Антисоциални/интровертни/темерутковци

  • 69 523
  • 760
# 330
И като си мълчиш и слушаш си мислят, че могат да те занимават с глупостите си. Познато ми е.
Виж целия пост
# 331
Голяма мъка е за някои да нямат компания и да са сами, за мен е точно обратното... Tired
Много точно казано!
Виж целия пост
# 332
Виж целия пост
# 333
Хахахахах Joy
Виж целия пост
# 334
Браво! Simple Smile Simple Smile
Няма опасност от нежелани гости. Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 335
Идеалният дом..почвам да спестявам Simple Smile
Виж целия пост
# 336
Нали? Simple Smile
Виж целия пост
# 337
Браво! Simple Smile Simple Smile
Няма опасност от нежелани гости. Mr. Green Mr. Green
Да, идеално е за хора като нас!😁
Виж целия пост
# 338
Браво! Simple Smile Simple Smile
Няма опасност от нежелани гости. Mr. Green Mr. Green
Да, идеално е за хора като нас!😁

Идеално! Hug
Виж целия пост
# 339
Ех, ама наистина е идеално! Innocent Hug
Виж целия пост
# 340
Кротко и тихо се примъквам в темата.
Много познати ситуации. Много късно открих, че телефонът може да е без звук.
Предпочитам с писане да си общувам, особено по работа. И не щеш ли - все мно-
го приказливи колеги ми се падат, вярно, основно по телефона. Все съм се чуди-
ла как е възможно нещо, което може да се каже за 1 минута, да се изговаря за
10 минути, поне Simple Smile.
Естествено, ако човек не е така устроен, няма как да разбере, а само ще се чуди
как се изкарва ден след ден в пълно уединение и това да е повече от приемли-
во, даже желано. Имам много дни, в които проговарям със звук едва късно ве-
чер, като се видя с дъщеря ми след работа Simple Smile. И не, не ми пречи.
Виж целия пост
# 341
Да, и на мен ми е интересно как едно и също нещо аз го казвам супер лаконично, а някой може и една минута да се обяснява.
Виж целия пост
# 342
Да, и на мен ми е интересно как едно и също нещо аз го казвам супер лаконично, а някой може и една минута да се обяснява.

И за мен е голяма мистерия. Simple Smile
Виж целия пост
# 343
Една минута е добре, сегашната ми пряка шефка обича да разсъждава на глас, и трябва аз да изслушвам разсъжденията й. По цял ден. Като й е нервно, повишава и тон или засилва още повече скоростта на говорене.
Виж целия пост
# 344
Една минута е добре, сегашната ми пряка шефка обича да разсъждава на глас, и трябва аз да изслушвам разсъжденията й. По цял ден. Като й е нервно, повишава и тон или засилва още повече скоростта на говорене.
И на теб не ти е лесно.
 Аз така искам един ден да си поседя сама, да си помълча, да си почивам...Лятото винаги ми е натоварено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия