Антисоциални/интровертни/темерутковци

  • 69 521
  • 760
# 405
Всичко това важи в пълна сила и за мен- в училище и в университета винаги бях сред първите, при кандидатстване за настоящата си работа преборих 370 кандидати, показах отлични резултати и на вътрешните изпити след назначението, но някак все съм в сянка и знам, че причината е в мен, но не мога да се самоизтъквам и в никакъв случай не мога да лицемернича, все неща, с които виждам как успяват другите. Мм ми мрънка, че ако имал моя мозък, щял вече да седи в шефското кресло, което ме кара да се питам кой от двамата гледа нереално на нещата (все пак съм в този филиал само от 2 години) Grinning
Относно приятелствата- вече не създавам нови такива, имам две добри приятелки и двете са от ученическите ми години. Понякога ми е добре така, друг път се чувствам непълноценна. Забелязвам, че ставам все по-затворена с годините и се чудя дали пък не е вследствие на обща неудовлетвореност от живота заради неуспешни ин витро опити или темерутщината в мен расте безпричинно  Mr. Green
Виж целия пост
# 406
Днес си мислех, че темерутското в мен набира сила, вече и във Фейсбук поствам неща, с опцията да са  видими само за мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 407
Днес си мислех, че темерутското в мен набира сила, вече и във Фейсбук поствам неща, с опцията да са  видими само за мен  Mr. Green

Че аз това отдавна го правя. Laughing Hug
Виж целия пост
# 408
Хаха, сериозно ли? Тогава защо ги споделяте? 😂😂😂
Аз във фейса съм по-така. Активна съм и го раздавам екстраверт за разлика от реалния живот.😃
Виж целия пост
# 409
Да си ги гледам аз, малко ли е? Laughing
Виж целия пост
# 410
Да си ги гледам аз, малко ли е? Laughing
Лошото е, когато изобщо спреш да споделяш.😂😂😂
Виж целия пост
# 411
А аз се чувствам идеално, изтрила съм си фейсбука от преди 3 години Simple Smile
Виж целия пост
# 412
Не мога да го изтрия. Имам приятели, с които комуникирам основно там, така ни е удобно.
Не ползвам скайп, за разлика от повечето хора. А причината да не го ползвам е, че мразя да говоря по телефон. Предпочитам писмена комуникация. Simple Smile
Виж целия пост
# 413
Че аз в скайп само пиша, не говоря...
Виж целия пост
# 414
Не знам, имах някои хора в скайп, дето звъняха, не искаха да пишат. И го махнах.
Виж целия пост
# 415
О, нямам микрофон, нямам възможност да говоря...и т.н. Simple Smile и воала Simple Smile Да се научат простаците пък Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 416
Да бе! Simple Smile И по 1 час разговори, ааа! Stop
Виж целия пост
# 417
Аз основно по Вайбър комуникирам, писмено де  Grinning и ми е супер удобно да не ми се налага да водя разговори.
Вчера писах с приятел, с въпрос как е новият му шеф, а той ми отговори- "Много зле, пълна липса на комуникация, пълен темерут, мълчи по цял ден", питах го дали е по-зле от мен, а той написа- "В пъти"  hahaha
Виж целия пост
# 418
И аз не ползвам скайп от 4-5 години, пиша по вайбър, месинджър и тук.😆
Виж целия пост
# 419
И аз не ползвам скайп от 4-5 години, пиша по вайбър, месинджър и тук.😆

И аз съм така. Иначе много си обичам Форума. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия