Бързи здравословни въпроси и отговори – 7

  • 70 809
  • 741
# 270
Кафето как влияе на щит.хормони?
Че аз май все с кафе съм ги изследвала? Crazy

Компрометира стойностите на  ТСХ.
Виж целия пост
# 271
Кафето как влияе на щит.хормони?
Че аз май все с кафе съм ги изследвала? Crazy

   Как ще си изследвате хормоните с пиене на някакви течности? Изобщо не е нормално. Не се яде и пие нищо преди да се вземе кръв за подобни изследвания.
Виж целия пост
# 272
Сега ако обясниш защо точно не е нормално.
Иначе останалото е ясно.
Виж целия пост
# 273
Основно кафето е проблем,правя си  през няколко месеца изследвания защото нямам щитовидна жлеза.Всеки път ме питат "Кафе не си пила нали?", за друго конкретно не са ме питали.
Виж целия пост
# 274
neli_20, изследвай си инсулина на гладно. За съжаление, хората, диагностицирани с инсулинова резистентност, често имат подобни на твоите оплаквания. Peace

Да,но при правилно и редовно хранене нещата се контролират успешно.
На мен също ми прилошава при нередовно хранене.
Ще знам и ще го пусна при следващите изследвания. Нали с пакетче захар под езика или в чаша с вода до минутки трябва да съм по добре, на мен чак час след това се пооправям, започвам да си мисля, че е от паничрското разтройство. И хапвам и пийвам и часове след това ми минава.
Виж целия пост
# 275
А вода може ли да се пие преди кръвни изследвания?
Виж целия пост
# 276
А вода може ли да се пие преди кръвни изследвания?

Да.
Виж целия пост
# 277
А вода може ли да се пие преди кръвни изследвания?

   Да, може да се пие вода.
Виж целия пост
# 278
А вода може ли да се пие преди кръвни изследвания?

Зависи. Май преди изследване на повечето неща можеше да се пие вода, но си мисля, че имаше и някакви изключения, за които в момента не се сещам.
Виж целия пост
# 279
Кафето как влияе на щит.хормони?
Че аз май все с кафе съм ги изследвала? Crazy

Компрометира стойностите на  ТСХ.

Ама как? Нагоре, надолу?
Виж целия пост
# 280
Доколкото знам - нагоре, вдига го.
Виж целия пост
# 281
Защото моето е 0,9, значи може да е по-ниско.
Виж целия пост
# 282
Защото моето е 0,9, значи може да е по-ниско.

Може и да си е толкова на следващото изследване ще разбереш, не е толкова фатално  Wink
Виж целия пост
# 283
Защото моето е 0,9, значи може да е по-ниско.
0.9 не е ли хиперфункция? Имаш ли симптоми, много ли си слаба?
Виж целия пост
# 284
да питам за детето, преди да отидем на лекар. Доби един навик , да си яде ноктите. Сега показалецът му изглежда така
Скрит текст:
Подул се е и има зеленикаво мехурче , по-скоро вътрешно. Започнах да го мажа с Йодасепт, случвало ли се е при вашите деца?
Едно съседско момче от гризане на нокти , го заведоха в Пирогов , за да му махнат гнойта ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия