Евровизия 2017 и след това - Тема 22

  • 68 776
  • 731
# 675
Предполагам е много трудно да нацелиш песен, която да се харесва много на много хора.
Направихме първия милион. People Dancers
Виж целия пост
# 676
И от мен ще има глас. Радвам се, че ще можем да гласуваме за БГ и в първия полуфинал и на финал.
Според мен - красива, дълбока песен, страхотен текст и клип.
Виж целия пост
# 677
Много се дразня на хората, които не вдяват от съвременна музика, че и хейтят.. Сигурно ще са най-щастливи ако Лили Иванова или Васил Найденов пуснем на Евровизия (нищо против тях, ама според мен техните песни са си в стил ретро шансон)
Виж целия пост
# 678
Много се дразня на хората, които не вдяват от съвременна музика, че и хейтят.. Сигурно ще са най-щастливи ако Лили Иванова или Васил Найденов пуснем на Евровизия (нищо против тях, ама според мен техните песни са си в стил ретро шансон)

То е ясно, че ако ние /българите/ си избираме песента до финал едва ли ще стигнем. Нашият вкус е много далечен от този на средните европейци, а отделно кой колко смс-а купил, пратил...
А хейтът за начина на избиране на песента също ми е супер дразнещ. Монопол имало - ами щом се класираме добре, песните се харесват - значи това е начинът.
Виж целия пост
# 679
Бях много "впечатлена" от тази статия:
"И без врачка ще направя прогноза, че парчето ще закове, ама дъното на класацията. За финал даже и да не помисля."
Направо не ми се мисли, ако вземем, че се класираме за финал. Да не говорим за класиране сред първите пет. Горката Капкова, колко ли ще е разочарована...
Виж целия пост
# 680
На мен ми харесва и песента на Австрия, пак дело на Симфоникс, а изпълнителят Сезар беше един от беквокалите както на Кристиан Костов миналата година, така и на Поли Генова

https://www.youtube.com/watch?v=I8MyztgOTv8
Виж целия пост
# 681
+ 1 за Австрия
Виж целия пост
# 682
Бях много "впечатлена" от тази статия:
"И без врачка ще направя прогноза, че парчето ще закове, ама дъното на класацията. За финал даже и да не помисля."
Направо не ми се мисли, ако вземем, че се класираме за финал. Да не говорим за класиране сред първите пет. Горката Капкова, колко ли ще е разочарована...
смешно ли е, жалко ли е... Trollface

Аз също харесвам австрийската песен много. Въртя си ги двете и загрявам домашните и колегите на работата.
Виж целия пост
# 683

И на мен австрийската ми е фаворит с първото чуване! Израелската ми е дразнеща, но като нищо ще спечели!
Виж целия пост
# 684
На мен ми харесва и песента на Австрия, пак дело на Симфоникс, а изпълнителят Сезар беше един от беквокалите както на Кристиан Костов миналата година, така и на Поли Генова


Точно това публикувах на предишната страница: http://bg-mam.ma/p/978230/36439385

Борислав Миланов: Мисля, че имаме доста сериозен шанс тази година да спечелим "Евровизия"

https://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/video-sabota/borisla … m-evrovizija.html
Виж целия пост
# 685
Мисля, че естонската песен е също много силна.
Виж целия пост
# 686
Борислав Миланов: Мисля, че имаме доста сериозен шанс тази година да спечелим "Евровизия"
https://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/video-sabota/borisla … m-evrovizija.html

От този линк става ясно, че на сцената в Лисабон няма да има LED-екрани и всички ще разчитат само на светлинно шоу и ефекти.
Виж целия пост
# 687
Това искрено ме изненада. Не мога да си представя съвременна сцена без екрани newsm78 Но пък казаха, че ще прилича на космически кораб което е в тон с нашата песен  Grinning
Виж целия пост
# 688
Борислав Миланов: Мисля, че имаме доста сериозен шанс тази година да спечелим "Евровизия"
https://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/video-sabota/borisla … m-evrovizija.html

От тук става ясно, че на сцената в Лисабон няма да има LED-екрани и всички ще разчитат само на светлинно шоу и ефекти.

И то при положение, че намерят пари за тях.
Виж целия пост
# 689
Борислав Миланов: Мисля, че имаме доста сериозен шанс тази година да спечелим "Евровизия"
https://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/video-sabota/borisla … m-evrovizija.html

От тук става ясно, че на сцената в Лисабон няма да има LED-екрани и всички ще разчитат само на светлинно шоу и ефекти.

И то при положение, че намерят пари за тях.

За съжаление ние сигурно сме една от държавите с най-мизерен бюджет, а нашата песен може да "поеме" доста светлинно шоу и ефекти. Дори миналата година след конкурса беше споделено, че представянето на песента на Кристиян е можело да бъде и по-добре откъм ефекти, но бюджетът бил силно ограничен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия