"София - Ден и Нощ" - 23

  • 93 646
  • 758
# 45
Е то в този апартамент има само две спални. Иначе няма логика Стела и Зара да делят една стая. Че и все на едно легло ги слагат двете, баси живота, собствено легло да си нямаш!  ooooh!
Виж целия пост
# 46
Ася сякаш има силикон в устата.Ужас! Sick
Виж целия пост
# 47
Накрая да не се окаже, че Коко е добавил едната чертичка в теста? Сега видях, че вече сте го коментирали. Ама нали пък й стана лошо от парфюма?
Виж целия пост
# 48
Егати ooooh! тоя дебил верно е нарисувал чертата. Немога да повярвам,че на сценаристките им се вижда нормално това други  нормални на вид хора  да търпят това примитивно и мега тъпо същество Никола. Дори и собствената му майка не иска да се занимава с него,а цяла една квартира го дондурка като пеленаче.
Виж целия пост
# 49
Видях края.
1. Сценаристи, режисьори, който и да било - взехте ни за малоумни, губите, много при това!
2. Ася наистина ли не отиде на лекар, преди да се радва, някак тест не  е като да е 100% сигурно
Виж целия пост
# 50
Мноого зле  #2gunfire
Сега дано го изгонят веднъж за винаги от квартирата, заслужава си го. Ама сигурно, за половин-един ден, ще му викат, и после ще е забравено  #Cussing out
Виж целия пост
# 51
Даню е непреклонен. Все още му е наранено егото и не може така лесно да се даде отново hahaha

Цялата драма с Ася и нероден Петко много много ме дразни, вече станаха досадни. Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 52
Даню е непреклонен. Все още му е наранено егото и не може така лесно да се даде отново hahaha

Цялата драма с Ася и нероден Петко много много ме дразни, вече станаха досадни. Sick :sc ick: Sick

Наистина, не знам в реалния живот има ли такива жени. Да гърмят шампанското от един положителен тест, да пикаят върху тест пред още сто човека от квартирата, да заявят публично на закуска че са в  цикъл  ooooh! То бива, бива, ама айде поне малко реализъм в цялата история.
Виж целия пост
# 53
Дани много небрежен - да не кажа друга дума. С дрехите, с които спеше - излезе навън "по работа".
Виж целия пост
# 54
А Миха пък му скочи да го целува  Sick Любов от сутрешен дъх се не плаши  Joy
Виж целия пост
# 55
Лелее,колко много сте изписали. Благодаря за новата тема.
В действителност Коко е най-дразнещата персона в сериала и другите покрай него стават такива с това, че му се връзват на простотиите. Ако реално е подправил теста за бременност, е потенциален пътник. Толкова ли връзки вади в този сериал, че е един от главните и незаменими герои? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 56
Лелее,колко много сте изписали. Благодаря за новата тема.
В действителност Коко е най-дразнещата персона в сериала и другите покрай него стават такива с това, че му се връзват на простотиите. Ако реално е подправил теста за бременност, е потенциален пътник. Толкова ли връзки вади в този сериал, че е един от главните и незаменими герои? Rolling Eyes

Нещо ги оплитате нещата. В крайна сметка,той прави това което са измислили сценаристите.Ако беше с връзки,да са му направили образа.
Виж целия пост
# 57
Лелее,колко много сте изписали. Благодаря за новата тема.
В действителност Коко е най-дразнещата персона в сериала и другите покрай него стават такива с това, че му се връзват на простотиите. Ако реално е подправил теста за бременност, е потенциален пътник. Толкова ли връзки вади в този сериал, че е един от главните и незаменими герои? Rolling Eyes

Нещо ги оплитате нещата. В крайна сметка,той прави това което са измислили сценаристите.Ако беше с връзки,да са му направили образа.
В какъв смисъл да са му направили образа?
Виж целия пост
# 58
Даню е непреклонен. Все още му е наранено егото и не може така лесно да се даде отново hahaha
Оф, на този все нещо му е наранено.А това, че преспа с половин София, удобно го забравя и се прави на недостъпен.... Outta Joint
Виж целия пост
# 59
Сашо пуснал тая дъълга брада и с тая шапка ,много екзотичен вид има newsm48
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия