Пазаруване от Amazon - тема №67 /01.06 - 30.06/

  • 123 784
  • 830
# 165
В другите Амазони няма БД директно до България, независимо от сумата.  На мен основно това ще ми липсва.
Е как да няма. Малко по-скъпа е доставката.
БД - безплатна доставка.  Peace
Виж целия пост
# 166
В другите Амазони няма БД директно до България, независимо от сумата.  На мен основно това ще ми липсва.

Ами това е вярно, ама и не е много вярно. Не мога винаги да поръчвам за над 100 евро.  Thinking Thinking Някога "хващам" само един артикул на ниска цена и на момента трябва да го поръчам, да не го изпусна. И хоп 7 евро. Случвало ми се е в един ден да пусна 2-3 единични поръчки newsm78 Отделно съм имала ядове с пощите и с доставката. Отделно не ми харесва, че няма проследимост на доставката със съвсем мъгляви дати, кога ще пристигне артикула, та незнам. Според зависи е Grinning
Виж целия пост
# 167
В другите Амазони няма БД директно до България, независимо от сумата.  На мен основно това ще ми липсва.
Е как да няма. Малко по-скъпа е доставката.
БД - безплатна доставка.  Peace
Да, да, чела недочула  Grinning
Виж целия пост
# 168
На мен едно време от сайта за обувките на амазон сами ми бяха върнали пари, но там това беше политика. Сега попаднах на един артикул който е с 50% намален, не е изпратен и се чудих дали да ги питам да ми го намалят или направо да откажа поръчката, ако може.
А аз нещо явно съм изпуснала. Защо да е последн ден от добрите цени? Някъде има намаление ли?
Виж целия пост
# 169
Ботушки 37 номер.  Peace
http://it.buyvip.com/ref=pe_219891_168007561_dpi7?ie=UTF8&sa … f=qd_women_eb_1_0
Виж целия пост
# 170
Ronicat защото тази вечер сайта затваря.
Виж целия пост
# 171
Рокля, UK14 http://it.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=A2SRSF366UXEQ … ef=qd_all_eb_1_23
Виж целия пост
# 172
 И аз имам няколко якета и очила закупени на по-висока цена,а после е намалена,нищо нямаше как да се направи
Виж целия пост
# 173
Ronicat защото тази вечер сайта затваря.
Кой сайт? Амазон или амазон ВИП и защо затваря?
В движение съм цял ден и не мога да отворя амазон да прочета, а нищо не съм получавала като уведомление.
Виж целия пост
# 174
Момичета, да попитам за роклите Десигуал - отговарят ли си на номерата или са умалени. Благодаря на отзовалите се.
Виж целия пост
# 175
А някой куфар да се намира - аз не успях да хвана нито един .... след като ми отказаха тройката от април месец.  Sad
Виж целия пост
# 176
Ronicat защото тази вечер сайта затваря.
Кой сайт? Амазон или амазон ВИП и защо затваря?
В движение съм цял ден и не мога да отворя амазон да прочета, а нищо не съм получавала като уведомление.
Спират виповете.
Виж целия пост
# 177
Gerry Weber 39н. спортни обувки
http://it.buyvip.com/?ie=UTF8#page=d&dept=women&asin=B06 … ref=qd_dp_ssr_p_2
Fitflop 40н. чехли
http://it.buyvip.com/?ie=UTF8#page=d&dept=women&asin=B06 … ref=qd_dp_ssr_p_1
Виж целия пост
# 178
Момичета, да попитам за роклите Десигуал - отговарят ли си на номерата или са умалени. Благодаря на отзовалите се.
Отговарят си, като някои модели са дори леко уголемени.
Виж целия пост
# 179
Държа в кошницата си едно едно дамско червено кожено яке, но е малко за мен. Сега ще го пусна и се надявам някой от вас да го хване.
http://it.buyvip.com/#page=d&sale=A18WQQESGRE0TJ&asin=B0 … amp;ref=qd_ic_t_d
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия