Искам да кажа ... (123)_22.05-28.05

  • 62 609
  • 828
# 195
Точно това е  Peace
Виж целия пост
# 196
Преди спинера беше Рубик, преди него едни пумпали на въжета, преди тях обувките с колелца, светещи обувки, какви ли не глупости. Избухват, влачат се 2-3 месеца и се заменя с нова щуротия.
Виж целия пост
# 197
По едно кубче им вземете на децата, да не затъпяват ooooh!
Точно 5 имаме в къщи.Wink
Този спинер май ще е добра играчка за мен самл.Много обичам да мачкам топка в ръцете,да си играя с ластичета за коса,премятайки ги през пръстите ,с бъркалки от кафе и тн.Успокоение някакво усещам.
Виж целия пост
# 198
Спинърът ми напомня на лагерните количи на времето, пълно затъпяване. Кубът развива мисленето и моториката. Дребната го реди за 53 секунди вече Shocked
Виж целия пост
# 199
Аз много обичах едни топчета,като черешки. Голямо плющене беше с тях.  Mr. Green Е'ати и обяснението направих. Надали ще се сети някой за какво говоря  hahaha
Виж целия пост
# 200
Ох, бе Сандо! Поздравления! Радвам се за щерка ти. Ще й пратя нашите кубове, да си подобрява рекорда. Моите явно са от тъпите дечица, не могат да го наредят.

О, Карз, обожавах ги тези топки! Баща ми беше много добър с тях, майка полудяваше като зачаткаме  Mr. Green
Виж целия пост
# 201
Значи трябва още да тренира Peace

Давиз, това ще ти е забавно в такъв случай.
Аз например бих си купила този който е Батман много ми е сладурски, също и един метален златен малък  Laughing

karzz, помня че бяха сини и ги имаше по съборите. Е много са яки и бях много добра, но докато се науча колко ми трошеха ръцете, а как болииии. Някой виждал ли е такива топчета, бих си взела и от тях  Simple Smile
Имаше и едни чашки с топчета, на редички, пак се подреждаха по цветове подобно на рубик, ако си спомняте  Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Отглеждам 2 спинъра у дома. Днес видяха, че има и светещи, но мина сенка през пОле.
Казах им, че това са им подаръците за края на учебната година. ММ веднага махна лагерите, за да ги разучи, а щерката още се кахъри дали е избрала най- хубавия.
Сандо, браво на щерката!
Виж целия пост
# 203
Аз много обичах едни топчета,като черешки. Голямо плющене беше с тях.  Mr. Green Е'ати и обяснението направих. Надали ще се сети някой за какво говоря  hahaha
Сещаме се.Още ги имам някъде по тавана.Много играех с тях,харесвах и онези водните игри с които се вкарваха рингове,ако се сещате.Рубик го редим и трите но ни е писнал.Все още играем на микадо обаче и не ми омръзва.
Виж целия пост
# 204
Не, не, нашите бяха( те още са, в къщата на нашите са си) жълти. Ех, яд ме е сега, че не ги домъкнах насам, мотаеха се из играчките на децата там.
Виж целия пост
# 205
Спинърът ми напомня на лагерните количи на времето, пълно затъпяване. Кубът развива мисленето и моториката. Дребната го реди за 53 секунди вече Shocked

Не искам да ти съкруша родителския ентусиазъм, но с достатъчно тренировки и за по-малко се реди, а после омръзва. Лагерните колички бяха друга тръпка, не по-маловажна от кубчета и подобни.
Виж целия пост
# 206
Аз много обичах едни топчета,като черешки. Голямо плющене беше с тях.  Mr. Green Е'ати и обяснението направих. Надали ще се сети някой за какво говоря  hahaha
Сещам се. Конус, с топчета, и се редят по цвят. Имам го от едно време. С него дребната не се занимава, че е ниска топка, цилиндър, не конус http://prikachi.com/images/710/9127710q.jpg
Виж целия пост
# 207
Аз много обичах едни топчета,като черешки. Голямо плющене беше с тях.  Mr. Green Е'ати и обяснението направих. Надали ще се сети някой за какво говоря  hahaha
Сещам се. Конус, с топчета, и се редят по цвят. Имам го от едно време. С него дребната не се занимава, че е ниска топкаhttp://prikachi.com/images/710/9127710q.jpg
Конус с топчета аз имах. Сега не съм виждала никъде.
Карзз говори за други - топчета с размери горе-долу на пинг-понг които са пробити и имат прокарана връзка, която ги свързва - точно като черешки изглеждат и се връзваха по определен начин на показалец и среден и се тракаше с тях. Топчетата бяха тежки и като ударят по кокалчето бая си болеше, но като се научи човек си беше забавно  Simple Smile
Виж целия пост
# 208
Ето за тези топчета става въпрос нали?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 209
Ето за тези топчета става въпрос нали?
Скрит текст:

За тия http://prikachi.com/images/710/9127710q.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия