Какво ви е мнението за Прайда?

  • 124 669
  • 2 313
# 150
Имайте малко достойнство! Стига сте кликали на малоумните статии на Бултаймс...
Виж целия пост
# 151
Нещо не ми се зарежда добре видеото....
Виж целия пост
# 152
Имайте малко достойнство! Стига сте кликали на малоумните статии на Бултаймс...
Вероятно в нета има и много други статии по темата. Всеки е свободен да избира източниците на информация. В статията има препратки към оригиналните източници на информация на английски език. Разбира се и те могат да бъдат отхвърлени като лъжливи Laughing

Аз нямам достойнство. Моля не ме дискриминирайте, а ме толерирайте Mr. Green
Виж целия пост
# 153
Не съм я отворила, не искам да зная какво са написали вътре... не считам, че там се публикуват статии с информативна стойност... Отдавна спрях да чета помии. Предлагам ви и вие да спрете, за да може наистина да се дискутира по някаква тема цивилизовано.
Приемам различни мнения, които лежат на и са подплатени с факти... винаги съм готова да науча нещо ново и да приема различното мнение.... Но тенденциозни манипулации и истерии не понасям и точно заради това не отварям Бултаймс, новитебългари, новатареалност и подобни тъпотии...
Виж целия пост
# 154
Не съм я отворила, не искам да зная какво са написали вътре... не считам, че там се публикуват статии с информативна стойност... Отдавна спрях да чета помии. Предлагам ви и вие да спрете, за да може наистина да се дискутира по някаква тема цивилизовано.
Приемам различни мнения, които лежат на и са подплатени с факти... винаги съм готова да науча нещо ново и да приема различното мнение.... Но тенденциозни манипулации и истерии не понасям и точно заради това не отварям Бултаймс, новитебългари, новатареалност и подобни тъпотии...
Аха. Те са по-зле и от БЛИЦ.

Виж целия пост
# 155
JP, колко пъти годишно е нормата, за да се квалифицира прайда като вряскане?

Мислех, че прайдът е част от борбата на хомосексуалните срещу дискриминирането им, а не празнуване на сексуалната им ориентация. Ти празнуваш ли своята сексуална ориентация?

Аз не го възприемам като част от някаква борба. Освен в смисъла на "вижте ни, съществуваме и имаме право да се харесваме, каквито сме".

Празнувам 8 март, примерно. Също и 1 юни. Не наричам "вряскане" да празнуваш, че си жена и се харесваш като такава. Или че имаш деца и те те правят щастлива. Празнувам и рождения си ден.

Аз не съм особено експресивна, но приемам, че други хора са. Както казах, себеизявата (с всичките ни нормалности и ненормалности) е нормална част от поведението на хората и е част от утвърждаването на личността ни - което по принцип е здравословно.
Виж целия пост
# 156
Приемам различни мнения, които лежат на и са подплатени с факти... винаги съм готова да науча нещо ново и да приема различното мнение.... Но тенденциозни манипулации и истерии не понасям и точно заради това не отварям Бултаймс, новитебългари, новатареалност и подобни тъпотии...
Тъй като не знам на кои източници имаш доверие - можеш сама да поровиш в нета за статии на аглийски език по темата за какво се борят от ЛГБТ. Разбира се в повечето сайтове всичко е поднесено красиво и спокойно, така че да ни се стори ОК Mr. Green
Виж целия пост
# 157
точно заради това не отварям Бултаймс, новитебългари, новатареалност и подобни тъпотии...
Аха. Те са по-зле и от БЛИЦ.

да, така си е Simple Smile
Виж целия пост
# 158
От себеизява, до себеизява има огромна разлика .
Хора с интелект като Васко Найденов , който живее със приятеля си от години
няма нужда да развява дъгата сред голи п*дераси .
Човекът е уважаван Ако се държиш като маймуна на прайдове уважение
няма да получиш. До интелект си -да . И в такива прайдове са достъпен начин
за всякакви нагримирани цигани и тем подобни отрепки -без извинение
Виж целия пост
# 159

Аз не го възприемам като част от някаква борба. Освен в смисъла на "вижте ни, съществуваме и имаме право да се харесваме, каквито сме".

Празнувам 8 март, примерно. Също и 1 юни. Не наричам "вряскане" да празнуваш, че си жена и се харесваш като такава. Или че имаш деца и те те правят щастлива. Празнувам и рождения си ден.
Празнуваш рождения си ден или 8 март с прайд?
Виж целия пост
# 160
Празнуваш рождения си ден или 8 март с прайд?

Празнувам го, както дойде. Ако е прието на 8 март да се обличаме в лилаво с розови обувки, вероятно ще го правя. Много празници преминават в полу-карнавален режим и си имат някакви си техни традиции.

Не разбирам каква е грижата дали ще се нарича "прайд", "карнавал", "фестивал" или нещо друго. Оформили са си някаква форма и си празнуват веднъж годишно.

Специално в България на снимките ми се виждат пестеливи откъм провокативни изяви. Обзалагам се, че на концерт на Азис се вижда повече плът - ако ще сме пуритани.

Както казах и по-рано, считам повечето футболни фенове за по-неприятни и за по-лош пример за подрастващите от прайда. Ама някак си преживявам, че съществуват и че завземат центъра на София на всеки 1-2 месеца.
Виж целия пост
# 161
И аз не харесвам футболните фенове и най-вече простотиите, които правят, но още не съм чула някой да е направил рождения си ден обществено събитие каквото е прайда.
Виж целия пост
# 162
Ако не одобрявам прайда
значи ли че одобрявам феновете на Левски, които ритат кошчета по улиците,
гледат лошо , палят и трошат ...Ако някой от тях посегне на гей, то аз няма да съм на страната на фена .
Тук говорим за мярка, за естетика, морал и свян ако щеш ...неща
към които  обществото ще бъде нащрек .
Още една лс която харесвам като човек -дъщерята на Йорданка Христова
Виж целия пост
# 163
Е, ще се намеся за футболните фенове. Доста по-често и доста по-неприятно е именно тяхното присъствие. На всеки няколко месеца групи, често пияни, уроди демонстрират омраза към противниковия отбор. Преди няколко месеца, облечен като поп пият левскар погреба ЦСКА и тази демонстрация на фенщина беше причината да чакам транспорт над час и половина. Подчертавам футболните малоумия са демонстрация на омраза, а ни подкрепа на отбора или борба да те приемат.
Виж целия пост
# 164
И аз не харесвам футболните фенове и най-вече простотиите, които правят, но още не съм чула някой да е направил рождения си ден обществено събитие каквото е прайда.

Това пък какво трябва да значи? Не успявам да ти следя мисълта. Рождените дни бяха споменати по повод нуждата на хората да празнуват публично себе си, групата си, особеностите си.

Явно когато празнуващите не са един човек, а са повече, нещата стават една идея по-обществени.

Като походите на мотористите или фестивалите на червенокосите или конкурсите за най-дълга целувка, детска рисунка и прочие. Никой не се навира в най-тъмното мазе, за да си ги празнува тайно. Това не би имало смисъл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия