ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatanim sensin/

  • 88 347
  • 727
# 165
Една малка фенка от Чили, вдъхновена от Берг. Heart Eyes Hug Hug

Тук може да видите всичките й Берг-превъплъщения. Много е упорита и креативна.



https://www.instagram.com/xs_fan_berguzar/?hl=en






Виж целия пост
# 166
Това момиченце  да не би да е същото, още от КД?  ooooh! ooooh!

Ето ги нашите хора  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост
# 167
Приятни почивни дни,дами!
Благодаря за всичко публикувано!
С удоволствие гледам всяка снимка на нашите любимци,
независимо дали е стари или нови.
Варна ,за интересните преводи Hug
Обичана двойка са Бергюзар и Халит и заслужено.
Не само защото са талантливи актьори,а защото тяхната
голяма любов,доброта,скромност  и благородство радват
човешкото око.









Виж целия пост
# 168
Привет, дами! Hug

Пожелавам ви прекрасен и очарователен уикенд! Heart Eyes




Подарявайте усмивки, правете това, което обичате,
вслушвайте се по-често в сърцето си,
мислете красиво... и не забравяйте, че днешният ден е най-важното нещо,
което имаме...
Нека го направим ЩАСТЛИВ!







                                            ..........................

Днес е Еньовден!
Честит празник на всички празнуващи!


Скрит текст:

                                                ..................

Пънар в Каньон Grinning





И още една снимка на Пънар - вероятно от нова фотосесия..



Благодаря за споделеното!!!

Чудесно, пъстро и вълшебно да ви е днес!  Heart Eyes Hug

Скрит текст:


Виж целия пост
# 169
 wavey Честит Еньовден !

Слънцето се завъртало, когато изгрява, и се обръщало към зимата. ooooh! Grinning

Хубав ден!

Виж целия пост
# 170


Още снимки на Куби




Виж целия пост
# 171
Виж целия пост
# 172

От времето на КД.



Виж целия пост
# 173
Зад камера - Боран и Мирай, много сладки, от 1,55 нататък

Виж целия пост
# 174
Като няма нови снимки да им се радваме от старите. Grinning







Ако отидат за празника в Чешме при Хюлия може папараците да ни зарадват. Grinning
Миналата година бяха голяма компания при нея.
Виж целия пост
# 175
Поглеждам тук и там, но ....няма следа от тях, навярно са извън страната все още, но пък те в Лондон се застояват повече. Всъщност  според мен съчетават разни забавления и изобщо нямат намерение да се прибират. После ще отидат на море до края на юли и малко отгоре. Август към средата някъде се завръщат в Истанбул, а сега като имат и проект...Няма да се учудя, ако започнат подготовката за рекламни снимки, фрагмани и прочие за втори сезон и ще бъдат ангажирани. Затова ваканцията е планирана отвсякъде, да излязат на спокойствие, далеч от камери и от всичко познато.
Може и да пътешестват някъде, нищо не се знае, но определено почивката в пълния смисъл на думата я чакаха с нетърпение.


И една хубава усмивка ...



Виж целия пост
# 176
Здравейте! Hug



                Днес е Неделя- нека бъде прекрасна, усмихната,
                    носеща красиви усещания и пълна с любов....Heart


                                               *******

                                         

           


     


         

                                *************************

         

         Имайте една слънчева и много щастлива неделя, дами!  Heart Eyes Hug

Скрит текст:
Виж целия пост
# 177
Честит Байрам на Халит, Берг и малкото шекерче Али!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честит празник и на всички техни близки и приятели.

Според мен още не са се прибрали. Хюля щеше да даде знак.
Laughing



Виж целия пост
# 178


Eдна руска фенка е написала

"Тъй като Халит не иска да пуска никакви снимки в ИГ, аз ще поема тази отговорност върху плещите си. Напомням, че по данни на разузнаването, в момента се намира в Лондон."  Laughing Laughing


Виж целия пост
# 179
От оператора Бурак К.  Peace



Renkli şekerli mis gibi bir bayram dilerim...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия