Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 13

  • 79 991
  • 701
# 315
На пушачите не се гледа с презрение а със съжаление като жертви на тютюна и да, жертви стават предимно ниско образовани не запознати с последствията но има разбира се и доктори пушачи Simple Smile Аз от незнание и глупост пушех сега се радвам че не пуша и не ми пречат пушачите около мен няма такова нещо като разпопен поп просто ги съжалявам че са под напрежение и че мръзнат на студа вместо да седят до нас да си говорим Simple Smile

Ок, отказваш цигарите и бам! за една нощ ставаш високообразована, с висок стандарт и неслушаща чалга. Така ли се получи?
Виж целия пост
# 316
Здравейте,
Не пуша от известно време - не броя дните , защото не смятам, че това е важното.
Как стигнах дотук - здравословни проблеми,които ме накараха да се замисля и да взема решението да опитам да ги откажа.
Много ми беше трудно - три месеца се борих с гадния навик , всеки ден се заричах, че от следващия ден ги отказвам и на следващия ден си купувах кутията с цигари. Тотално загубих себеуважение.
Реших, че няма да мога да се справя сама. Какво ли не пробвах - хапчета, дъвки, книги. От всичко изброени като ,че ли най-много ми помогнаха книгите - освен тази на Алън Кар има и други /който се интересува може да потърси в Амазон. Освен това Алън Кар има книга за отказването от тютюнопушене , написана специално за жени/.
И така .... доката един ден просто не си купих цигари и успях да издържа  без да запаля. После мина и втори ден и така. Надявам се да не се поддам на изкушението с времето - знам, че една от често допусканите грешки е именно запалването на тази , само едничка цигарка.
Личното ми мнение е, че с всеки изминал ден става все по-лесно. Никотина в кръвта намалява и желанията не са чак толкова силни. С времето също така навикът започва да бледнее и човек по-лесно преодолява психолгическата зависимост да запали при определени обстоятелства.

Виж целия пост
# 317
Отказах цигарите преди повече от шест години с хапчета в началото, после с много силна воля. Сега се чувствам много по-добре. Преди ми трепереха ръцете, виеше ми се свят.
Виж целия пост
# 318
Съвет от някоя, която е отказала цигарите с хапчета... Какво ще ме посъветвате, да си взимам ли втора кутия СТОП ТАБ като свърши тази или капсулите вече са си свършили работата и не ми трябват повече? Grinning  При вас как беше?
Виж целия пост
# 319
Съвет от някоя, която е отказала цигарите с хапчета... Какво ще ме посъветвате, да си взимам ли втора кутия СТОП ТАБ като свърши тази или капсулите вече са си свършили работата и не ми трябват повече? Grinning  При вас как беше?

Ако ти помагат за психическата зависимост, не ги спирай. Всяка опора е важна според мен. А и ми  сториха с много хубав състав.Hug
Виж целия пост
# 320
Съвет от някоя, която е отказала цигарите с хапчета... Какво ще ме посъветвате, да си взимам ли втора кутия СТОП ТАБ като свърши тази или капсулите вече са си свършили работата и не ми трябват повече? Grinning  При вас как беше?

Ако ти помагат за психическата зависимост, не ги спирай. Всяка опора е важна според мен. А и ми  сториха с много хубав състав.Hug

Сега се зачетох в състава, има Триптофан Simple Smile Затова всичко минава леко! Май ще те послушам! Grinning
Виж целия пост
# 321
Какво мислите за този "уъркшоп"
http://nespirai.com/zapisvane/

И кой иска да ходим ?
Виж целия пост
# 322
Аз никак не си падам по такива неща Simple Smile  Като секта са ми Grinning
Виж целия пост
# 323
Аз никак не си падам по такива неща Simple Smile  Като секта са ми Grinning
Виж целия пост
# 324
Или просто изкарват пари по доста лесен начин . 😂
Виж целия пост
# 325
Наскоро ми попадна клипче за смехотерапия "червените гащи" или нещо подобно, е няма такава глупост! Grinning  Направо не знам как има хора, които си дават парите за такива безумни неща.

П.П. ето го да се похилите
https://www.youtube.com/watch?v=cVEOXwcAUoY
Виж целия пост
# 326
Наскоро ми попадна клипче за смехотерапия "червените гащи" или нещо подобно, е няма такава глупост! Grinning  Направо не знам как има хора, които си дават парите за такива безумни неща.

П.П. ето го да се похилите
https://www.youtube.com/watch?v=cVEOXwcAUoY

Защо да е безумно, идеята е да се смееш  да се разтовари напрежението.Трябва нещо, което да е такова странно за да разсмее хората.Смеха лекува.Не съм ходила,когато идваше в Б-с и аз така мислех като теб, но сега ако дойде бих отишла, ама не идва вече.Тогава ми беше широко около врата, ама сега с удоволствие бих се посмяла, че нещо битовизмите ме натиснаха.
Виж целия пост
# 327
Нямам нищо против смехотерапията по принцип. Просто си мисля, че тези от клипчето "не ги бива" и като цяло това, което правят, ми се струва глупаво, не ми е смешно, и аз не бих си дала парите за услуга с такова качество. Simple Smile
Виж целия пост
# 328
Тези са първите, които докараха смехотерапията в Бг, така, че би  трябвало да са най-добрите.
Но ако в живота ти има достатъчно смях и разтоварване, не ти трябва смехотерапия.Тя е за хора, които по една или друга причина са зациклили в стрес и нямат досатъчно поводи за смях.
Виж целия пост
# 329
Здравейте, вчера направих един месец без цигари. Вече спирам и фрешовете от портокал, които много ми помогнаха в този един месец, но искам да свалям килограми, а те съдържат захари. Чувствам се прекрасно. От време на време , сутрин имам храчки и това е всичко, което ми остана от цигарите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия