Какво ви е мнението за Прайда?

  • 124 681
  • 2 313
# 660

Пак не разбрах как точно хетеросексуалните потискат хомосексуалните и за какви точно нарушени права се бори Прайдът?

Ами, да си дойдем на думата.
Хетеросексуалните нарушават правата на обратните, защото не са съгласни психиката на децата, създадени от хетеросексуалните,  да бъде изкривявана и живота им осакатен.

Това е.

А, психиката им се изкривява, защото растат в ненормалната атмосфера на липса на два пола с техните природно заложени особености и модел на поведение, който да предадат.

Която ситуация е силно некоректно да се сравнява с тази- на непълните семейства, където на децата им е напълно ясно , че бащата/ майката липсва и нейното/ неговото място е празно, а няма дубъл на присъстващия.
Виж целия пост
# 661
За какво превъзходство на белия хетеро говорите, като днес той има единствено задължението да бачка и плаща и никакво право да каже какво мисли по какъвто и да е въпрос? Щото Фра Акурсиовците са вечни и дебнат, готови с насочени показалци.
За какво превъзходство на белия хетеро говорите, когато 12-годишен циганин смята, че е в правото си да срита бяла фелдшерка, повикана на място да кърпи нарязал се пиян циганин, който събрал тумбата да празнува освобождаването си от затвора? Превъзходство ли?!
При толкова радетели за права се чудя защо още например жените и гейовете в някои страни нямат никакви права. Или на радетелите за права им е удобно да скачат на цивилизования бял хетеро, защото иначе ще им клъцнат гръклянчетата, ако идат да правят забележки там, където това не е допустимо.
Виж целия пост
# 662
Радвам се, че все още има останали разумни хора
Последните постинги по темата дават надежда, че няма да клекнем пред съсипването на държавата ни от извратени манияци
Виж целия пост
# 663

Хетеросексуалните нарушават правата на обратните, защото не са съгласни психиката на децата, създадени от хетеросексуалните,  да бъде изкривявана и живота им осакатен.

Това е.

А, психиката им се изкривява, защото растат в ненормалната атмосфера на липса на два пола с техните природно заложени особености и модел на поведение, който да предадат.

Която ситуация е силно некоректно да се сравнява с тази- на непълните семейства, където на децата им е напълно ясно , че бащата/ майката липсва и нейното/ неговото място е празно, а няма дубъл на присъстващия.

+1. Особено за болднатото.
Виж целия пост
# 664
Радвам се, че все още има останали разумни хора
Последните постинги по темата дават надежда, че няма да клекнем пред съсипването на държавата ни от извратени манияци



А пък според мен темата взе съвсем безумна насока. Сега излезе, че хомосексуалните са и цигани, които не работят.


Аз нямам твърдо установено мнение по осиновяването на деца ат хомосексуални двойки. Всъщност не мисля,.чу е и грандиозен проблем, тъй като те биха могли са имат и имат и биологични. И въобще с осиновяването нещата се разглеждат индивидуално за всяка двойка, или индивид, не може така - хетеро е, даваме, гей е- не. Или обратното.
 Но смятам, че който желае да се възползва от правата, които дава узаконената съжителство не е правилно да не може. Не е работа на закона да ти ограничава заради сексуална ориентация. Семейно
 облагане, наследяване на пенсия, това са неща на които има право всеки, щом е плащал данъци и осигуровки като другите.
Виж целия пост
# 665
За какво превъзходство на белия хетеро говорите, когато 12-годишен циганин смята, че е в правото си да срита бяла фелдшерка, повикана на място да кърпи нарязал се пиян циганин, който събрал тумбата да празнува освобождаването си от затвора? Превъзходство ли?!


Не е важно какво смята той, ти или тя, а какво смята закона ...
Виж целия пост
# 666
Винаги ще има някакви хора, като някои от тук списващите, които ще мислят, че едни хора са повече от други и би трябвало да имат повече права ... обаче, не са важни мненията на хората, а това на държавата, пред която всички трябва да сме равни и това да е отразено в законите и спазвано от прилагащите закона институции и граждани...
...Не е редно хомосексуалните да имат същите задължения, но по- малко права
Виж целия пост
# 667
Радвам се, че все още има останали разумни хора
Последните постинги по темата дават надежда, че няма да клекнем пред съсипването на държавата ни от извратени манияци
hahaha
Ако си мислиш, че ти и преселилите се тук контра-мислещи от емигрантската тема, сте представителна извадка на обществото, дълбоко се лъжеш.

Чудно ми е защо някои хора (с манталитет от средновековието) стоят в онази "съсипана" от "еврогейци и толерасти" богата северна държава, а не се приберат в "нормалната" си бяла татковина. Но пък може да им харесва - там има достатъчно преселници с подобно средновековно мислене. Whistling
Виж целия пост
# 668
За какво превъзходство на белия хетеро говорите, когато 12-годишен циганин смята, че е в правото си да срита бяла фелдшерка, повикана на място да кърпи нарязал се пиян циганин, който събрал тумбата да празнува освобождаването си от затвора? Превъзходство ли?!


Не е важно какво смята той, ти или тя, а какво смята закона ...
Stop Видели сме какво смята законът, когато например 11 или 12-годишни раждат.

Аз пък не разбирам защо се смята, че като не ти харесва нещо, то задължително се смяташ за нещо повече от другите. Откъде излезе тая врътка, така и не разбрах. Ами не, не се смятам за нещо повече от другите, но пък смятам за редно да изразявам харесване или нехаресване, както и отсрещната страна го прави. При това като разумният човек не използва обиди, никой няма никакво основание да го нарича някакъв си фоб. Пак да питам - защо в някои страни жените и гейовете са тотално безправни при наличие на толкова радетели за права? Досега първо техните права би трябвало да са извоювани.
Виж целия пост
# 669
Вече като чуя думата $толерантност$, и ми се повръща. Всеки отнякъде крещи $бъди толерантен, ако не си толерантен си... (тук си попълнете по желание, примерно с $тъп, назадничав...)$.  няма значение за какво, вече тази дума започва да ми се доближава като смисъл до думата $будала$.
Виж целия пост
# 670
"Обществото" не е застраховано от изглупяване (историята съдържа примери бол), така че дали сме или не сме представителна извадка, няма никаква връзка с правотата ни. Нито едно общество обаче, което е отстъпило от природните закони, не е прокопсало.

Значи Прайдът се бори за правото на гейовете да гледат деца, така ли да го разбирам?
Виж целия пост
# 671
Не е важно какво смята той, ти или тя, а какво смята закона ...
Ти сериозно ли?! Вярваш в българската правораздавателна система?! Новини не гледаш ли?!
Виж целия пост
# 672
От кого да са извоювани? Хомосексуалните в демократичните държави да извоюват права за хомосексуалните в недемократичните ли как? Не разбирам.

Едно време имаше такива демонстрации по социалистическо - искаме права за работниците в Руанда. Ама вече не става.
Виж целия пост
# 673
Кажете, бе, хора за правата на гейовете да гледат деца ли се борите?

На мене ми е много чудно, как така боркините за социална справедливост съвместяват правата на феминистките, гейовете и становищата на мюсюлманите по въпроса?
Виж целия пост
# 674
Вече като чуя думата $толерантност$, и ми се повръща. Всеки отнякъде крещи $бъди толерантен, ако не си толерантен си... (тук си попълнете по желание, примерно с $тъп, назадничав...)$.  няма значение за какво, вече тази дума започва да ми се доближава като смисъл до думата $будала$.

Хич няма защо да ти се повръща. Възпитанието в толерантност не е лесно нещо, виж децата. Говори се много за толерантност, но хич я няма и хората защитават по-скоро желанието си да мразят и не приемат, затова поне на законово ниво би трябвало да не им е разрешено да претворяват предразсъдъците си в дела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия