Искам да кажа ... (122)_15.05-21.05

  • 70 282
  • 878
# 420
Радвайте си се, изненадвайте се, обичайте се, Захирче!
На мен ми харесва каква си я свършила Hug

Аз съм на прага на зачезването - още 4 часа и газ. Ако има някъде вифи, ще надникна Wink
Довърших си проекта преди да тръгнем, че го и предадох. Доволна съм  bowuu

Виж целия пост
# 421
Ами браво де.  Laughing

Ти стягаш ли багажа вече?

Аз днес свърших всичката административна работа за час и нещо. Много са задобрели и всичко става бързо и лесно, даже ни дадоха електронни ID , за да можем за в бъдеще да вършим всичко онлайн. Четох някъде, че Малта била първенец в категорията електронно правителство, да им се не надяваш.  Laughing
Дъщеря ми подписа форма за гласуване, което право ще може да упражнява от догодина. Тук вече 16 годишни гласуват. Crazy
Виж целия пост
# 422
Аз съм на прага на зачезването - още 4 часа и газ.
Прочетох зачеването и  Shocked!
Виж целия пост
# 423
Не знам какво впечетление съм създала у вас, но не правя такива жестове често. А и те са в отговор на нещо от другата страна, разбира се. Просто това е първия човек, който ми дава пълна свобода, спокойствието да съм себе си и аз наистина ценя това.

Браво, Захир. За любимия човек бих и правя жестове и без да са в отговор на нещо конкретно  Wink

До сега четох темата за пианистката. Ми ... добре, че живеем в къща  Whistling
Виж целия пост
# 424
Хахаха, Мари. Ще ти се Crazy
Виж целия пост
# 425
Как е Миднайт, да се отчита веднага.

Мари, да снимаш роклите, Сесил и  ти.
Виж целия пост
# 426
И аз да се наредя за роклите.
Особено на сесили. Много обичам лен, ленени рокли, но много рядко намирам нещо, което да ми допадне  Simple Smile
Виж целия пост
# 427
Мари, какво сготви?
Виж целия пост
# 428
Ще снимам роклите.
Лято, имахме доматен сос с яйца. И за да не гладува ММ мушна и 2 сандвича с луканка кашкавал и пармезан.
За довечера ще пържа пресни картофки, обработвам едно свинско месо(та и с него нещо ще измисля), салата от домати, за мен от краставици. Ще купя и царевичен хляб с квас и сусам. Имам и един бански старец за мезене.....ще прекараме!  Mr. Green
Виж целия пост
# 429
Mariat, aз отново почнах НВ ВМХ + на Руми Илиева упражненията. Ще видим колко ще издържа, голяма съм мърда. Ти спазваш ли режима още?  За Алечка знам..

Някой знае ли как се правят кюфтенца от тиквички? Те режимни ли са?
Виж целия пост
# 430
Да не останете гладни само с това меню. Mr. Green

Аз ще правя пълнени пиперки, чушки по неварненски.
Виж целия пост
# 431
Да, и Белинда зачезна.
Кажете дали мога да замразя домашно песто? Направих повече и не знам колко време ще издържи.
И да си кажа, че от днес съм със сиви очи  Laughing. Взех си цветни лещи, но въобще не знам дали ще ми се занимава да ги слагам и махам.
Виж целия пост
# 432
Да не останете гладни само с това меню. Mr. Green

Аз ще правя пълнени пиперки, чушки по неварненски.

По варненски не е ли пипер   Hug.
Виж целия пост
# 433
Някой знае ли как се правят кюфтенца от тиквички? Те режимни ли са?
Последните три рецепти от този пост. chef
Виж целия пост
# 434
 welcome, Захир!
Карам си режима аз. Няма защо да го спирам.
Аз бих направила мусака от тиквички, вместо кюфтета.  Wink

И завиждам за чушките/пипера.....
Даун, що сиви?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия