
Леле, ако и Киво влезе във филма

Тези дни се сетих че миналата година излъчваха по някоя от нашите телевизии репортаж за победителите от турнир по мазни борби и беше точно от някое от селата в Лудогорието


, но за филм ли, сериал ли- не съм сигурна. Не знам и снимките кога започват
Не, няма да е Берен, но си мисля, че все пак ще е познато лице. 
На Фера малкото краче не беше стъпвало на село, Зехра беше родила близнаци, при това в Истанбул, каква млечна какви пет лева, егати млеконадоя дето е давала. Ама то като се има предвид и останалите простотии и несъответствия дето вадеха очи, резултата за продължението беше ясен, само дето баш, който трябва не го беше забелязал навреме.
колко скромно не харесваш 1,2,3 партньорки на Ча от общо четирите му


Добре , че Илкнур е по-нисичка та не я удря по главата в Тоскана 
аз си го заплюх още тогава когато извървях с него пътя му докрай, а вие го зарязахте по средата на пътя му, защото Ви дойде в повечко 

и прочие. 
в мамата цари анархия....кой пръв докопа Емко ....негов е
За Чепика претенции нямам.....ЛЕЛЕ пък КАТ се Фанеше за сърцето ...и се заклати ,аааа и да се гътне ама НЕ . Аз ПЕ чинно си го изгледах , сега винаги има коментари и съжаления отдолу защо не е завършен ...и на мен не ми е ясно като напоследък дори сериали с рейтинг 3-4 си изкарват сезона.
Енгин гадже ли върти онази чернокосата
да не се сърди
да не се сърди

но тук Дианче
е йерархия, така че по ред на номерата ако обичЪ те.
...........
Чакай да се подредим тогава според това коя кога се е пръкнала в диспансера:
тц, тц


Чакай да се подредим подредим тогава според това коя кога се е пръкнала в диспансера:
тц, тц



и точка по въпроса.
ако не в този филм в друг проект . Ча и Берен ще са огъъън
Ако е вярно за Ардуч и Берен тия как могат да сложат за партньор Баръш Ардуч
Берен е класи над него !
Юсуф коджа ще има противници в борбата та ако се бият с Киво голи до кръста охххх
Неофициално пише , че Киво ще играе ролята на мениджъра на Юсуф .Препоръчани теми