Гошко - до конкурса и след това

  • 89 056
  • 929
# 270
16447  гласа, но на мен ми става все по-гадно като виждам деца с малко над 1000 гласа.
Виж целия пост
# 271
16447  гласа, но на мен ми става все по-гадно като виждам деца с малко над 1000 гласа.

Можеш да дадеш няколко гласа.Аз го правя,гласувам за децата с най-малко гласове.Не че ще има някакво значение,но не мога да ги подмина.
Виж целия пост
# 272
 Peace Правя го всеки ден от началото на гласуването.
Виж целия пост
# 273
Няма как да помогнем на всички, така или иначе тази акция е рекламна, навъртаме посещения на сайта. Поне да има полза за печелившите, късмет на останалите, дано намерят "своя" конкурс.
Виж целия пост
# 274
Почти 17300 гласа:)
Виж целия пост
# 275
Очите ми се затварят, но чакам да стане 12, да гласувам Crazy
Виж целия пост
# 276
18976
Виж целия пост
# 277
Кое място прави това?
Виж целия пост
# 278
19183 гласа до момента!
Виж целия пост
# 279
19309 до този момент, 5-то място.
Виж целия пост
# 280
Юху! Аз го изкарах 4-то, но явно съм недогледала..
Виж целия пост
# 281
19497 и докато чакам да ми отчете гласа,отчете още 3 едновременно с мен.Това значи,че доста хора са взели присърце нещата,което много ме радва Simple Smile
Виж целия пост
# 282
Мисля, че вече сме на 4 то място. Проблемът е, че вторият и третият са с над 30 000 гласа, а това е доста за догонване.
Виж целия пост
# 283
За последния час-ние имаме 227 гласа,3-то 184 гласа,2-ро място 169 гласа.Темпото е добро. Praynig
Виж целия пост
# 284
А ние на кое място сме?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия