cry




=======================



==============





Виж целия пост
# 418
Берги и Халит на сета.



Виж целия пост
# 419
Цитат
В новия епизод на обичания сериал ВС Джевдет ще опита всичко, за да спаси семейството си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия