WIZZ AIR - 26

  • 78 959
  • 736
# 645
Nedy Ivanov, благодаря ти!

А някой пътувал ли е на отиване с Уиз, а на връщане с Райън/или обратно/?

Защото в едната посока ми е удобно с Райън като дати, а в другата с Уиз.
Виж целия пост
# 646
Nedy Ivanov, благодаря ти!

А някой пътувал ли е на отиване с Уиз, а на връщане с Райън/или обратно/?

Защото в едната посока ми е удобно с Райън като дати, а в другата с Уиз.


Няма проблем. Само трябва да се съобразиш с различните изисквания за багаж.
Виж целия пост
# 647
И на мен ми се случи така, една беше цената в лева и после при стъпките за плащане се промени в евро и аз не обърнах внимание и в крайна сметка ме таксуваха повече.

Ами нз, сигурно така е станало. Много некоректно и няма какво да направиш.
Виж целия пост
# 648
Nedy Ivanov, благодаря ти!

А някой пътувал ли е на отиване с Уиз, а на връщане с Райън/или обратно/?

Защото в едната посока ми е удобно с Райън като дати, а в другата с Уиз.


Аз, на отиване с Райън, навръщане с Уиз, точно в началото на миналия декември. Като се изключи дъждът, който ни валя на Тибидабо, времето беше чудесно за разходка:)
И с багажа не би трябвало да е тегаво, защото Уиз за вашите дати вече ще допуска по-голям безплатен салонен багаж, подобно на Райън. Приятно изкарване в Барселона!
Виж целия пост
# 649
Аз, на отиване с Райън, навръщане с Уиз, точно в началото на миналия декември.

Благодаря! Hug
И моите планове са такива. А спомняш ли си кога закупи билетите си?

Ние пътуваме вече само с ръчен багаж, без куфари.

Аз не мога да чакам до края на септември-октомври и предполагам тези дни ще купя самолетните билети за да съм приключила.
Виж целия пост
# 650
Райънския май го взех лятото, защото беше около 20 евро. Уизкия го забавих до септември. Виждам, че съм платила 50 евро. Не помня да е имало драстична промяна в цената надолу. Но датите ни бяха фиксирани, не съм следила цени извън тях.  
Виж целия пост
# 651
Райънския май го взех лятото, защото беше около 20 евро. Уизкия го забавих до септември. Виждам, че съм платила 50 евро. Не помня да е имало драстична промяна в цената надолу. Но датите ни бяха фиксирани, не съм следила цени извън тях.  

Благодаря ти! bouquet Hug

Виж целия пост
# 652
Момичета,чекирането най-рано колко дни преди полета е?30?
Датата е 14.9,опитах да чекирам сега,и не може
Въпреки че излиза прозорец с надпис"Вече можете да се чекерате"
Виж целия пост
# 653
Момичета,чекирането най-рано колко дни преди полета е?30?
Датата е 14.9,опитах да чекирам сега,и не може
Въпреки че излиза прозорец с надпис"Вече можете да се чекерате"

30 дни...имаш време още
Виж целия пост
# 654
Благодаря
Чуденката ми беше защо има надпис че може вече да се чекирам,когато всъщност не може Thinking
Виж целия пост
# 655
Имам чувството, че може да се чекираме и повече от 30 дни преди полета, но ако платим за място.
Виж целия пост
# 656
Понеже преди няколко дни стана спор като попитах дали мога да се ориентирам по схемата на самолета за свободните места вътре, да ви кажа какво стана. Имах купени билети без да плащам за място. Реших днес да чекирам, но преди това отново влязох да видя схемата на самолета с местата и направих снимка на екрана. При чекина системата автоматично ми определи местата. За голяма моя изненада, после като сравних със снимката излезе, че местата , които съм получила при чекирането са в зелено на схемата преди чекина. Т.е давало ги е като свободни. Явно на тази схема се отбелязват като заети само местата , които са платени предварително, не и купени билети без места. И не можеш да се ориентираш за заетостта на самолета.
Виж целия пост
# 657
Добър ден ще пътувам с малък ръчен багаж и мисля това да е раница , но въпроса ми е в това че като мерих дължината дръжките на раница са извън тези сантиметри дали ще има проблем или да си купя тип сакче
Виж целия пост
# 658
Добър ден ще пътувам с малък ръчен багаж и мисля това да е раница , но въпроса ми е в това че като мерих дължината дръжките на раница са извън тези сантиметри дали ще има проблем или да си купя тип сакче

Чак пък за дръжките не вярвам да се хванат  Simple Smile ,важното е самата раница да отговаря на допустимите размери.Аз съм пътувала със сак с дълга дръжка и не съм имала проблем...Дръжките са меки и не заемат място.
Виж целия пост
# 659
Имам чувството, че може да се чекираме и повече от 30 дни преди полета, но ако платим за място.
Имам запазено място,но пак не мога да се чекирам преди 30-дневния срок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия