ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatan sensin/

  • 56 291
  • 736
# 390
Благодаря на Варна за превода и за всичко публикувано.
Надявахме се ,че ще има нещо "друго",но не. Джевдет е разконспириран
То си беше по-явно от бял ден,но се надявах на нещо единствено водена
от мисълта ,че занапред само война ли ще гледаме?
Но това е абсурдно,мисля,че гледаемостта би спаднала,затова очаквам
фантазиите на сценаристката.
Аз също мисля,че ръката е на Джевдет,но очаквам отзад да се появи и ръката на Якуб
или на някой друг спасител.
В долното клипче си припомнете тази безмилостна ръка.
Леон като ще спасява,да спаси цялото семейство и заедно с тях да избяга.hahaha

Поглед ли е,чудо ли е? JoyНаправо те хипнотизира ! hahaha






https://www.instagram.com/p/BUhljbEhFwA/?taken-by=berguzarhalitf … ulgaria&hl=en
Виж целия пост
# 391


Наде, естествено, че няма да гледаме само война.
Такива сцени се снимат трудно при темпото, с което работят.
Пак ще си бъде като сега.
Измислили са нещо сценаристите, но ще видим в четвъртък какво.

Аз пък се радвам, че така се развиха нещата. Един сезон беше достатъчен за сюжетните линии, които бяха заложени в началото. Включително и за шпионската мисия на Джевдет.

Другия сезон ще тръгнат в друга посока. Или поне се надявам.
Виж целия пост
# 392
      







=====================

Поздрав от Мирай Grinning Grinning

https://vk.com/vatanim.sensin?w=wall-135955712_208818




Виж целия пост
# 393
Имаме предложение за нов партньор на Берг.  Joy

Engin Altan Düzyatan





Привет!

Приема се!
Роден: 26 юли 1979 г. (възраст 37), Измир, Турция
Височина: 1,85 m
По възможност без бради този път, без мустаци, в нещо съвременно, а пък и каквото и да е, само историята да е завладяваща. Гледала съм го само в "Ако бях облак", хареса ми, топъл е, усещаш душевност.
Ейй, чак ми хареса идеята. Но...сигурно няма да стане или поне в близките три години.
ВС ще продължи поне още един сезон, предполагам. Дори и да го спрат по средата на следващия, - 2018 я отписвам. Берг ще почива най-малко една година. Я започне нещо през 2019, я не! А и не се знае ВС колко ще откара. Дано не е три сезона! hahaha hahaha hahaha hahaha Какъв оптимизъм само!  Grinning

Благодаря на всички за споделеното! bouquet

Хел,  Hug! Да, спомените са хубаво нещо, особено, ако са приятни, а те са такива. С голямо удоволствие съм започнала ББГ отново. Откривам толкова други неща, наблюдавам Халит и Берг по друг начин, интересно ми е. От една страна е било много отдавна, от друга - какво нещо е животът, среща те с определени хора и т.н. Чудесно е, че са отново заедно в общ проект. ВС е много, много различен проект, но и те са адски различни. Израстването е огромно. Особено за Берг. Тя е променена до неузнаваемост. Много, много различна.
Виж целия пост
# 394

Аз пък се радвам, че така се развиха нещата. Един сезон беше достатъчен за сюжетните линии, които бяха заложени в началото. Включително и за шпионската мисия на Джевдет.

Другия сезон ще тръгнат в друга посока. Или поне се надявам.
Да,така е ,Варна.Не е нормално провал след провал в редовете на гръцката армия,
а наш Джевдет винаги чист.Самия факт,че нито една от нас нямаше поне едно предположение
/за разлика от друг път /как може Джевдет да се измъкне пак чист от очевадното  доказателство за предателство подсказа,че ще има  промяна на посоката на сценария,макар че очаквахме чудо.
Ще видиме с какво ще ни изненадат.
Може да бъдем  спокойни поне за живота им.
Engin Altan Düzyatan не съм го гледала ,но е мъжкар и би седял добре до Берг.
Задължително без брада и мустак.
Майдрим,това беше един от най-хубавите епизоди на този незабравим сериал.
Благодаря!То имаше ли лош епизод? smile3521
Виж целия пост
# 395
Виж целия пост
# 396
Добро утро, момичета! Hug

Прекрасен и усмихнат ден!
Слънцето рано- рано дава заявка да е топъл и приятен! Hug




Да изпратим последният ден на Май с обич и с усмивка.. и с мисълта, че ни
предстои един прекрасен, щастлив и топъл Юни! Heart Eyes Hug


.................

Ден сряда - няма как да не го свържем с надеждата за нов
фрагман и...снимки  smile3503




                                     ..........................................

                                                     С фенове

       

             

             


                        .......................................................................

                              Днес да си изпием кафето с Берг Grinning Hug



           Пожелавам ви красива, слънчева и незабравима Сряда! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 397
Виж целия пост
# 398
.....Очакваме и фрагман smile3503

Виж целия пост
# 399
От Нуран Е. Шит - "Her şey için teşekkürler... 🙏🏻#şükür #senaryo #sezonfinali #1,5 yıl #31 bölüm"

[
Виж целия пост
# 400

РЕЗЮМЕ

- Васили разбира за предателството на Джевдет и го притиска в ъгъла.

- Джевдет може да спаси семейството си само, ако извърши предателство спрямо родината си. Друг избор няма.

- Но дори и да изпълни това, което Васили иска от него, Джевдет ще се прости с живота си

- Писмото, което Джевдет оставя в завещание, разкрива кое е истинското семейството на АК. Васили научава истината и ще бъде поставен на изпитание чрез живота на АК.

- Якуб разбира, че Джевдет е на път да извърши предателство, за да спаси семейството си. Той се опитва да предотврати това като убие Джевдет.

..........................

И на Якуб не можем да разчитаме вече.  Joy

........................

Следващият четвъртък е финалната серия на първи сезон.

Днес от техническия екип си правят прощални селфита.
Виж целия пост
# 401
Най-продаваният турски сериал "Великолепният век" вече и в Япония.
Първият турски сериал в Япония!



 İzzet Pinto, човекът, който пръв започна да изнася турски сериали и сега е шеф на най-голямата компания в тази сфера Global Agency заявява:

" С "Великолепният век" пробихме в Япония, най-трудния телевизионен пазар. Това беше най-голямата ни мечта от самото начало."


 smile3501

http://www.ranini.tv/haber/24777/1/fenomen-donem-dizisi-muhtesem … imdi-de-japonyada



Виж целия пост
# 402
Благодаря за превода!



"Sezon sonu selfisi"



Успех на "Великолепният век" в Япония! newsm10
Виж целия пост
# 403
Благодаря за превода и чудесната новина,  Flowers Rose Варна! Hug

От Нуран Шит - " Freedom is in the аir "



===============

Виж целия пост
# 404


Бергюша кой знае как се радва.

Вижда му се краят. Сигурно ще снимат днес-утре и край.

Тръгват на почивка с Халит и Али.  Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия