Всичко за всички марки гел лакове - 11

  • 80 286
  • 739
# 330
Според мен не се изпича в лампата,а изсъхва
Виж целия пост
# 331
А той върху какво се поставя? Ако е върху топ с лепкав слой дали ще стане напукването и дали ще има по-добра спойка?
Сега се разрових и прочетох, че го запечатват с топ. Но това в блога на някоя си маникюристка и не разбрах дали са гел лакове, или обикновени лакове. Пробвай да сложиш топ.
Виж целия пост
# 332
Сега полирам до гланц, обикновена база или лак на цяла плочка, белеща се база за гел и цвят и топ. Ноктите ми са идеални и здрави и държат по-дълго лака. Порозния нокът поема вода и се отделя от гела. И мажа с масло 2-3 пъти на ден.

   Minx  ето го обяснението на Невена за ползването на отлепящата се гелова база.

 Моята ще я видим кога ще дойде. Аз свалих френския и се омазах с микрогела  Laughing. Това чудо така бетонира,че си чувствам ноктите като с гел. Лакирах се с обикновен лак и мисля да походя така някой ден. Интересното е,че днес лакът ми не е мръднал,а бая пошетах. На моите нокти трудно изкарва 24ч.


 
Виж целия пост
# 333
Това чудо да не е онзи течен гел, с който рускините си правят ноктите тумбести?
Виж целия пост
# 334
 Не Кам това е заздравителя на Коди  ето тоя

 https://kodi.pro/special-liquids/liquid-for-strengthening-the-natural-nail-plate/

 И нали все чета рускините днес прочетох,че Коди базата се разтваря без проблем с тяхната течност за сваляне  newsm78 та ще отмъкна и такава  Laughing.
Виж целия пост
# 335
Знам го кой е, ама трудно му разбирам предназначението.
Да, и на мен ми казаха, че Коди пада лесно с неговата си течност, ама мислех че си е търговски трик да ми го продадат.
Виж целия пост
# 336

" Моята ще я видим кога ще дойде. Аз свалих френския и се омазах с микрогела  Laughing. Това чудо така бетонира,че си чувствам ноктите като с гел. Лакирах се с обикновен лак и мисля да походя така някой ден. Интересното е,че днес лакът ми не е мръднал,а бая пошетах. На моите нокти трудно изкарва 24ч."


 
[/quote]



prinzesata , каква всъщност е функцията на този микрогел? И като сега си с него, усещаш ли, че е по-издържлив на чупене нокътя, като казваш бетониран?
Виж целия пост
# 337
va_ni  Микрогела е заздравител. Някъде назад в темата бях постнала превод на описанието. Ползва се за заздравяване на природно смотани нокти,меки и цепещи се и след некадърно сваляне на гел лак  Laughing
 Не искам да звуча като рекламно лице затова ще поизчакам с категорично мнение. За сега мога да кажа само,че ноктоте ми не са в цветущо състояние защото имах неблагоразумието да се лакирам с гелови бои  Laughing и се наложи да ги свалям с пилене. /стигнах до извода,че са си жив неразтворим гел/.
 Вчера свалих гел лака и нанесох два пласта микрогел. Ноктоте си ги усещам твърди все едно са лакирани с гел лак/а са с обикновен глупав перфект  Laughing/. Умишлено не ги скъсих,защото искам да видя ще се огъват ли и ще падне ли лака както обикновено. З сега всичко е ОК въпреки съботното чистене и плажа  Laughing. Солената вода обикновено ми действа като лакочистител.

 Кам след две седмици ще мога да дам отзив за течността за сваляне. Ще я поръчам през това време.
Виж целия пост
# 338
Принцесата, завид за плажа.  Simple SmileАз ще мръзна още 2 седмици...
На мен ми дойдоха едни супер летни лепенки със сладоледи на клечка, палми, шезлонги и т.н. Утре вечер ще се правя, че сутринта ще мия аквариума, а това си е сериозно изпитание. Искаше ми се да имам светлозелено ментово, ама нъц. Вече няма и за кога да си търся такова и поръчвам. Най-вероятно ще се направя с едно брутално неоново зелено на азуре, което ми дойде последно и още не съм го пробвала. Вероятно в комбинация със синьо- прорачния топ на Кани на някои пръсти. Simple Smile
Виж целия пост
# 339
va_ni  Микрогела е заздравител. Някъде назад в темата бях постнала превод на описанието. Ползва се за заздравяване на природно смотани нокти,меки и цепещи се и след некадърно сваляне на гел лак  Laughing
 Не искам да звуча като рекламно лице затова ще поизчакам с категорично мнение. За сега мога да кажа само,че ноктоте ми не са в цветущо състояние защото имах неблагоразумието да се лакирам с гелови бои  Laughing и се наложи да ги свалям с пилене. /стигнах до извода,че са си жив неразтворим гел/.
 Вчера свалих гел лака и нанесох два пласта микрогел. Ноктоте си ги усещам твърди все едно са лакирани с гел лак/а са с обикновен глупав перфект  Laughing/. Умишлено не ги скъсих,защото искам да видя ще се огъват ли и ще падне ли лака както обикновено. З сега всичко е ОК въпреки съботното чистене и плажа  Laughing. Солената вода обикновено ми действа като лакочистител.

 Кам след две седмици ще мога да дам отзив за течността за сваляне. Ще я поръчам през това време.

Непременно да споделиш после как се държат ноктите с микрогела и как се сваля базата на Коди с течността им, защото е голяма мъка.......
Виж целия пост
# 340
Имам и питане относно лаковете Венелиса. Цветовете са наситени и плътни, но на мен ми се получава на черти. При вас има ли такова нещо?
Виж целия пост
# 341
Принцетке, а как точно се сваля гела после с отлепящата база? Иначе това обяснение и аз го намерих в постовете на Невена как го слага.
Снощи си сменях лака и с ел. пилатй ми хубаво изпилих топа и почти целия цвят и след това накиснах с ацетона на Блускай за 10 мин падна всичко. Това с лаково каре обаче. И Кодито при мен издържа 2 седмица и на двата средни прътта ми се чопна по малко, можеше да изкара още някой ден, но за понеделник ми трябваше нов лак, та днес се лакирах на ново. С две думи много съм доволна от Кодито.
 Peace
За Венелита не знам, нямам такива аз.
Виж целия пост
# 342
 За мен две седмици издръжливост на гел лак са си повече от достатъчни на фона на факта,че с всичко друго освен Коди на третия ден вече имах поражения.

 ferriy някъде назад Над и Невена коментираха някакви масла и киснене в топла вода за сваляне на белещата се база ама ще се наложи да го търся като дойде,защото не се зачетох много  Laughing. Тогава проблемът ми все още беше да накарам лака да стои на ноктите  Laughing
 С Венелиса нямам проблем аз пробвала съм 3 цвята на нокти и останалите на лъжици. va_ni  разбиваш ли ги добре? Много силно пигментирани са и може да искат повечко друсане,за да се смесят. Laughing
 А щом ти е мъка свалянето на Коди погледни лаковото каре от него всички са доволни и свалянето е безпроблемно/освен ако не се лакираш с гелови бои като мен тогава си е живо сваляне на гел  #Crazy/
Виж целия пост
# 343
Ще пробвам да ги разбия следващия път, за това не съм се сетила  newsm78

А лаково каре винаги слагам, и въпреки това базата на коди много трудно свалям. Сега се надявам ти да споделиш как е с течността на коди.....
Виж целия пост
# 344
Аз ползвам Веналиса и не ми стават на черти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия