Изчетох спиранията на цигарите на съфорумки от началото на темата и искам да ви кажа, че се гордея с вас

. Понякога, когато без да искам вдишам като минавам покрай някой минувач и пуши хубав тютюн-ми се пропушва,но само тогава .Неприятна ми е остатъчната миризма и то доста.По дрехите на пушач примерно,в помещение във което се е пушило и се е набила миризмата,в пепелник със фасове.Като пушех,мислех че не мириша..Заблуждавала съм се със сигурност.100 процента непушачите са ме усещали.Подушвали по-скоро...
Аз от незнание и глупост пушех сега се радвам че не пуша и не ми пречат пушачите около мен няма такова нещо като разпопен поп просто ги съжалявам че са под напрежение и че мръзнат на студа вместо да седят до нас да си говорим
горда съм със себе си

но пък е хубаво, защото се надъхваш и с малко повечко воля, не е трудно
Аз от незнание и глупост пушех сега се радвам че не пуша и не ми пречат пушачите около мен няма такова нещо като разпопен поп просто ги съжалявам че са под напрежение и че мръзнат на студа вместо да седят до нас да си говорим 
Препоръчани теми