Определяне на пола на бебето от д-р Троянчев

  • 1 758
  • 2
Здравейте има много добри отзиви за д-р Троянчев, аз също съм една от доволните му пациентки към този момент. Прочетох доста добри отзиви за него но не точно това, което ме интересува. Въпроса ми е към момичетата ходили на ранна фетална морфология при него- правилно ли е определил пола на детето ви в 12 г.с  На някой сбъркал ли е ? Благодаря предварително на отговорилите.
Виж целия пост
# 1
От много време съм пациентка на д-р Троянчев и съм също от  доволните. Преди доста години следеше втората ми бременност и  каза пола на бебчето, а бях около 13- 14г.с. При ехографията тогава присъстваше млада негова колежка, на която обясняваше какво вижда и защо е момиче. Сега ходя веднъж годишно пак при него.  Все пак никой не е застрахован от грешки...   Peace  Момче или момиче..., пожелавам ви да е здраво и леко раждане! Hug
Виж целия пост
# 2
Здравей,лекаря е добър и разпозна пола на бебето ни.Но все пак нищо не е на 100% докато не се роди  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия