Гошко - до конкурса и след това

  • 89 056
  • 929
# 255
Не мисля,че трябва да рискуваме.Може би последния ден ако видим,че няма шанс,тогава да се хвърлим в боя иначе.....
Аз също мога да направя няколко хиляди гласа за ден,но...Мога да гласувам от цял свят с различно ip.Всеки мо е от телефон с мобилен интернет да гласува от различни браузъри.В гугъл плей има стотици такива.Сваляш браузър гласуваш,после триеш качваш друг.Нека изчакаме обаче до последния ден. Peace
Недей, освен, че е много рисковано, не е и морално спрямо другите деца.
Виж целия пост
# 256
Ако последния ден навъртим 30 000 гласа смятам, че ще сме още по-съмнителни. Първата тройка са се откъснали много напред. Следя ги постоянно. Тризначетата вече са с малко гласове на ден, но втора и трета позиция правят по повече от нас, което ще рече че продължават да се отдалечават. Не искам да налагам моя начин... и аз имам леки колебания относно него. Каквото решим като група, аз ще се съобразя. Може би ще е най-добре авторът на темата да се включи и да каже как да процедираме.
Виж целия пост
# 257
Веднага отговарям за себе си - аз съм за почтено и по правилата гласуване.
Накрая може да стане така, че с безразсъдство да се провали участието на нашето дете. Нямаме право на никакъв риск. Може би се помни, че провериха един участник, който бързо набра 20 хил гласа.
Виж целия пост
# 258
Веднага отговарям за себе си - аз съм за почтено и по правилата гласуване.
Накрая може да стане така, че с безразсъдство да се провали участието на нашето дете. Нямаме право на никакъв риск. Може би се помни, че провериха един участник, който бързо набра 20 хил гласа.

Призовавам към същото.
Виж целия пост
# 259
Веднага отговарям за себе си - аз съм за почтено и по правилата гласуване.
Накрая може да стане така, че с безразсъдство да се провали участието на нашето дете. Нямаме право на никакъв риск. Може би се помни, че провериха един участник, който бързо набра 20 хил гласа.

Призовавам към същото.
Точно, гласувайте честно! Peace
Виж целия пост
# 260
Засякох "Аларма" и "Дунав мост" да споделят призива,това е добре Simple Smile
Виж целия пост
# 261
14 883. Пускам си по 2 гласа на ден. Опитах да броя през телефон, ама ми е трудно, та правилно ли виждам,че сме на пето място сега?
Виж целия пост
# 262
14 883. Пускам си по 2 гласа на ден. Опитах да броя през телефон, ама ми е трудно, та правилно ли виждам,че сме на пето място сега?
На седмо място сме, вече сме над 15000 гласа.
И аз съм за честно гласуване. Peace
Виж целия пост
# 263
  Ако ще навреди, ще се ограничим. Ние не навъртаме гласове.
Ако сме вкъщи всички, веднъж от wi-fi и после по веднъж всеки от базата данни и това е.
Виж целия пост
# 264
С 15 869 гласа Гошко зае ПЕТО място! 15 592 има детето, което досега беше на пета позиция. Ще успее нашето момче да се класира в тройката! 
Виж целия пост
# 265
15972
Виж целия пост
# 266
16114
Виж целия пост
# 267
16250 - пето място! Вървим нагоре, има още 7 дни.  Praynig
Виж целия пост
# 268
16276 гласа!
Виж целия пост
# 269
Има надежда да успеем щом до тук стигна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия