Честито на имащите повод!
Детето също обича да чете.
). И изобщо всичко което излизаше на мода, включително и руските класици за престиж заедно със Селинджър, По, Еко ......и тн. и всичко което можеше да се правиш на интересен с помпозни цитати....... абе всичко къде от интерес, къде от чиста поза.
Книгите, които препорчитам са "Тайната градина", "Железният светилник", "Птиците умират сами", "Тютюн" и разкази на Йовков. "Железният светилник" ми се падна на един от кандидат студентските изпити и само дето не се разкрещях от кеф, изкарах отличен. За първи път го четох сигурно в пети клас, на един лагер. Една от каките явно си го беше донесла, явно да го чете от задължителния списък, но така и не се дореди до книгата
Постоянно ли ти е проблема?
. Предполагам менструален синдром, а не множествена склероза. Пу, че съм простак
Препоръчани теми