Бързи здравословни въпроси и отговори – 7

  • 70 810
  • 741
# 315
ЯМР установява ли с точност ако има МС ?
Виж целия пост
# 316
В начален стадий по скоро се предполага.
Виж целия пост
# 317
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 318
Ихтиола помогна. 2 дни го слагахме , гнойта я няма.

Днес чистихме една къща, много прах , много боклуци . Явно много се надишах с боклуците, откашлям  и защото съм паника, ако Змия реши, че съм окей вече, отидох на лекар. Нищо не чу на слушалка, каза да пия билков сироп и нещо за гърлото да си взема.
Случвало ли ви се е нещо подобно?
И отделно си премерих кръвното , 110/86 с пулс 90.
Мисля , че ми трябва друг лекар , онзи с успокоителните и столът на истината Cry
Виж целия пост
# 319
Някъде взимат ли кръвно-захарен профил с кръв от пръста?
Виж целия пост
# 320
Днес чистихме една къща, много прах , много боклуци . Явно много се надишах с боклуците, откашлям  и защото съм паника, ако Змия реши, че съм окей вече, отидох на лекар. Нищо не чу на слушалка, каза да пия билков сироп и нещо за гърлото да си взема.
Случвало ли ви се е нещо подобно?

На мен доста често ми се случват подобни ексцесии с прах - нищо фатално или страшно няма, според мен. Peace
Виж целия пост
# 321
От кога се каня да попитам.
От над месец палците и на двата ми крака са сини . Нищо не съм изтървала върху тях ,не са ме и болели.
Това посиняване съвпадна със започването ми на работа - на крак съм по 9 10 часа . Обувките ми са затворени , в началото ме мъчеха ,но сега са ми удобни . На какво може да се дължи това посиняване ?

ПП : има ли средство за предотвратяване  разширяването на вените ? Боли ме страшно там и вече си ми личат на левия крак .  Embarassed Има ли нещо ,което да помага поне за болката ?
Виж целия пост
# 322
Някъде взимат ли кръвно-захарен профил с кръв от пръста?

Вземат. Мисля, че само първия път е от вената, но не съм 100% сигурна.

Бяла фея, от обувките е.
Виж целия пост
# 323
От кога се каня да попитам.
От над месец палците и на двата ми крака са сини . Нищо не съм изтървала върху тях ,не са ме и болели.
Това посиняване съвпадна със започването ми на работа - на крак съм по 9 10 часа . Обувките ми са затворени , в началото ме мъчеха ,но сега са ми удобни . На какво може да се дължи това посиняване ?

ПП : има ли средство за предотвратяване  разширяването на вените ? Боли ме страшно там и вече си ми личат на левия крак .  Embarassed Има ли нещо ,което да помага поне за болката ?

   Това стоене на крак не е добре. Така се появяват разширените вени по краката. Един познат на мой приятел, така стоеше на крак по 10-11 часа като продавач в един магазин, и му се появиха разширени вени по краката.
Виж целия пост
# 324
Малко тъп въпрос, може би, но никога не ми се е случвало - човек би ли могъл да прави кръвни изследвания и урина докато е в цикъл Blush
Виж целия пост
# 325
Някои хормони не,стерилна урина може, ако си сложиш тампон преди това и измиеш добре.
Виж целия пост
# 326
Някои хормони не,стерилна урина може, ако си сложиш тампон преди това и измиеш добре.

И урина не е желателно,ще отчете кръв в урината,което говори за  някои заболявания.
Мира по-добре изчакай.
Виж целия пост
# 327
Благодаря, момичета, не е за мен, а за една приятелка.
Днес говорихме, че ѝ предстоят такива изследвания и в крайна сметка реши да си направи само ПКК, без урина, но се съмнявам дали това, че е в цикъл няма да окаже влияние на някои стойности.
Виж целия пост
# 328
Малко тъп въпрос, може би, но никога не ми се е случвало - човек би ли могъл да прави кръвни изследвания и урина докато е в цикъл Blush

   Не е тъп въпросът ви. Когато бях в болница с пневномия, докторът ме накара да дам урина за изследване, въпреки че му казах, че бях в менструален цикъл. Тогава бях в най-тежките си дни от менструалния цикъл. Дори да бях с тампон, пак падаше кръв в контейнерчето. И той се чудеше как така не можех да дам урина?! Нали докторът беше мъж и не знаеше как функционира женския организъм.  Joy
Виж целия пост
# 329
Mирa, за кръвните - има такива, за които няма значение кога се правят, може и по време на М, но за други трябва да се изчака конкретен ден от цикъла, така че зависи за какво става дума.
И като ги дава на доктор за разчитане задължително да каже, че е била с М.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия