Какво ви е мнението за Прайда?

  • 124 684
  • 2 313
# 795
 Joy Joy Joy

Ще се самоцитирам:
В тази тема спокойно може да се прескачат 10-15 страници.
На която и страница да отвориш, все ще налетиш на аргумента "тесногръди хомофоби".  ooooh!


Много е забавна тази тотална липса на толерантност към различното мнение от страна на привържениците на хомосексуалността.  Стои нелепо до претенцията да бъдат широко скроени.
Виж целия пост
# 796
Аз направо предлагам модераторите да ударят един ключ, че темата удари дъното с тези обиди.

Ама защо така пораженчески? Дръж се мъжки и се бори срещу нетолерантен да видиш хубаво ли е.
Виж целия пост
# 797
Много е забавна тази тотална липса на толерантност към различното мнение от страна на привържениците на хомосексуалността.  Стои нелепо до претенцията да бъдат широко скроени.

Прочете ли какво стана преди чистката? Защото беше нападната - крайно агресивно - съфорумка, при това атаката се прицелваше - по-скоро изкривяваше до неимоверност - личния ѝ живот. Това надхвърля изобщо дискусията по темата, това беше дъното.
Виж целия пост
# 798
А ти прочете ли цитата над това, което си копирала?
Защо пък всички, които не припадат от възторг по прайда, да са хомофоби? Много толерантно и широко скроено, няма що.  Naughty

Виж целия пост
# 799
О, значи си прочела и не ти пука, че нападат човек - прекрасна ценностна система демонстрираш.
Виж целия пост
# 800
Аглая, кажи за българщинАта, къде те настъпаха пък сега?
Виж целия пост
# 801
Аз направо предлагам модераторите да ударят един ключ, че темата удари дъното с тези обиди.

Ама защо така пораженчески? Дръж се мъжки и се бори срещу нетолерантен да видиш хубаво ли е.
Някои борби не си струват. Не намирам за приятно да слизам в калта и да падам до нивото на обидите  Stop Каквото съм имала съм го казала с моите аргументи - имате право да не се съгласите, но не и да обиждате. От това става ясно кой на какво ниво е, а не според това дали се кефи на хомосексуалните, сурогатното майчинство и мигрантите.
Виж целия пост
# 802
Нина*, нали любимата партия, за която гласувате, проповядва интернационализъм?
Ох, забравих, че в зрелия социалистически период Людмила Живкова прави завой към българщинАта и хора като теб са закърмени с тази нова идеологическа насока: градене на крепости, пантеони, Божидар Димитров ги знае тези неща.
Виж целия пост
# 803
О, значи си прочела и не ти пука, че нападат човек - прекрасна ценностна система демонстрираш.
О, моля, моля, не ми приписвай действия и мисли. Ако обичаш! Кой ти каза, че съм изчела всички глупости, които се пишат тук? Беше до мен и ме гледаше какво чета ли?
Виж целия пост
# 804
О, значи си прочела и не ти пука, че нападат човек - прекрасна ценностна система демонстрираш.
О, моля, моля, не ми приписвай действия и мисли. Ако обичаш! Кой ти каза, че съм изчела всички глупости, които се пишат тук? Беше до мен и ме гледаше какво чета ли?

Нали си джедай? Погледът ти, така да се каже, би следвало и служебно да фиксира проблемните зони в дискусията.
Виж целия пост
# 805
Аз направо предлагам модераторите да ударят един ключ, че темата удари дъното с тези обиди.

Ама защо така пораженчески? Дръж се мъжки и се бори срещу нетолерантен да видиш хубаво ли е.
Някои борби не си струват. Не намирам за приятно да слизам в калта и да падам до нивото на обидите  Stop Каквото съм имала съм го казала с моите аргументи - имате право да не се съгласите, но не и да обиждате. От това става ясно кой на какво ниво е, а не според това дали се кефи на хомосексуалните, сурогатното майчинство и мигрантите.

От всичко това става ясно само едно, което и без това е очевидно и от ясно, по-ясно. В ситуации като тези обаче става също ясно, че сте едни страхливи мишоци паркирани по диваните. Нищо повече. Да сме в зората на форумите някъде през 2000, че да минава номерът с нежеланието до падане на ниво. Толкова години по-късно е безспорно кой в какво ниво се въргаля. Радвайте се на евтиния интернет, друго нямате, няма и да имате!
Виж целия пост
# 806
Нина*, нали любимата партия, за която гласувате, проповядва интернационализъм?
Ох, забравих, че в зрелия социалистически период Людмила Живкова прави завой към българщинАта и хора като теб са закърмени с тази нова идеологическа насока: градене на крепости, пантеони, Божидар Димитров ги знае тези неща.
Какво друго може да се очаква от някой, възхищаващ се на Джасим...
Продължавайте в същия толерантен дух, няма начин да не привличате още хора за вашата кауза. С такива защитници, на хомосексуалните врагове не им трябват.

Виж целия пост
# 807
Аглая Епанчина, а дали не можеш да допуснеш, че съм влязла в темата след чистката? Или пък че не я чета цялата, а само последните страници - когато вляза изобщо? Или пък че не я чета като джедай, а като потребител?

И да - фиксирах проблемна зона. Това, че определена категория потребители биват определяни като хомофоби. Агресивно, натрапчиво, по системата "Една лъжа, повторена 100 пъти, става истина."
Това е проблем.
Виж целия пост
# 808
Нина*, нали любимата партия, за която гласувате, проповядва интернационализъм?
Ох, забравих, че в зрелия социалистически период Людмила Живкова прави завой към българщинАта и хора като теб са закърмени с тази нова идеологическа насока: градене на крепости, пантеони, Божидар Димитров ги знае тези неща.
Какво друго може да се очаква от някой, възхищаващ се на Джасим...
Продължавайте в същия толерантен дух, няма начин да не привличате още хора за вашата кауза. С такива защитници, на хомосексуалните врагове не им трябват.



И аз харесвам Джасим, и то много. Кажи какво ме чака, моля.
Виж целия пост
# 809
А, кристалната топка е на Аглая, виж как знае всичко за мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия