Гошко - до конкурса и след това

  • 89 046
  • 929
# 240
12886 гласа. Почти 13 хил.  Peace
Виж целия пост
# 241
Не знам защо си меслите,че никой не помага. Това,че не пишем тук, не значи че не гласуваме. Обикновено го правя вкъщи и после на работа отново. Днес обаче не ми дава да гласувам втори път.
Виж целия пост
# 242
Не знам защо си меслите,че никой не помага. Това,че не пишем тук, не значи че не гласуваме. Обикновено го правя вкъщи и после на работа отново. Днес обаче не ми дава да гласувам втори път.
На мен нито веднъж не ми е дало да гласувам 2 пъти,през мобилния и домашния.
Виж целия пост
# 243
Ако сте през рутер, може и да не може.
Виж целия пост
# 244
Ако сте през рутер, може и да не може.

Да , през един рутер не може.
Виж целия пост
# 245
Как през един,е дома съм само аз.
Първо гласувам от домашен инт-Wifi,изключвам го и си включвам мобилните данни(telenor),но не ми разрешава.
Виж целия пост
# 246
Как през един,е дома съм само аз.
Първо гласувам от домашен инт-Wifi,изключвам го и си включвам мобилните данни(telenor),но не ми разрешава.

И аз не го вярвам това,все пак IP-то е същото,ако е разрешило е станало някаква грешка.И не мен в началото веднъж ми даде след 5-6 часа пак да гласувам,но беше еднократно.
Виж целия пост
# 247
Така наречените "бисквитки" пречат на повторното гласуване. Дори когато от мобилен преминаваме на wi-fi и би трябвало да можем да дадем глас, понякога пак не можем. Ще се опитам да обясня подробно как става многократното гласуване с изгасяне на данни от мобилен телефон. Аз правя така: пускам от бутона със стрелкичките мобилния нет, пиша в google "да помогнем на дете с ДЦП", излиза като първа нашата си тема. Кликам върху нея, отваря ми прозорец който ме пита през кой браузър искам да се извърши действието, избирам Chrome /с интернет експлоръра не ми се получава/. След като вече съм отворила страницата на темата, цъкам върху бутона с опциите /със самсунг съм и на мен ми е левия бутон под екрана/, избирам "нов раздел "инкогнито". В него поставям адреса на Адели, който съм си копирала за по-лесно и ми отваря фото конкурса, намирам си нашето момче и готово... "Ваш голос учтен!" Гася данните и при първа възможност повтарям всичко отначало.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 248
Вече в няколко групи във ФБ засичам пост с линка на снимката. Вярвам,че ще успеем  Praynig
Виж целия пост
# 249
maks_emily, друга потребителка писа вече в темата, че може да гласуваме и с базата данни.  Но е добре периодично да се напомня и обяснява.   Мен, децата ме светнаха и ни се получава.  Гласуваме упорито.
Виж целия пост
# 250
Blanc, аз едва вчера открих топлата вода Simple Smile До преди това знаех, че има някакъв начин, успявах да дам гласа си повече от веднъж на ден, като включвах и изключвах безразборно някакви неща из телефона си. Вчера вече открих формулата Simple Smile))) Оттогава всеки опит е глас Simple Smile
Засега вървим добре, очаквам днес да се поздравим с по-предна позиция.
Виж целия пост
# 251
Два гласа от мен днес! Дано успеем,успех!
Виж целия пост
# 252
Нали се сещате,че ако усетят измамата и ще ни изритат Confused
Виж целия пост
# 253
Не мисля,че трябва да рискуваме.Може би последния ден ако видим,че няма шанс,тогава да се хвърлим в боя иначе.....
Аз също мога да направя няколко хиляди гласа за ден,но...Мога да гласувам от цял свят с различно ip.Всеки мо е от телефон с мобилен интернет да гласува от различни браузъри.В гугъл плей има стотици такива.Сваляш браузър гласуваш,после триеш качваш друг.Нека изчакаме обаче до последния ден. Peace
Виж целия пост
# 254
Не мисля ,че е правилно да се чака последния ден!
Просто гласувайте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия