Братислава

  • 67 999
  • 845
# 840
За качване на кулата UFO билети взимат ли се от някъде ?
Виж целия пост
# 841
Да,на входа.Няма как да минете,без да сте си купили билети.
https://www.u-f-o.sk/
Виж целия пост
# 842
на кулата UFO и тоалетните са с прекрасна гледка Wink
Виж целия пост
# 843
Да споделите препоръка за ресторант за обяд,вечеря, може и с градина,пък и за семейства с деца
Някъде да сте попадали на ресторант с обедно меню тип бюфет, за става бързо и непретенциозно хапването
Виж целия пост
# 844
Bratislavský Meštiansky Pivovar има два ресторанта , уникалниса ! Горещо препоръчвам . Супи , шницели, джолани , десерти - несравними са ! Ние бяхме  в този
https://www.google.com/maps/place/Bratislavsk%C3%BD+Me%C5%A1tian … 3612,17.75z/data=!4m9!1m2!2m1!1z0KDQtdGB0YLQvtGA0LDQvdGC0Lg!3m5!1s0x476c8946bf68b081:0x988327a5047b4e1b!8m2!3d48.1459197!4d17.1177105!16s%2Fg%2F11b6dtkfth?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYxNi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
и тук също е много хубаво всичко , менюто е по бедно , но каквото предлагат супер вкусно
https://www.google.com/maps/place/Plzensk%C3%A9+Srdce+(Srdcovka+ … 1254119,17z/data=!4m6!3m5!1s0x476c8f497b7732f9:0xbab258cde9422262!8m2!3d48.1624217!4d17.1254119!16s%2Fg%2F11h9bgl1gp?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYxNi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
Виж целия пост
# 845
Някъде да сте попадали на ресторант с обедно меню тип бюфет, за става бързо и непретенциозно хапването

В района на президентсвото има такова заведение тип столова, но само отвън го мернахме, не сме влизали.
Може с гугъл мапс да го локализирате, обикновено има качени снимки, ще може да разгледате витрината.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия