Искам да кажа ... (122)_15.05-21.05

  • 70 281
  • 878
# 390
Аз обичам да гледам и рокли, и манекенки, и без манекенки...
Виж целия пост
# 391
О, Съни, това е супер идея. Едната рокля сега я пера и като изсъхнат ще ги покажа всички. Наистина ще ми бъдете от полза!  Hug
Лято още вчера предложи това, веднага след като писа за проблема с избора, но може би не си видяла. Hug Аз пък реших, че не искаш да ги показваш. Blush
Виж целия пост
# 392
Ох, те си търсят президент...и съм на сантиметър да се кандидатирам. Ще ги подравня за отрицателно време. Пусто нямам никакво време, а и мъжът ми е на другия край на страната. А и обещах на мъжа ми да не се кандидатирам.
Виж целия пост
# 393
Добро утро и от мен. Simple Smile

мариат, снимай и покажи роклите, или намери моделите в нета и така ги покажи. Simple Smile

Титина, крайно неприятно е това със снимките на детето.

Лято, не се ядосвай за квартирата, така пък ще имаш обектив. Simple Smile
Дано ти изкарва добри пари.

Толкова работа ме чака, че не знам от къде да я подхвана.
Трябва да пиша "план за качество" за един проект, а точно по тази схема нямам опит. Сега ще го мисля и ще опитам да намеря някои насоки, поне какво трябва да съдържа като цяло.
Винаги се обръща внимание на определени неща, а аз не знам на какво да заложа в случая.
Виж целия пост
# 394
Аз да си задам въпроса и да лягам да спя...таковата...дайте идеи за подарък за моминско, моля! Много харесах розовият тиган на Алечка обаче в магазините не намирам такъв.  Confused
Алечка, може ли да питаш момичето откъде го е взело?  Mr. Green
И всякакви други идеи приемам  Hug
Виж целия пост
# 395
Искам да кажа, че четох темата за пианото и сега се чудя дали да не пусна тема: Съседският петел дразни мъжът ми с кукуригането си. Има ли право да го направи на курбан? Joy
Виж целия пост
# 396
Мари, ти си на вълна рокли, аз пък искам обувки, черни, изчистени, не ужасно високи и ако може велур....Май много искам, никъде не си намирам  Confused

Аз съм на 4 бала, оплаках ли ви се вече  Crazy
Виж целия пост
# 397
Сесил, гугълвай quality assurance plan има много темплейти
Виж целия пост
# 398
Като казахте обувки, тези много ми харесаха, дали ще ги има в магазините им LASOCKI да не купувам онлайн newsm78
Скрит текст:

Рая, точно такива обувки /черни, велурени с ток 8 см/чакам днес, да видим дали съм улучила номера.
https://www.morefashion.bg/damski-obuvki-tamaris-68386.html
Виж целия пост
# 399
Аз да си задам въпроса и да лягам да спя...таковата...дайте идеи за подарък за моминско, моля! Много харесах розовият тиган на Алечка обаче в магазините не намирам такъв.  Confused
Алечка, може ли да питаш момичето откъде го е взело?  Mr. Green
И всякакви други идеи приемам  Hug
Бела, поръчах розов тиган онлайн. Пиши розов тиган и ще ти излезе.
Виж целия пост
# 400
Даун, аз вчера гледах примерни варианти. Но нищо не е това, което ми е нужно. Simple Smile
Имам зададена рамка и трябва да се придържам към нея.
Ще го напиша де, така или иначе и останалите партньори виждат в реално време какво се попълва. А един от тях има опит и е писал проект по тази схема, така че се надявам ако нещо не е ок, да направи корекции. Simple Smile

Снощи премерих роклята в къщи, стои идеално, няма да и махам подплатата със сигурност. Simple Smile
Иначе е абсолютно изчистена, прав модел в любимият ми цвят Jade.
Сега обаче се чудя с какви сандали да я нося...
Имам само 2чифта с висок ток и официални, едните черен лак, другите са комбинация от няколко цвята в бежовата гама. Но не мисля че ще пасват.
Виж целия пост
# 401
Ая, миналия уикенд от магазин на ССС си взех два чифта сандали и ми се струва, че мернах подобни на тези, които показваш (понеже тази марка там се продава). Не мога да гарантирам обаче, че са били точно същите. А и голямо пренареждане на стоката правеха, та не успях да видя всичко лятно.

За морето си поръчах 4 плажни рокли от Алиекспрес.  Mr. Green И понеже ги знам братята китайци какви са с номерацията, за всеки случай заявих 2XL. Вчера ми пристигна първата рокля (розова на бели точки с тънки презрамки) и щях да падна. Два пъти се нанасям в нея! Облякох я върху дрехите си и един колега каза, че приличам на лелка, която простира прането, само дето ролките на косата ми липсват.  Joy Роклята обаче е много приятна и смятам да я занеса на шивачка да ми я стесни. Много ме забавлява този сайт, винаги има елемент на изненада и ми качва приятно адреналина.   Heart Eyes  Mr. Green
Виж целия пост
# 402
Мерси Тонка, ще проверя, точно този магазин имах предвид, но му забравих името. bouquet
Виж целия пост
# 403
. Много ме забавлява този сайт, винаги има елемент на изненада и ми качва приятно адреналина.   Heart Eyes  Mr. Green
Да, на прахостничестката ти лъвска душа съм сигурна, че и е забавно, но питай мъжа ти дали се забавлява също толкова  с  твоите овърсайз фусти Laughing
Добр утро.  Heart Eyes
Днес колкото и да искам, не мога да кажа, че е мрачно  Laughing
Аз пък си купих страхотна чанта, кафява, обичам си я, много ми е хубава.
Виж целия пост
# 404
Ая, харесаха ми твоите, пиши после доволна ли си, но аз искам нещо по- остро сякаш, за рокля  newsm78

Сега ще разгледам този сайт, не ми е попадал, а са доста евтини за Тамарис  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия