Искам да кажа ... (122)_15.05-21.05

  • 70 280
  • 878
# 405
Шанти, мъжът ми отдавна е претръпнал. Нито пита, нито смее да пита.  Mr. Green Ако съвсем случайно забележи, че имам нещо ново и го усетя, че вкарва нервна нотка във въпроса "Пак ли си харчила пари?", много възмутено го парирам, че това е дреха, купена преди поне 10 години и отлежавала в гардероба ми.  Laughing
Честита ти чанта!
Виж целия пост
# 406
Аз да си задам въпроса и да лягам да спя...таковата...дайте идеи за подарък за моминско, моля! Много харесах розовият тиган на Алечка обаче в магазините не намирам такъв.  Confused
Алечка, може ли да питаш момичето откъде го е взело?  Mr. Green
И всякакви други идеи приемам  Hug
От Омуртаг   Mr. Green Иначе Съни е дала идея. Аз моя много си го харесвам и си го ползвам  Sunglasses
Виж целия пост
# 407
Алечка, а за палачинки или като възпитателно средство го ползваш Wink
Виж целия пост
# 408
Рая, след малко ще ти пусна лично с координатите на гръцката вила.

Отивам да гледам сайта за обувки! Е, много се лоши!
Виж целия пост
# 409
Миии, Съни, как да кажа... Не готвя особено  Mr. Green

Иначе го ползвам когато пържа риба, картофи или си задушавам неща за печене после, че е дълбок и удобен. За палачинки имам тефлонов, ама и той не е от често ползваните.
Виж целия пост
# 410
.
Виж целия пост
# 411
Много си добра към мъжете, шима да патиш, слушай ме  Wink
И баш в тоя порочен Амстердам  го навяря Crazy
Виж целия пост
# 412
ако човек го влече порока, Ша... навсякаде ще намери да се почеше където го сърби.  Laughing
И баш пък там, със сливенските мангалки, ако седна да му бера дерта,...трябва хич да нямам уважение към себе си  Crazy

Иначе, добра съм рядко, обикновено с повод. Той прави жестове към мен, аз искам да направя нещо за него. Рядко правя, но искам да е ефектно.
Виж целия пост
# 413
Абе рядко си добра, все като чета правиш жестове. Аз съм супер щедра и великодушна към приятелки,  но мъжете ги държа в неведение тази ми черта, не знаят за нея и лошо  отношение от мъж не съм видяла никога. Wink
А за порока си права, който го влече мяма нужда от повод, пошегувах се за Амстердам,  то ако знаеш в Тайланд как налитат на де що е бял мъж, досега  да съм се гръмнала. Wink
Виж целия пост
# 414
.... то ако знаеш в Тайланд как налитат на де що е бял мъж, досега  да съм се гръмнала. Wink
Mr. Green Викаш там не си вървежна, а?
Захир, твоето с билетите е диагноза! Браво, иначе!
Виж целия пост
# 415
 Hug Ша, споко, знам, че се шегуваш! Ти си душица

Не знам какво впечетление съм създала у вас, но не правя такива жестове често. А и те са в отговор на нещо от другата страна, разбира се. Просто това е първия човек, който ми дава пълна свобода, спокойствието да съм себе си и аз наистина ценя това.

Иначе, да..билетите и ходенията са ми диагноза..  Crazy До към 18 годишна не бях излизала от България. Като студентка ми се случи за пръв път да се нача на самолет. Винаги съм искала да имам свободата да пътувам, да правя каквото ми е на сърце, но или съм се съобразявала с някой, или съм нямала възмножност, и сега си наваксвам. Докато мога.
Виж целия пост
# 416
Браво за жеста, но аз не бих направила такъв и не искам за мен да се прави. Струва ми се като много рязко нахлуване в личното пространство и малко детинско от друга страна, но това си е мое усещане.  Simple Smile
Виж целия пост
# 417
Тя Захир си го познава, така че няма да е проблем, очевидно.
Виж целия пост
# 418
Има предистория това. Не съм решила самосиндикално и ей така..да го организирам.
Но няма смисъл да окупирам темата, просто ми беше щастливо и исках да споделя.  Peace
Виж целия пост
# 419
И ние ти се радваме.  Hug Сигурна съм, че и той ще се зарадва и ще го оцени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия