Професионални серии за коса - тема 114

  • 118 295
  • 740
# 390

Снощи го пробвах. Има много силен аромат. Сложих го преди да суша със сешоар.
Виж целия пост
# 391
ДПШ и след него  балансирана маска  Wink.
Идеи за балансирана маска?  bouquet
на Goldwell color серията.При мен е балансирана.Супер приятна маска.И не е скъпа.Като и Чи rosehip oil балсама.Много приятни и двете.На Чи обаче може да ти е слаб балсама.
За слънцезащитата серия на милк шейк .Загледах спрея им за коса с 12 ефекта.Не е ли същия обаче като обикновения им спрей с 12 ефекта?
Виж целия пост
# 392
Чаровна, същия е, но има освен всички други неща като класическия и киноа и вит. Е + още няколко химични елемента в края на състава, които не разбирам какви са, предполагам въпросните защитни филтри.
Виж целия пост
# 393
Чаровна, същия е, но има освен всички други неща като класическия и киноа и вит. Е + още няколко химични елемента в края на състава, които не разбирам какви са, предполагам въпросните защитни филтри.
А как го усещаш на косата си?
Виж целия пост
# 394
Днес го получих, още не съм пробвала Simple Smile
Виж целия пост
# 395
Днес го получих, още не съм пробвала Simple Smile
ще чакам отзиви.Допадат ни едни и същи неща поне така съм забелязала  Laughing
Виж целия пост
# 396
ДПШ и след него  балансирана маска  Wink.
Идеи за балансирана маска?  bouquet

 Епруваж ми е фаворит,а напоследък и Мажистрал като мажистрал е две идеи по хидратираща.
Виж целия пост
# 397
Да споделя две хубави и нескъпи комбинации, когато съм ползвала повечко продукти, в които се усеща протеин, макар че не ползвам силни протеинови продукти.
Червеният шампоан на Тиги с маската им за боядисана коса Colour Goddess и втората е същият шампоан с маската на Лореал Nutrifier.

Nutrifier ми е по-хидратираща от на Тиги за боядисана коса маската.
Нещо не налитам вече на Керастаси, ефектът ми с други много по-евтини професионални пордукти е същият.
да не кажа и по-добър.
Виж целия пост
# 398
Благодаря ви момичета  bouquet
Епруваж и без това отдавна я мисля  Laughing С какъв шампоан и финиши е добре да с комбинира?
Виж целия пост
# 399
Сигурно сте видели, ама аз да си кажа, че тук www.lookfantastic.com сега видях, че има някои изгодни намаления на Макадамия (на мен комплектите ми направиха впечатление) за другите марки после ще гледам
Виж целия пост
# 400
Благодаря ви момичета  bouquet
Епруваж и без това отдавна я мисля  Laughing С какъв шампоан и финиши е добре да с комбинира?

 Не съм я пробвала с хидратиращи защото нямам и не ползвам. С протеинови е Ок,а напоследък я комбинирам с изглаждащия на епруваж-също е ОК.

 marigold_ Нутрифифър съм я планирала за щерката. Мисля да и взема една половин килограмова от Енцо,защото като я видя как гребе по една шепа от Керастазите ми ми идва да и отвинтя главата  #Cussing out. С кой керастаз би я сравнила? По описание трябва да е близо до мажистрал и нутритермик  newsm78. А шампоана ползвала ли си.
Виж целия пост
# 401
Да споделя две хубави и нескъпи комбинации, когато съм ползвала повечко продукти, в които се усеща протеин, макар че не ползвам силни протеинови продукти.
Червеният шампоан на Тиги с маската им за боядисана коса Colour Goddess и втората е същият шампоан с маската на Лореал Nutrifier.

Nutrifier ми е по-хидратираща от на Тиги за боядисана коса маската.
Нещо не налитам вече на Керастаси, ефектът ми с други много по-евтини професионални пордукти е същият.
да не кажа и по-добър.

В крайна сметка червеното Тиги протеин ли е или хидратация?
Виж целия пост
# 402
Червената серия на Тиги е чиста хидратация. Peace
Нямат никакви протеини в състава!
Виж целия пост
# 403
Червената серия на Тиги е чиста хидратация. Peace
Нямат никакви протеини в състава!
Thank you!  Peace
Виж целия пост
# 404
Маската на eprouvage комбинирам с шампоана на l'oreal Re-create  и за връхчетата слагам от възстановяващата грижа без изплакване.Косата след тази комбинация е с невероятен аромат който се запазва до следващото измиване.
Слагала съм и след маската Серум с Абисинско масло Lakme Deep Care Drops  И също се чувствам о.к.Интересното е ,че със серума на Маракеш не се получи добра комбинация при мен  Rolling Eyes .И като цялот напоследък не се разбира с косата ми той  Joy .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия