За пиърсинга, татуировките и още нещо - 21

  • 67 082
  • 743
# 435
Благодаря, Хибискус!
При мен за татуси никой, нищо не е казал, но скъсаните дънки нося само на кафе.
Ще покажа!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 436
Здравейте, искам да си напиша на гръбнака "нищо не е вечно, наслаждавай му се, докато можеш". Някой може ли да ми го преведе на английски?
Виж целия пост
# 437
Nothing lasts forever, so enjoy it while you can.
Виж целия пост
# 438
Здравейте, четох, че повечето пигменти, с които се правят татуировките съдържат тежки метали, които могат да преминават от кожата в тялото и се натрупват в лимфните възли /и още куп др стряскащи неща, но да не задълбавам/. Минералните пигменти били безвредни, но не откривам никаква инфо в Бг кой с какви пигменти работи. Моля ако някой е запознат да сподели.
Виж целия пост
# 439
Единствения начин да го разбереш това е ако знаеш марката на съответната боя, с която работи даден татуист или студио. Иначе няма как.
Виж целия пост
# 440
Здравейте , от 10 години имам пиърсинг на пъпа .след първата бременност нямаше проблем , веднага си я сложих ,макар да не я носех от 4-тия месец до края. След втората ,обаче не я поставих скоро след раждането,изчаках повече време и вчера ,опитвайки да я поставя, видях ,че не може да влезе единия край през горната дупка . Леко напънах,но се стреснах, защото се зачерви . Обицата от ухото ми минава без никакъв проблем,но знаете ,че тези за пъп са по-дебелички . Ако натисна по-силно дали мога да си навлека беля и дали ще успея да я мушна без ново дупчене? Не намирам тънки обеци за пъп,а ХИч не ми се разделя с нея ,много съм свикнала.... Sad някой на пом0щ ?
Виж целия пост
# 441
Здравейте , от 10 години имам пиърсинг на пъпа .след първата бременност нямаше проблем , веднага си я сложих ,макар да не я носех от 4-тия месец до края. След втората ,обаче не я поставих скоро след раждането,изчаках повече време и вчера ,опитвайки да я поставя, видях ,че не може да влезе единия край през горната дупка . Леко напънах,но се стреснах, защото се зачерви . Обицата от ухото ми минава без никакъв проблем,но знаете ,че тези за пъп са по-дебелички . Ако натисна по-силно дали мога да си навлека беля и дали ще успея да я мушна без ново дупчене? Не намирам тънки обеци за пъп,а ХИч не ми се разделя с нея ,много съм свикнала.... Sad някой на пом0щ ?

Така бях с ухото ми защото една от дупките е правена на ръка и е крива. Единия път даже сигурно час опитвах и не излизаше от другата посока. Така мина месец с опитване да я сложа през ден. Мислех че е зараснала и се зачервяваше така. Реално се оказа че просто се стеснява кожата и защото е крив "канала". До ден днешен влиза трудно и само по определен ъгъл. Трябва да и намериш посоката на вкарване и да натискаш бавно и постепенно. Ако те е страх да не се продупчиш там където не трябва' изчисти преди това пъпа и обицата със спирт. Пробвай с обица за вежда че са по тънки.
Виж целия пост
# 442
Много благодаря за отговора . Наистина е крив каналът !!! Почти невидимо,но да -има го това . Аз напънах вчера и днес ми сълзеше малко като водичка . Да я оставя няколко дни на спокойствие след вчерашните ми опити ,за Да  не вземе да се инфектира?Ако понося тънка ,както казваш ,за вежда,дали ще успея да разширя сама дупката с времето?зАщото сякаш има ципичка отгоре ,ако й дам зор ще влезе ,но да не за кърви и да си докарам главоболия ... от напъна като ,че леко съм го цепнала ,гледам в момента ,сигурно затова на моменти ми се виждаше сълзене :/ дано тая течност дето видях не стане гной ,нещо се уплаших ...иначе аз я ръчкам от вчера и сама го зачервявам ...опитвам се да видя колко се е стеснила хаха но тъничка наистина минава на секундата ... дали мога да намеря накъде и такива за пъп?
Виж целия пост
# 443
Много благодаря за отговора . Наистина е крив каналът !!! Почти невидимо,но да -има го това . Аз напънах вчера и днес ми сълзеше малко като водичка . Да я оставя няколко дни на спокойствие след вчерашните ми опити ,за Да  не вземе да се инфектира?Ако понося тънка ,както казваш ,за вежда,дали ще успея да разширя сама дупката с времето?зАщото сякаш има ципичка отгоре ,ако й дам зор ще влезе ,но да не за кърви и да си докарам главоболия ... от напъна като ,че леко съм го цепнала ,гледам в момента ,сигурно затова на моменти ми се виждаше сълзене :/ дано тая течност дето видях не стане гной ,нещо се уплаших ...иначе аз я ръчкам от вчера и сама го зачервявам ...опитвам се да видя колко се е стеснила хаха но тъничка наистина минава на секундата ... дали мога да намеря накъде и такива за пъп?

Когато се носи обица постоянно дупката седи по широка. И при мен се е получавало такава ципичка и сълзене обаче от ухо. Нищо не съм слагала но при пъп е различно защото там има много бактерии и според мен може с нещо да се дезинфекцира за всеки случай. Според мен ще усетиш ако е по сериозно и се разраства подутината и болката повече от нормално. Дори и да се инфектира обаче винаги може да пиеш нещо антибактериално и да спреш инфекцията. Тънки обици за пъп не съм сигурна дали има🤷🏻‍♀️ По случайност разглеждам от няколко дни сайтове за обеци за пъп (моя е пресен на няма и месец 😁) и не съм виждала мънички. Знам че в някой метъл шоп може да разгледаш на живо какви обеци се предлагат.
Виж целия пост
# 444
Здравейте! И аз пак тук за съвет. Минаха два месеца от татуирането ми. След колко време може да се обезкосмява татуса? Единият е на прасеца и четох различни мнения. Какъв слънзезащитен крем-марка и фактор използвате? Бях се насочила към Carroten tattoo, но вече не се предлага.
Виж целия пост
# 445
Здравейте! И аз пак тук за съвет. Минаха два месеца от татуирането ми. След колко време може да се обезкосмява татуса? Единият е на прасеца и четох различни мнения. Какъв слънзезащитен крем-марка и фактор използвате? Бях се насочила към Carroten tattoo, но вече не се предлага.

Можеш да го обезкосмяваш щом заздравее мястото,няма коричка или люспички или нещо,което да показва че мястото не е заздравяло. А за слънцезащитен крем използваи този с най-висок фактор. 50 примерно.  Няма да ти казвам да не го излагаш много на слънце ,защото вярвам са те посъветвали от студиото или татуиста.
Виж целия пост
# 446


Здравейте момичета, да ви се похваля!
Не я направих върху разширените вени, а на другия крак. Достраша ме. Не ме боля. Всъщност само на моменти.
За сведение - микроблейдингът боли поне 50 пъти повече.
Виж целия пост
# 447
Страхотна е, честито! ❤️
Виж целия пост
# 448
Страхотна е
Виж целия пост
# 449
Благодаря ви 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия