Искам да кажа ... (122)_15.05-21.05

  • 70 280
  • 878
# 555
Ша, дай щерката да я щракне!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 556
Poклята на Ша не ми харесва. И не защото я критикувам, а защото с тази фигура ако облече една красива кройка, каквато тази не е, ще е...уау!!!!

Успех на децата днес! Майките, спокойно!!! И това ще мине!!

Виж целия пост
# 557
Ето чанта 👜
http://prikachi.com/images/841/9124841k.jpg
http://prikachi.com/images/842/9124842P.jpg
Виж целия пост
# 558
И на мен не ми харесва, заради кройката, плата...абе изобщо, кофти е. Simple Smile

Ша, не си за такива евтинашки модели. Simple Smile

АКо облечеш ей това, друго ще е.
Пък модела нали, много си прилича. Wink

http://www.tedbaker.com/row/Womens/Clothing/Dresses/ESSELLE-Trop … p/135567-XMID-RED

Такъв също мисля, че ще ти стои перфектно
http://www.tedbaker.com/row/Womens/Clothing/Dresses/KATIEY-Sprin … /p/136581-DK-BLUE
Виж целия пост
# 559
Откровен - откровени.
Роклята изглежда евтина. Чантата е грозна.
Виж целия пост
# 560
Представям си при една форумна среща какво обсъждане ще падне.  Joy Joy Joy Не че бих отишла де...
Виж целия пост
# 561
Ша, тази рокля не ти ли е голяма, или кройката и е такава странна?

mariat, всичко се съгласува. Просто водещият партньор се е сетил в последния момент, че ще подава проект.
Срокът за подаване е 22ри май, но без тези документи директно ще ни върнат проектното предложение.
Този партньор има ли намерение да подписва попринцип? Не му е стигнало времето да се организира или се отказва от това да е партньор, че не разбрах?
Виж целия пост
# 562
Мър, вече е късно за каквото и да било, така че евентуално след 6месеца, или 1г. се надявам водещият партньор да се сети по-рано, че иска да подава проект. Simple Smile
Не се отказва да е партньор, но има проблем с един от документите му.
А е важен и не може да се лишим от него. Нов партньор абсурд да се намери за 3дни. Simple Smile

Общо сме 4държави и 8организации и като цяло се изисква време дори само за логистичната организация. А какво остава, както ни форсираха "водещите" за 10дни да са готови и документи и цялостното написване на проекта и т.н.
Виж целия пост
# 563
Чантата ми е супер удобна, стига де,  а и не ми излезе евтино, че да я хвърлям  Rolling Eyes  Simple Smile
На тази марка е
https://sarahworld.com/categoria-producto/complementos/bolsos-complementos/
Виж целия пост
# 564
Нито марката, нито цената прави нещо красиво.
Виж целия пост
# 565
Ша, купи си очила с диоптер. Не може да купиш това нещо на подобна цена, освен, ако не си сляп.
Виж целия пост
# 566
Представям си при една форумна среща какво обсъждане ще падне.  Joy Joy Joy Не че бих отишла де...

Аз не мисля така. Красотата е в разнообразието, и в живота е така. Имам приятелки, които се обличат не според вкуса ми или имаме различия в някои теми и виждания. Но това не значи, че не ги приемам такива, каквито са. Така е и с хората тук. Различни сме, всеки е интересен сам по себе си и няма как да съвпаднат различните вкусове, нормално. Шантито показа чантата и роклята, хората си казаха мнението, толкова.

 bouquet Аз съм ЗА!!!! форумската среща!!! И бих дошла, пък който ще да ме обсъжда! Simple Smile

Оф, имахме една скучна среща сутринта, 2 часа, пих кафе вкъщи, после 2 в офиса и едно следобяд и сега ще умра. Май вдигнах кръвно. Боли ме глава!  bash
Виж целия пост
# 567
За придобивките на Ша съм на мнението на Сбъдваща. Не са моят стил.
Днес ходих на пазар. Накупих дрешки на децата. Радвам се като малко дете Heart Eyes.половината тоалет за родения ден на фурията е готов, сега търся жълти, къси панталонки.
Виж целия пост
# 568
Успех на всички, които са на матури.
Да знаете, че Уиз еър има рожден ден днес и имат 30% намаление на всички полети. За щастие не се изкуших, едно пътуване до чужбина за тази година ми стига Naughty

Иде ми да те прегърна Simple Smile Съвсем бях изключила за този РД.
Виж целия пост
# 569
Тъкмо харесах една чантичка от линка и погледнах цената. Хлъцнах и затворих браузъра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия