WIZZ AIR - 26

  • 78 965
  • 736
# 495
А някакъв мейл или анулиране на резервацията имахте ли? Полетът е след 10 дни. Как да разбера дали са започнали процедура или не?
Виж целия пост
# 496
Гледам билетите от БУргас до Лондон и нещо не мога да разбера  newsm78  до 3/4 август са до 100 лв.(78-98) и изведнъж от 5/6 август стават по 200 и нагоре лева... Искам да си купя за 18 август и не знам да почакам ли или да купувам,че да не станат и по-скъпи ...
Виж целия пост
# 497
Имам платен багаж 23кг. Утре ми е полета. Как мога да го сменя с багаж 32кг , т.е. Да го ъпгрейдна за по -поголям?
Виж целия пост
# 498
Имам платен багаж 23кг. Утре ми е полета. Как мога да го сменя с багаж 32кг , т.е. Да го ъпгрейдна за по -поголям?

Влезте в резервацията,огледайте и някъде трябва да ви допусне да правите промяна на багажа...за съжаление не мога точно да ви кажа къде ,защото сайта е малко променен ,а аз още не съм го ползвала в този му вид,защото съм в  newsm78
Виж целия пост
# 499
Гледам билетите от БУргас до Лондон и нещо не мога да разбера  newsm78  до 3/4 август са до 100 лв.(78-98) и изведнъж от 5/6 август стават по 200 и нагоре лева... Искам да си купя за 18 август и не знам да почакам ли или да купувам,че да не станат и по-скъпи ...

По наблюдения от около 5-6 години билетите за последните 3 седмици на август и първите седмици на септември винаги са скъпи - по това време се прибират в Англия работещите там българи и летуващи тук британци. Тяхната учебна година започва в началото на септември.
Виж целия пост
# 500
Благодаря  bouquet
То и аз ,горе долу,по това време пътувам от 3-4 години и не знам защо,тази година съм седнала да правя проучвания  Mr. Green ама ми направи впечатление тази разлика де,та за това тръгнах да разпитвам ...
Виж целия пост
# 501
А някакъв мейл или анулиране на резервацията имахте ли? Полетът е след 10 дни. Как да разбера дали са започнали процедура или не?
Да, мейлът дойде доста късно. Аз следях и в сайта в профила ми и в приложението на телефона актуалният статус.В един момент старият полет вече не излизаше в профила ми, а мейлът, както споменах, дойде чак дни след това.
Виж целия пост
# 502
И очакваната новина вече е факт:
Уиз еър, днес съобщи, че няма да начислява допълнителни такси за пренос на голям ръчен багаж в кабината на самолета за всички полети на Wizz Air от 29 октомври 2017.

• Пътниците ще имат право да носят на борда един ръчен багаж с размери 55x40x23см. Тази чанта се включва в цената на билета.

Ще прилагат и политиката на Раян да чекират ръчен багаж след определена бройка, но не видях ясно написано нищо по този въпрос.

И още нещо:
Клиентите пътуващи на 29 октомври 2017-а и след тази дата, които вече имат закупен ръчен багаж директно през каналите на Wizz Air* ще получат 120% от платената сума, като кредит по техния WIZZ профил

Добавям и картинка:

Виж целия пост
# 503
Това е супер.Ще може да се прехвърляме на равни условия.
Виж целия пост
# 504
Здравейте, пробвам се да видя колко места в самолета са свободни, за да преценя дали има време да изчакам с купуването или не. Дава ми, че от 234 места има 104 свободни. Въпроса ми е -  в останалите 130 заети места влизат ли тези, които са купили билети, без да плащат за място? Знам, че на тях системата автоматично им дава места при чекирането, но дали се показват и те като "заети" в схемата на самолета? Доста са високи цените за последната седмица на август и се чудя,  при почти наполовина празен самолет има ли шанс да паднат.
Виж целия пост
# 505
Здравейте, пробвам се да видя колко места в самолета са свободни, за да преценя дали има време да изчакам с купуването или не. Дава ми, че от 234 места има 104 свободни. Въпроса ми е -  в останалите 130 заети места влизат ли тези, които са купили билети, без да плащат за място? Знам, че на тях системата автоматично им дава места при чекирането, но дали се показват и те като "заети" в схемата на самолета? Доста са високи цените за последната седмица на август и се чудя,  при почти наполовина празен самолет има ли шанс да паднат.
Няма как да разберете колко места са свободни.
Това със схемата на местата не е точно.
За края на август обикновено билетите са скъпи(в едната посока), почти като по Коледа.
Виж целия пост
# 506
Kато гледам сменят и чекираният от 23 кг на 20 кг.
Виж целия пост
# 507
Здравейте, пробвам се да видя колко места в самолета са свободни, за да преценя дали има време да изчакам с купуването или не. Дава ми, че от 234 места има 104 свободни. Въпроса ми е -  в останалите 130 заети места влизат ли тези, които са купили билети, без да плащат за място? Знам, че на тях системата автоматично им дава места при чекирането, но дали се показват и те като "заети" в схемата на самолета? Доста са високи цените за последната седмица на август и се чудя,  при почти наполовина празен самолет има ли шанс да паднат.
Няма как да разберете колко места са свободни.
Това със схемата на местата не е точно.
За края на август обикновено билетите са скъпи(в едната посока), почти като по Коледа.

Мислите, че схемата с местата на самолета не е реална ли?
Виж целия пост
# 508
Скрит текст:
Здравейте, пробвам се да видя колко места в самолета са свободни, за да преценя дали има време да изчакам с купуването или не. Дава ми, че от 234 места има 104 свободни. Въпроса ми е -  в останалите 130 заети места влизат ли тези, които са купили билети, без да плащат за място? Знам, че на тях системата автоматично им дава места при чекирането, но дали се показват и те като "заети" в схемата на самолета? Доста са високи цените за последната седмица на август и се чудя,  при почти наполовина празен самолет има ли шанс да паднат.
Няма как да разберете колко места са свободни.
Това със схемата на местата не е точно.
За края на август обикновено билетите са скъпи(в едната посока), почти като по Коледа.

Мислите, че схемата с местата на самолета не е реална ли?
Схемата е реална, но не и свободните места в нея. Simple Smile
Виж целия пост
# 509
Здравейте, пробвам се да видя колко места в самолета са свободни, за да преценя дали има време да изчакам с купуването или не. Дава ми, че от 234 места има 104 свободни. Въпроса ми е -  в останалите 130 заети места влизат ли тези, които са купили билети, без да плащат за място? Знам, че на тях системата автоматично им дава места при чекирането, но дали се показват и те като "заети" в схемата на самолета? Доста са високи цените за последната седмица на август и се чудя,  при почти наполовина празен самолет има ли шанс да паднат.
При закупуване на билети системата автоматично блокира съответния брой места, т.е. в схемата със заетите места влизат (за разлика от Райън) и тези, които са купили билети без да плащат за място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия