Весели ритничета от ОКТОМВРИйските мъничета! - Тема 7

  • 45 643
  • 729
# 615
Изобщо не ги гледайте тези килограми Simple Smile аз съм + 13 в 27гс ,а визуално все едно съм +20 😂 Почти не ям ,нямам апетит . Ям 1/3 от това което ядях преди да забременея и пак си качвам. Всичко в мен е вода. Отделно по-добре да си качваме постепенно и постоянно отколкото последните 2 месеца да скочим с +15 каквито примери съм видяла нагледно

Hushed Аз пък чак се чудя къде ги събра тези 13 кг. Бедрата ти са по-пухкави и имаш бременно коремче, това е Grin Мисля си, че всички сме доста по-критични към себе си, отколкото към другите. Струва ни се, че сме станали на бъчви, а реално погледнато разликата не е чак толкова голяма. Simple Smile
Виж целия пост
# 616
Абе като си гледам миналогодишните летни снимки,  когато бях 52кг, сега съм си направо бъчва. Grinning
Виж целия пост
# 617
К'во ти пука? Нали си бъчва с пълнеж Wink
Виж целия пост
# 618
Абе като си гледам миналогодишните летни снимки,  когато бях 52кг, сега съм си направо бъчва. Grinning

Лесно им е на хората отстрани, ама да видят какво е те да носят тези допълнителни килограми.

И аз не съм качила много, равномерно с около 1 кг на месец, само ме притеснява, че последните месеци най-много се избъчваш Grinning
Виж целия пост
# 619
Много трудно свалям, а и започнах от многоо килограми. Но ако трябваше да чакам да съм във форма, за да забременея отново, никога нямаше да се случи. Бебетата са най-важни в момента! Да са здрави, да се родят пухкави, ние ще се оправим някак после Simple Smile

Аз пък за цяла бременност 1 път успях да ида на лекция за бременни този път, а с първата бях толкова редовна. И този четвъртък по чудо ми е свободен и мисля да ида. Ако има някоя друга мама-варненка с голямо удоволствие ще се запозная на живо Simple Smile

Контракциите ме хващат основно вечер, обаче в колата по тия пътища редовно ме хващат, колкото и да се старае ММ да кара внимателно.
Виж целия пост
# 620
Аз почнах да ходя на лекции. Интересно е. Онзи ден обаче каква патка бях... Отивам на лекция за кърменето в нашия град. Уверена, че е 12 ч. Отивам без 15 и ми дадоха чантичка ама ме гледат странно. Влизам в страницата и гледам.. тя била от 10 ч. Толкова тъпо се почувствах... Sad
Виж целия пост
# 621
Момичета да ви кажа за свалянето на килограмите после помага кърменето. Стига да успеете да овладеете глада за сладко, защото когато кърмиш организмът си иска много бързи въглехидрати и се налита за сладко. До втория месец бях свалила натрупаните килограми. Иначе от моя опит с дъщеря ми мога да кажа, който има желание да кърми успява! НО трябва спокойствие и увереност, да нямате притеснения като това че бебето ще остава гладно или някой да ви пили да дохранвате. Объркването, неувереността и притесненията могат да доведат до спиране на кърмата... също така и следродилната депресия(дано се размине при всички ни). За да не говоря голословно ще кажа че моя кърмачески опит е 16 месеца, отбих по мое желание, защото накрая вече бях биба а не храна за моята госпожица 😊
Виж целия пост
# 622
Откакто смених магнезия, вече повече от месец нямам контракции. На Биолектра 365 съм, по една разтворима таблетка на ден. Преди това бях на Магнерот 3х2 и но-шпа.
Виж целия пост
# 623
При мен пък е точно обратното - в началото бях на Биолектра 365 по 1 на ден, но имах болки и контракции въпреки това. Откакто започнах Магнерот 3х2, направо се родих.
Даже от около три седмици съм си го самонамалила на 3х1 и съм екстра.
Виж целия пост
# 624
Явно е индивидуално.
Виж целия пост
# 625
Точно като те прочетох и си помислих лелее, колко сме различни Wink
Виж целия пост
# 626
Аз съм на Диаспорал 2x1 и Магне Б6 2х1. Доволна - контракциите са рядко и бързо ме отпуска, крампи и схващания нямам.
Виж целия пост
# 627
С Магнерота съм както и без него,никакво подобрение нямам,въобще не ми действа.Преди пиех Даспорал и Магнематрикс—същата работа,никакъв ефект.Май да взема да пробвам и този на Биолектра току виж ми подействал.
При мен странното е,че съм на периоди и незнам на какво се дължи.Един ден съм много зле с контракции на две минути и прикована към леглото.На другия ден по бивам и даже успявам и разходка да направя.Търся формулата против тези гадни контракции,но все още не съм я открила.
Виж целия пост
# 628
Мамчета софиянки, четох ,че някои ще идем на лекцията в лабиринт, нещо да направим да се запознаем?
Виж целия пост
# 629
И аз всеки ден съм различно. Миналата седмица не можех да стана от леглото, не можех да се обърна настрани. Но тази седмица, да чукна на дърво, съм добре. Дори откакто пия Милгама мога и д аходя по-добре ( че ме беше захапал един нерв на кръста).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия