Гошко - до конкурса и след това

  • 89 056
  • 929
# 510
Браво!
АнМари, има ли как темата да е сред избраните от редактора поне за инфарктните утре и неделя?
Виж целия пост
# 511
Честито ни второ място!  bouquet
Виж целия пост
# 512
Много се радвам за успеха на нашето дете!!! Иска ми се дечицата, които участват в конкурса да спечелят, но е невъзможно... Гласувам за всички, които са извън класирането - мъчно ми е за тях.
Виж целия пост
# 513
 
Много се радвам за успеха на нашето дете!!! Иска ми се дечицата, които участват в конкурса да спечелят, но е невъзможно... Гласувам за всички, които са извън класирането - ми е мъчно за тях.
Същото чувствам и аз. За съжаление не може да се помогне на всички. Дано всяко детенце намери своя начин!
Нека да се подобри състоянието им, миличките!... Praynig
Виж целия пост
# 514
Представяте ли си родителите на тризнаците?
3 деца и 3 в инвалидна количка...
Дано бъдат от спечелилите.
С 200 гласа водим Чехия.
Виж целия пост
# 515
всички деца заслужават своя шанс. жалко че се налага да го получават по този начин. кампанията на клиниката ме вбесява от самото начало, но гледам да не го мисля много и подкрепям каузата едно българче да получи лечение.
ако тризнаците спечелят, дано поне и трите деца получат процедури, а не само едно.
Виж целия пост
# 516
По принцип,ако всеки гласувал даде по 1 евро и нашия Гошко ще има парички за 2 ходения до там.Може и за това да се помисли.  Peace
Виж целия пост
# 517
С 200 гласа водим Чехия.
Вече с 300.

Много ми е гадно и на мен. От началото давам по 1 глас за всички, имам си дори няколко любимци.
Виж целия пост
# 518
На кое място сме? И аз гласувам за другите дечица, които са по-назад, много ми е мъчно Sad
Виж целия пост
# 519
На кое място сме? И аз гласувам за другите дечица, които са по-назад, много ми е мъчно Sad

2-ро  Grinning
Виж целия пост
# 520
С около 600 гласа сме напред вече.
Виж целия пост
# 521
+ 1 глас Simple Smile
Виж целия пост
# 522
За 3 секунди,докато ми отчете гласа - + 8 гласа.
Виж целия пост
# 523
Гошко по Нова!
П.п. Разревах се!
Виж целия пост
# 524
Гошко по Нова!
П.п. Разревах се!
И аз го гледах. Хайде, дано след репортажа да се съберат много гласове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия