Искам да кажа ... (123)_22.05-28.05

  • 62 608
  • 828
# 180
За очни лекари в България колкото и лошавини да кажа, малко ще са им. Аз и детето сме ги обикаляли повече от посещенията при джипита и отдавна забелязах, че са безумни некадърници,  в т.ч. и така наречените светила. Те не могат диоптър като хората да определят, да не говорим за по-сериозен проблем.

Тонке,  каквото и да ти кажат, не им вярвай.
Виж целия пост
# 181
Чек и аз моето мнение за очните лекари беше като твоето,докато не заведохме децата при професор Гугучкова в София.Много съм доволна от нея и с удоволствие бих я препоръчала на всеки,защото и на мен беше препоръчана.Но съдя само по поят опит и този на жената която ми я препоръча.Друг може да не е доволен. Иначе определено винаги попадахме на някакви странни които не определяха диоптъра както трябва.
Сбъдваща случва се на всеки,не може винаги да сме перфектни,не сме машини а и те грешат.

 Hug
Виж целия пост
# 182
Охх не знам с тези очни лекари.
Майка ми я диагностицираха тук в Плевен с глаукома, изписаха капки, но от тях положението става все по-зле. Казва че вече има цели петна в които не вижда.
Колко пъти я карах да отидем в София поне за още една консултация,  но тя отказва.
Виж целия пост
# 183
Чек, нали все на някой очен трябва да повярвам след като съм кьорава толкова време.  Grinning Яд ме е, че точно в началото на лятото ме хващат разни екзотични проблеми, за които ми трябват време и ресурси да ги решавам.

Виж целия пост
# 184
Искам да кажа, че от час въртя един фиджет спинер и сама на себе си се чудя на търпението и спокойствието, което ме е обзело, пълна глупост е, ама ето изненада ме Crazy
Виж целия пост
# 185
Чек, нали все на някой очен трябва да повярвам след като съм кьорава толкова време.  Grinning Яд ме е, че точно в началото на лятото ме хващат разни екзотични проблеми, за които ми трябват време и ресурси да ги решавам.


Миии, бабите на Албена ще плИтат плетките без тебяяя, таз година Joy
Виж целия пост
# 186
Уф, децата искат такова.
Отивам да се ограмотявам що за простотия е  Mr. Green
Виж целия пост
# 187
Искам да кажа, че от час въртя един фиджет спинер и сама на себе си се чудя на търпението и спокойствието, което ме е обзело, пълна глупост е, ама ето изненада ме Crazy

finger spinner ли имаш предвид, коте?  newsm78
Минахме  го и ние преди няколко седмици.Светещ купих на моя.Голяма гъзария.  Mr. GreenЕдин съученик им ги продаваше по 15 лв., а ги купувал по 6  #Cussing out.Разконспирирах го веднагически  Naughty.
Виж целия пост
# 188
Някоя добра душа да обясни какво е това чудо и как се играе с него.Слушах деца в автобуса че говориха за него,много разпалено.
Виж целия пост
# 189
Пълно е из фейса по 6-8 лв, ама кво се прави с тях наистина newsm78 Ох, край нямат простотиите Cry
Виж целия пост
# 190
Някоя добра душа да обясни какво е това чудо и как се играе с него.Слушах деца в автобуса че говориха за него,много разпалено.
Нещо, дето се врътка на пръстите  hahaha
Не знам какво е, но са поредните 20 лв назад  Laughing
Има и светещи и то е ясно, че ще предпочетат от тях  Whistling
Виж целия пост
# 191
Поредната модна простотия, която ще мине и замине. Голямата има от 2 седмици, даже вече не го знае къде из къщи се намира  Tired
Виж целия пост
# 192
По едно кубче им вземете на децата, да не затъпяват ooooh!
Виж целия пост
# 193
Спинер купихме преди 3 дена,светещ. Голямо връткане е 😂 та чак и мм се запали 😂
Виж целия пост
# 194
Джена, нямах инфо досега за тези технологични решения, ама то сигурно защото моя син си носеше рубик куба в училище. И други също си носят и го редят за време. Спинера му е от днес. Аз като го видях го заклеймих като тотална глупост, затова се изненадах Simple Smile

https://www.google.bg/search?q=%D1%84%D0%B8%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1 … =1280&bih=613

Сандо, Рубик куба е интересен, но не всеки може да го реди. На синът ми му подариха комплект стандартен и малък и една година не го пипна. След това изведнъж се запали, сякаш просто порасна. Изгледа доста клипчета, разучи схеми и сега се справя светкавично бързо.
Спинера не изисква никакви по-специални умения - държиш и въртиш. Предполагам, че бързо ще му омръзне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия