Десети клас 2017/18 - тема 77

  • 85 599
  • 736
# 165
Моята излезе преди малко. Ще им дават бележниците днес. Събрали пари и купили за класната 2 билета за театрално представление и един голям букет. Моята отговаряше за букета. Довечера купонът ще е у нас, ние със съпругът ще караме дребната на село.

Dundi, успех на девойката на новото място. Дано това да е нейното нещо и да го учи с удоволствие.


Виж целия пост
# 166
Пфуууу, винаги аз му купувах или от предния ден или рано сутринта, но сега отказа да носи. Срам го било, никой не носел и ей такива причини съчини  Banghead. Ако имало нужда щял да купи  ooooh!. Готова бях до училище да му занеса букета и да чакам като заек в храстите, както се казва, но НЕ. Да прави каквото иска. Вдигна ми кръвното рано рано  ooooh!

Миналата година едно момиченце от класа на сина ми замина в чужбина, а на негово място дойде момче отраснало в чужбина и момиче от... не помня от кое училище. За тази не съм чула още нищо, но не се знае.
Виж целия пост
# 167
Ние сме с класен и няма ни цветя , ни нищо...за Коледа бях взела ръчно правена интересна картичка, тя му я подарила и той заявил, че не обича подмазвачите. Беше доста обидена , макар че той си е малко особен...както и да е...
Та- нищо не носи Simple Smile Той не ще и да ходи с тях да се черпят ( ма душа-човек Joy ), но децата са си организирали нещичко...ох, най-после ваканция...
Виж целия пост
# 168
Общ подарък и общ букет за класната. Догодина ще са с друг класен ръководител. Довечера ще излиза да се черпи с дружки.   
Виж целия пост
# 169
Моят сега го питах за цветя- нямало да носят, нали имали още 1 седмица с нея( в Германия), но после се установи, че събирали пари и ще и купуват нещо. Явно някое девойче се е заело със задачата Grinning
Виж целия пост
# 170
Моята излезе преди малко. Ще им дават бележниците днес. Събрали пари и купили за класната 2 билета за театрално представление и един голям букет. Моята отговаряше за букета. Довечера купонът ще е у нас, ние със съпругът ще караме дребната на село.

Dundi, успех на девойката на новото място. Дано това да е нейното нещо и да го учи с удоволствие.


Това с билетите много ми хареса, не бях се сетила,но за днес вече е късно ! Все пак е взел букета .
Виж целия пост
# 171
Девойката буквално до онзи ден се бори да завърши по всички предмети със 6, заради биологията и успя.
Каза ми да се радвам сега, че друг път едва ли щяло да се случи.  hahaha
Черпят се сега някъде.

Доста деца са мислели, че бележниците ще ги връщат последния час, в часа на класа.
Да, ама не. Mr. Green
Някои отишли от сутринта, пък останалата част спешно е била събудена да се яви до еди колко си часа. Та имахме малко стрес в последния ден.  Mr. Green
Приятна ваканция на наборите! Hug
Виж целия пост
# 172
Девойката буквално до онзи ден се бори да завърши по всички предмети със 6, заради биологията и успя.
Каза ми да се радвам сега, че друг път едва ли щяло да се случи.  hahaha
Черпят се сега някъде.

Доста деца са мислели, че бележниците ще ги връщат последния час, в часа на класа.
Да, ама не. Mr. Green
Някои отишли от сутринта, пък останалата част спешно е била събудена да се яви до еди колко си часа. Та имахме малко стрес в последния ден.  Mr. Green
Приятна ваканция на наборите! Hug

Извинявай,но дъщеря ти в кое училище учи? Поздравления за отличния успех! bouquet
Виж целия пост
# 173
Моята не носи цветя. Обикновено купуват голям букет/кошница на класната.
Виж целия пост
# 174
Девойката буквално до онзи ден се бори да завърши по всички предмети със 6, заради биологията и успя.
Каза ми да се радвам сега, че друг път едва ли щяло да се случи.  hahaha
Черпят се сега някъде.

Доста деца са мислели, че бележниците ще ги връщат последния час, в часа на класа.
Да, ама не. Mr. Green
Някои отишли от сутринта, пък останалата част спешно е била събудена да се яви до еди колко си часа. Та имахме малко стрес в последния ден.  Mr. Green
Приятна ваканция на наборите! Hug

Извинявай,но дъщеря ти в кое училище учи? Поздравления за отличния успех! bouquet

в първа езикова


И при нас ваканция вече, както казах по-рано 5,53  Mr. Green с малко но хваща отличния успех и стипендията. Радва се на новия си компютър купен по този повод

Лека ваканция и от нас на децата и на мамите 
Виж целия пост
# 175
Не носи и не купуват общи цветя. Днес дори не отидоха до у-ще, а направо заминаха за селото на съученичката. Влакът тръгнал в 13ч, преди малко са стигнали  ooooh!
Виж целия пост
# 176
Честита ваканция!

Вече официално - в клуба с 6.00.  newsm19
Виж целия пост
# 177
Честито! Браво на децата!
Виж целия пост
# 178
Весела ваканция.  Заслужиха си я децата.

Класната на последната РС беше казала за моята "пробуди се" Simple Smile

Моят съдружник реши да не чакат второто класиране, а и едва ли детето ще успее да се качи нагоре. Та ще го записват (ако вече не са го записали) в Ломоносов. Имаме ли деца там? Как е училището, преподаватели и т.н.? Малкият е в комп. специалност.
Виж целия пост
# 179
Стейси, да си жива и здрава, честит празник днес! bouquet

Браво на децата за отличните успехи. Моето завърши с 5 по ФВС но не го броя:-)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия