Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 13

  • 79 986
  • 701
# 450
Като заговорихте за Алън Кар, искам да попитам има ли някой в темата, който да му е помогнал методът му (независимо дали книгата или курсът)? Наистина ли не е пропушил след това?

 

На мен ми помогна Алан Кар, но не само той - използвах всички методи, за които се сетих по време на  "битката", защото за мен си беше такова.


borislavabgmamma, надявам се, че не си го направила...Фатката (имаше такава дума, нали) е да приемеш това чувство съвсем осъзнато и ще видиш как ще отмине като с магическа пръчка.
И на мен ми се струва понякога, че още пуша, но това е игра на мозъка, засега печеля... и слушай icey.

Успех.

Виж целия пост
# 451
И аз не го разбирам това чувство, че още си пушач, мина вече почти година от както спрях да пуша...
Виж целия пост
# 452
Ей като ви чета сега се чувствам толко гузно,излязох на вън в 9 часа и просто не ми излезе от главата тая цигара,та пробвах да се разсейва по всякакъв начин,ама на потърсих подкрепа от приятел и ме подкрепи с цигара.Е изпуши една,но нямам намерение да се връщам към редовното решени,това беше еднократно залитване и се надявам да няма повече такива.Просто тъпата цигара не ми излизаше от главата,без да ме нервират без нищо.Благодаря ви за подкрепата,ако вместо да се опитвам да се разсейвам бях влезнала да прочета какво сте писали най-вероятно щях да се откажа,обаче така ми се пушеше и познатата като разбра,че не пуша от 3 дни просто ми даде цигара.
 
Виж целия пост
# 453
Ауу, най-ги обичам такива приятели! Които като кажа, че вече не пуша бързат да ми предлагат цигара Dizzy Face
Един съвет, забрави за фала днес и стой далеч от такива, когато ти е слаб ангела.
Виж целия пост
# 454
Така трябва да направя докато се науча да се съпротивлявам на дружелюбни приятели и да отказвам тяхната помощ.
Виж целия пост
# 455
И аз днес пак се провалих.
И по същият начин - срещи с услужливи приятели,които имат цигари ...
Реших отново да го отложа за вдругиден..
Пф...ужас.
Днес изпуших 4 цигари.
Виж целия пост
# 456
Ако вие успеете, това ще ги направи да изглеждат още по-слаби. Никой не обича да изглежда слаб.
Виж целия пост
# 457
Аз засега държа.
Последната цигара изпуших вчера сутринта в 9,50 часа. Не съм палила оттогава. Дали ще издържа, питам се аз.
Виж целия пост
# 458
Браво, Ирина! Ще издържиш, разбира се Sunglasses
Виж целия пост
# 459
Браво, Ирина! Ще издържиш, разбира се Sunglasses
Надявам се. Прекалено дълго пуших. 30 години без 3 бременности,
За пръв път се опитвам да ги спра, ако не броим бременностите /по време на бременностите не пуших без проблем, после почвах, все едно никога не съм спирала/
Лошото е, че ми се пуши доста. Надявах се, че няма да е така след като толкова много се самонавивах покрай книгата, ама...
Виж целия пост
# 460
Защо си ги пропушвала пак след трите бременности? Питам от лично любопитство. 30 години са два пъти и половина повече от моето пушене. Все повече ти се възхищавам на желанието ти да ги откажеш.
Виж целия пост
# 461
Браво, Ирина! Ще издържиш, разбира се Sunglasses
Надявам се. Прекалено дълго пуших. 30 години без 3 бременности,
За пръв път се опитвам да ги спра, ако не броим бременностите /по време на бременностите не пуших без проблем, после почвах, все едно никога не съм спирала/
Лошото е, че ми се пуши доста. Надявах се, че няма да е така след като толкова много се самонавивах покрай книгата, ама...


Ще издържиш,повярвай ми.
Аз въпреки,че запалих устисках 24 часа,в които осъзнах,че наистина не е толкова страшен дявола,стига да го познаваш.
Запознах се с тия ужасни пориви  за цигара и наистина установих,че траят от 3 до 5 мин.
Ако се научиш да ги познаваш и преодоляваш - осъзнаваш,че всъщност с всеки час си все по напред и по напред.
Не се предавай,моля те !
Скоро се включвам и аз !
Виж целия пост
# 462
Защо си ги пропушвала пак след трите бременности? Питам от лично любопитство. 30 години са два пъти и половина повече от моето пушене. Все повече ти се възхищавам на желанието ти да ги откажеш.
Всъщност нямах търпение да си пропуша отново. Тогава и през ум не ми беше минавало да ги отказвам. "Търпях си" чинно и си чаках с нетърпение.  Mr. Green

Norvy, добре, ама и ти бъди по-сериозна. Както и borislavabgmamma, Трите сме явно другарки по съдба в момента, ама не сте сериозни Naughty  Mr. Green

А поривите за цигара са наистина отврат.  Sick
Виж целия пост
# 463
Аз не съм се отказала да се откажа Rolling Eyes
Просто установих,че временно явно трябва да си променя малко навиците и обкръжението,поне първите дни,седмици...
Установих също,че когато много се моря физически тия пориви минават по-неусетно.
Дори и само вървене да е , но дълго.
Просто утре имам едно излизане и пак благодарение на слабите ми ангели реших да изчакам да мине..и да започна наново с битките...
Да,знам,че звучи несериозно...но....
Но пък от тия часове без никотин или с много малко такъв научих също,че не е непреодолимо,което си е голяма надежда и светлинка в тунела.
От вдругиден ще съм по-уверена,мисля.
Дано.
Стискам палци и за вас !
И в никакъв случай не палете !
Каквото и да става !
Виж целия пост
# 464
Ще удържим фронта,след тази цигара се чувствам непушач от вчера не ми се е пушило,Аз съм от хората,които трябва да получполучат това,което искат на 100% и ако не я бях запалила най-вероятно щях да си пропуша както преди,обаче имам и друго хубаво качество зодия телец съм познайте какво е това качество...мда инат и то магарешки,та за 4 дни 1 цигара ми звучи добре,но още по-добре ще е да я няма тая 1 и започвам броенето наново.И да ви кажа до какъв извод стигнах след като изпуших цигарата освен,че миришеш на пепелник също така дишаш по-трудно,усещам се по-малко изнервена,усъзнаваш и колко свободно време имаш и се задъхваше по-малко и всичко това само за 4 дни какъв ли ще е резултата след повече време.
Norvy използвай,че ще излизаш тъкмо ще се разсейваш ,просто кажи на приятелите си,че ги отказваш и да не ти предлагат,а ако го направят занапред ще знаеш,че са такива,Аз бих се отдръпнала(което и ще направя),защото нямам нужда от такива приятели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия